Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, February 16, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2013-09-25 I Gminny Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej.
Aktualności

I Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej.

 

Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Jagiełły w Błażowej.

 

23.09.2013r. (poniedziałek). Godzina: 9.30 - 12.00

 

 

 

FAZA GRUPOWA:

 

 

Grupa A:

SP Nowy Borek - SP Piątkowa 0:1

0:1 Hubert Wesołowski

SP Błażowa Dolna - SP Kąkolówka 1:2

0:1 Miłosz Wielgoa, 1:1 Kacper Chlebek, 1:2 Miłosz Wielgos.

 

Grupa B:

SP Białka - SP Błażowa 0:3

0:1 Dominik Kozubek, 0:2 Mikołaj Wania, 0:3 Mikołaj Wania.

SP Futoma - SP Lecka 0:0

 

Grupa A:

SP Nowy Borek - SP Błażowa Dolna 1:0

1:0 Krystian Bartoń.

SP Piątkowa - SP Kąkolówka 1:1

0:1 Miłosz Wielgos, 1:1 Błażej Wyskiel.

 

Grupa B:

SP Białka - SP Futoma 2:4

1:0 Jarosław Lubas, 1:1 Fabian Starzak, 1:2 Fabian Starzak, 1:3 Fabian Starzak, 2:3 Łukasz Podgórski, 2:4 bramka samobójcza.

SP Błażowa - SP Lecka 1:0

1:0 Michał Wróbel.

 

Grupa A:

SP Nowy Borek - SP Kąkolówka 1:2

0:1 Dominik Kołodziej, 1;1 Krystian Bartoń, 1:2 Miłosz Wielgos.

SP Piątkowa - SP Błażowa Dolna 1:2

1:0 Hubert Wesołowski, 1:1 Kacper Chlebek, 1:2 Mikołaj Brzęk.

 

Grupa B:

SP Białka - SP Lecka 1:0

1:0 Jan Szul.

SP Błażowa - SP Futoma 3:1

0:1 Fabian Starzak, 1;1 Mikołaj Wania, 2:1 Michał Wróbel, 3:1 Michał Wróbel.

 

Grupa A:

 

1.      SP Kąkolówka                mecze: 3     punkty: 7      bilans bramkowy:  6:3

2.      SP Piątkowa                    mecze: 3     punkty: 4      bilans bramkowy   3:4

3.      SP Nowy Borek              mecze: 3     punkty: 3      bilans bramkowy:  2:3

4.      SP Błażowa Dolna          mecze: 3     punkty: 3      bilans bramkowy:  3:4

 

O 3 miejscu w grupie zadecydował bezpośredni mecz: SP Nowy Borek - SP Błażowa D. 1:0

 

Grupa B:

 

1.      SP Błażowa               mecze: 3       punkty: 9         bilans bramkowy:  7:1

2.      SP Futoma                mecze: 3       punkty: 4         bilans bramkowy:  5:5

3.      SP Białka                  mecze: 3       punkty: 3         bilans bramkowy:  3:7

4.      SP Lecka                  mecze: 3       punkty: 1         bilans bramkowy:  0:2

 

FAZA PÓŁFINAŁOWA:

 

Mecze półfinałowe o miejsca 5-8:

SP Nowy Borek -  SP Lecka 0:0 w rzutach karnych: 0:1 (Artur Gruba).

SP Błażowa Dolna - SP Białka 1:1 w rzutach karnych 0:1 (Jarosław Lubas).

1:0 Kacper Chlebek, 1;1 Jarosław Lubas.

 

Mecze półfinałowe o miejsca 1-4

SP Kąkolówka - SP Futoma 1:1 w rz. k. 0:2  (Bartosz Maciołek, 0:2 Jan Maciołek).

1:0 Miłosz Wielgos, 1:1 Fabian Starzak.

SP Piątkowa - SP Błażowa 0:3

0:1 Mikołaj Wania, 0:2 Dominik Kozubek, 0:3 Mikołaj Wania.

 

FAZA FINAŁOWA:

 

Mecz  o VII miejsce:

SP Nowy Borek - SP Błażowa Dolna 0:0 w rz.k. 0:1 (Mikołaj Brzęk).

Mecz o V miejsce:

SP Lecka - SP Białka 0:1

0:1 Jarosław Lubas.

Mecz o III miejsce:

SP Kąkolówka - SP Piątkowa 1:2

0:1 Karol Wielgos, 0:2 Karol Wielgos, Miłosz Wielgos.

Mecz o I miejsce (finał):

SP Błażowa - SP Futoma 2:0

1:0 Mikołaj Wania, 2:0 Dominik Kozubek.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

1.      SP Błażowa.

2.      SP Futoma.

3.      SP Piątkowa.

4.      SP Kąkolówka.

5.      SP. Białka.

6.      SP Lecka.

7.      SP Błażowa Dolna.

8.      SP Nowy Borek.

 

Najwięcej bramek w turnieju zdobyli:  Miłosz Wielgos (SP Kąkolówka), Mikołaj Wania (SP Błażowa).

 

Drużyny grające w turnieju:


SP Kąkolówka (stroje: czerwono - granatowe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Rafał Flisak.

3. Wojciech Kwaśny - bramkarz.

11. Marek Dziepak.

9. Miłosz Wielgos - kapitan drużyny. (I,I,I,I,I,I)

7. Dominik Kołodziej.(I)

6. Karol Lelek.

2. Mateusz Łazor.

8. Michał Ząbek.

5. Michał Kwaśny.

 

SP Piątkowa (stroje: zielono - żółte).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Rafał Flisak.

1/ Karol Makara.

6. Hubert Wesołowski - kapitan drużyny(I,I)

7. Karol Wielgos.(I,I

8. Błażej Wyskiel. (I)

5. Krzysztof Wyskiel.

4. Maciej Wyskiel.

2. Patryk Haligowski.

9. Radosław Kośmider.

3. Patryk Wyskiel.


SP Lecka (stroje: granatowe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Wojciech Kruczek.

9. Bartłomiej Kopiec - bramkarz.

13. Dawid Pyra.

4. Rafał Kocór.

7. Artur Gruba.

10. Adam Gruba.

14. Jakub Pasierb.

11. Damian Szczygieł.

 

SP Białka (stroje: zielono - żółte).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Teresa Gołda.

11. Jarosław Lubas. (I,I,I)

6. Dawid Rząsa.

10. Łukasz Podgórski. (I)

7. Marcin Mucha.

2. Jan Szul. (I)

9. Aneta Fornal.

1. Martyna Bartoń.

 

SP Futoma (stroje: niebiesko - białe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Teresa Gołda.

7. Bartosz Maciołek.

6. Jan Maciołek.

Br. Marcin Karnas

9. Fabian Starzak. (I,I,I,I,I)

3. Jakub Wrona.

4. Dariusz Drewniak.

1. Jakub Świst.

2. Mikołaj Kocur.

5. Arkadiusz Marszałek.

10. Maciej Wielgos.

2. Kamil Łach.

 

SP Nowy Borek (stroje: niebiesko - białe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Sebastian Kowal.

8. Ryszard Nocula.

5. Paweł Rybka ? kapitan.

10. Krystian Bartoń. (I,I)

9. Norbert Rabczak.

7. Bartosz Materna.

4. Jakub Wania.

2, Michał Krużel.

 

SP Błażowa Dolna (stroje: czerwono - czarne).

Nauczyciel wychowania fizycznego : Sebastian Kowal.

8. Nikodem Kmiotek.

11. Kacper Chlebek (I,I,I)

6. Piotr Dobosz.

7. Mikołaj Brzęk.(I)

9. Kamil Pieńkoś.

2. Dominik Pisarek.

 

SP Błażowa (biało - zielone).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Małgorzata Wróbel.

10. Michał Wróbel. (I,I,I)

7. Dominik Kozubek. (I,I,I)

5. Mikołaj Wania. (I,I,I,I,I,I)

14. Kamil Karnas.

11. Michał Zontek.

13. Daniel Sobkowicz.

4. Paweł Starzak.

 

Turniej sędziowali: Paweł Majcher (faza grupowa) oraz Rafał Flisak i Wojciech Kruczek (faza półfinałowa i finałowa).

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodane przez dnia September 25 2013 07:45:38 3173 Czytań Drukuj
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60