Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Saturday, February 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2013-12-17 II Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej.
Aktualności
4 grudnia 2013 r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Błażowej odbył się II Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Błażowej. Zwycięstwo przypadło ponownie drużynie SP Błażowa. Gospodarze po drodze do finału mieli jednak trudną przeprawę. W rozgrywkach grupowych ulegli SP Piątkowa natomiast w półfinale w szczęśliwych okolicznościach pokonali bardzo dobrze spisującą się tego dnia drużynę SP Lecka. W finale szkoła z Błażowej zrewanżowała się rówieśnikom z Piątkowej za porażkę grupowa. W meczu tym formą strzelecką (4 bramki) błysnął jeden z najmłodszych uczestników turnieju Jakub Woźniak (IV klasa). Najwięcej bramek w turnieju zdobyli: Hubert Wesołowski (SP Piątkowa) oraz Artur Gruba (SP Lecka)- obaj trafili po 8 goli. 

II Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej.

 

Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Błażowej.

 

04.12.2013r. (środa)  - godzina: 9.30 ? 12.00.

 

 

 

FAZA GRUPOWA:

 

 

Grupa A:

SP Błażowa - SP Piątkowa 3-4

0-1  K. Wielgos, 1-1 K. Bober, 2-1 M. Wania, 2-2 H. Wesołowski, 2-3 H. Wesołowski, 3-3 M Wania, 3-4 H. Wesołowski.

SP Błażowa Dolna - SP Białka 2-0

1-0 K. Chlebek, 2-0 M. Brzęk.

 

Grupa B:

SP Futoma - SP Kąkolówka 3-2

1-0 M. Wielgos, 2-0 M. Wielgos, 2-1 J. Świst, 3-1 M. Wielgos, 3-2 J. Maciołek.

SP Nowy Borek - SP Lecka 1-2

0-1 Artur Gruba, 0-2 Artur Gruba 1-2 B. Materna.

 

Grupa A:

SP Błażowa - SP Białka 3-0

1-0 M. Wania, 2-0 D. Kozubek, 3-0 D. Kozubek.

SP Błażowa Dolna - SP Piątkowa 3-4

0-1 D. Wyskiel, 1-1 K. Chlebek, 1-2 H. Wesołowski, 2-2 K. Chlebek, 2-3 H. Wesołowski, 3-3 M. Brzęk, 3-4 H. Wesołowski.

 

Grupa B:

SP Futoma - SP Lecka 1-2

0-1 Artur Gruba, 0-2 Artur Gruba, 1-2 B. Maciołek.

SP Nowy Borek - SP Kąkolówka 0-0

 

Grupa A:

SP Błażowa - SP Błażowa Dolna 2-1

1-0  D. Kozubek, 1-1 M. Brzęk, 2-1 D. Kozubek.

SP Piątkowa - SP Białka 3-1

1-0  B. Wyskiel, 2-0 H. Wesołowski, 3-0 K. Wielgos, 4-0 K. Wielgos, 4-1 Ł. Podgórski.

 

Grupa B:

SP Futoma - SP Nowy Borek 0-1

0-1  N. Rabczak.

SP Kąkolówka - SP Lecka 1-2

1-0 M. Wielgos, 1-1 Artur Gruba, 1-2 Adam Gruba.

Grupa A:

 

1. SP Piątkowa 3 m 9 pkt 12:7 br

2. SP Błażowa 3 m 6 pkt 8:5 br

3. SP Błażowa Dolna 3 m 3 pkt 6:6 br

4. SP Białka 3 m 0 pkt 1:9 br

 

Grupa B:

 

1. SP Lecka 3 m 9 pkt 6:3 br

2. SP Nowy Borek 3 m 4 pkt  2:2 br

3. SP Futoma 3 m 3 pkt 4:5 br

4. SP Kąkolówka 3 m 1pkt 3:5 br

 

 

FAZA PÓŁFINAŁOWA:

 

Mecze półfinałowe o miejsca 5-8:

SP Błażowa Dolna - SP Kąkolówka 2-2 w rzutach karnych: 1-2

0-1  Ł. Wróbel, 1-1 P. Dobosz , 1-2 Ł. Wróbel, 2-2 M. Brzęk.

SP Białka  - SP Futoma 1-4

1-0  J. Lubas, 1-1 J. Maciołek, 1-2 B. Maciołek, 1-3 B. Maciołek, 1-4 J. Świst.

 

Mecze półfinałowe o miejsca 1-4

SP Piątkowa - SP Nowy Borek 1-0

1-0  H. Wesołowski.

SP Błażowa - SP Lecka 2-2 w rzutach karnych 2-0

1-0 J. Woźniak, 1-1 Artur Gruba, 2-1 M. Wania, 2-2 Artur Gruba.

 

FAZA FINAŁOWA:

Mecz  o VII miejsce:

SP Białka - SP Błażowa Dolna 0-3

0-1 P. Dobosz, 0-2 P. Dobosz, 0-3 P. Dobosz.

 

 

Mecz o V miejsce:

SP Futoma - SP Kąkolówka 1-0

1-0 B. Maciołek

 

 

Mecz o III miejsce:

SP Nowy Borek - SP Lecka 0-1

0-1 Artur Gruba.

 

 

Mecz o I miejsce (finał):

SP Piątkowa - SP Błażowa 1-6

0-1 J. Woźniak, 0-2, J. Woźniak, 1-2 H. Wesołowski, 1-3 D. Kozubek, 1-4 J. Woźniak, 1-5 J. Woźniak, 1-6 D. Kozubek.

 

 

 

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

1. SP Błażowa.

2. SP Piątkowa.

3. SP Lecka.

4. SP Nowy Borek.

5. SP Futoma.

6. SP Kąkolówka

7. SP Błażowa Dolna.

8. SP Białka.

 

 

Poniżej występujące w turniej drużyny.

 

SP Kąkolówka (stroje: czerwono - granatowe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Rafał Flisak.

Wojciech Kwaśny ? bramkarz.

Marek Dziepak.

Miłosz Wielgos - 3 bramki.

Dominik Kołodziej.

Łukasz Wróbel - 2 bramki.

Mateusz Łazor.

Michał Ząbek.

Dawid Sapa.

 

SP Piątkowa (stroje: zielono - żółte).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Rafał Flisak.

Karol Makara.

Hubert Wesołowski - 8 bramek.

Karol Wielgos - 3 bramki.

Błażej Wyskiel -2 bramki.

Krzysztof Wyskiel - 1 bramka.

Maciej Wyskiel.

Patryk Wyskiel.

 

SP Lecka (stroje: granatowe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Wojciech Kruczek.

Bartłomiej Kopiec.

Dawid Pyra.

Rafał Kocór.

Artur Gruba - 8 bramek.

Adam Gruba - 1 bramka.

Jakub Pasierb.

Damian Szczygieł.

 

SP Białka (stroje: zielono - żółte).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Teresa Gołda.

Jarosław Lubas - 1 bramka.

Dawid Rząsa.

Łukasz Podgórski - 1 bramka.

Marcin Mucha.

Aneta Fornal.

Martyna Bartoń.

 

SP Futoma (stroje: niebiesko - białe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Teresa Gołda.

Bartosz Maciołek - 3 bramki.

Jan Maciołek - 2 bramki.

Marcin Karnas

Jakub Wrona.

Jakub Świst - 2 bramki.

Mikołaj Kocur.

Maciej Wielgos - 1 bramki.

Kamil Łach.

Jakub Świst.

 

SP Nowy Borek (stroje: niebiesko ? białe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Sebastian Kowal.

Krystian Bartoń.

Norbert Rabczak - 1 bramka.

Bartosz Materna - 1 bramka.

Jakub Wania.

Michał Krużel.

 

SP Błażowa Dolna (stroje: czerwono -czarne).

Nauczyciel wychowania fizycznego : Sebastian Kowal.

Nikodem Kmiotek.

Kacper Chlebek - 3 bramki.

Piotr Dobosz - 4 bramki.

Mikołaj Brzęk - 4 bramki.

Kamil Pieńkoś.

Dominik Pisarek.

Kamil Maciołek.

Jakub Mazur.

 

SP Błażowa (stroje: biało - zielone).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Małgorzata Wróbel.

Dominik Kozubek - 5 bramek.

Mikołaj Wania - 5 bramek.

Kamil Karnas,

Michał Zontek.

Krzysztof Bober - 1 bramka.

Karol Śliwa.

Dariusz Sobczyk.

Bartłomiej Banaś.

Jakub Woźniak - 5 bramek.


Zawody sędziowali: Paweł Majcher i Artur Dziepak.

Galeria zdjęciowa ukaże się na Picasa Web Albums Bartek Kruczek lub na facebooku Błażowianki.

 

 

 

Dodane przez dnia December 17 2013 16:09:59 0 Komentarzy 3200 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60