Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Saturday, February 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2014-11-30 I Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Marszałka Wojwództwa Podkarpackiego. Rozpiska - aktualizacja z dnia 01.12.2014r.
Aktualności

Turniej dwudniowy rozgrywany w dniach  7, 14 (niedziela) grudnia 2014r.

Ilość drużyn - 16

Wpisowe : 150 zł.

Miejsce : Hala Sportowa w Błażowej (szatnia, prysznic - dostępne).

Regulamin turnieju.

 

Pierwsza faza turnieju.

16 zespołów podzielonych na cztery grupy ABCD po cztery zespoły.

Zespoły ustawione według numerów od 1-16.

Przydziały do grup według klucza (wg. ligowej hierarchi(wyjątek Polonia Rzeszów rozstawiona po zespołach IV i V ligi oraz Prawilni Rzeszów rozstawieni po zespołach klasy A):

 

1. SAWA SONINA

2. EURO KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW

3. ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA

4. POLONIA RZESZÓW

5. ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA

6. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA

7. STRUG TYCZYN

8. GALICJA CHMIELNIK

9. PRAWILNI RZESZÓW (KP Zabajka)

10. TATYNA DYLĄGÓWKA

11. NOVI NOSÓWKA

12. CZARNI KRACZKOWA

13. SOKÓŁ DOMARADZ

14. MROWLANKA MROWLA (Prawilni Rzeszów)

15. LKS WESOŁA

16. LKS HŁUDNO

 

 

Grupa A : 1,8.9.16

Grupa B : 2,7,10,15

Grupa C : 3,6,11,14

Grupa D : 4,5,12,13

 

 

Zespoły rozgrywają mecze każdym z każdym w swej grupie.

Kolejność meczów :

1-4

2-3

1-3

2-4

3-4

1-2

 

 

Do dalszej fazy rozgrywek awansują trzy pierwsze zespoły z grupy.

 

Druga faza turnieju.

 

Dwanaście zespołów podzielonych na dwie grupy EF.

Podział na grupy według schematu :

Grupa E : 1,2,3 zespół grupy A, 1,2,3 zespół grupy D.

Grupa F 1,2,3 zespół grupy B, 1,2,3 zespół grupy C.

Zespoły do drugiej fazy przystępują z zaliczeniem punktów i bilansu bramkowego  z pierwszej fazy turnieju, ale tylko pomiędzy zainteresowanymi zespołami, bez zaliczania punktów i bramek z ostatnią drużyną swej grupy.

Kolejność meczy :

 

1A(B) ? 3D(C)

2A(B) ? 2D(C)

3A(B) ? 1D(C)

1A(B) ? 2D(C)

2A(B) ? 1D(C)

3A(B) ? 3D(C)

1A(B) ? 1D(C)

2A(B)  - 3D(C)

3A(B) ? 2D(C)

 

Trzecia faza turnieju :

 

Półfinał : zwycięzca grupy E z drugim zespołem grupy F,

drugi zespół grupy E zwycięzca grupy F.

 

o 5 miejsce :

trzeci zespół grupy E z trzecim zespołem grupy F

 

O 7 miejsce :

czwarty zespół grupy E z czwartym zespołem grupy F

 

o miejsce 3 przegrani z półfinałów.

o miejsce 1 zwycięzcy półfinałów.

 

 

 

Kolejność w grupie według :

1.            Ilość punktów,

2.            Bilans bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi zespołami,

3.            Bilans bramek,

4.            Większa liczba zdobytych goli.

5.            Pozycja w rozstawieniu (im niższa tym wyższa w klasyfikacji grupowej).

 

Punktacja (z wyjątkiem):

Zwycięstwo ? 3 pkt

Remis ? 1 pkt

Porażka ? 0 pkt

 

UWAGA! ; każde spotkanie musi zakończyć się rozstrzygnięciem. W wypadku remisu zespoły przystępują do wykonywania rzutów karnych w kolejności na przemian do tzw. pierwszej pomyłki. Punktacja po rzutach karnych, zwycięzca ? 2 pkt, przegrany 1 pkt.

 

Czas gry : Jedna połowa w wymiarze 14 minut bez przerwy.

Czas gry zatrzymywany tylko w sytuacji, gdy zanosi się na dłuższą przerwę w grze (kontuzja, brak piłki rezerwowej) i zależny od arbitra.

Aut ; wznowienie gry nogą, zza lub z linii bocznej boiska, w przypadku wznowienia gry z boiska, aut dla rywala.

 

Kary i upomnienia :

za przerwanie akcji bramkowej, brutalny faul, obrazę rywala lub arbitra ? czerwona kartka (5 minuty kary zespołowej) zawodnik nie może zagrać do końca spotkania w którym został ukarany.

za uderzenie rywala bez piłki, sędziego, - czerwona kartka (zespół do końca spotkania gra w osłabieniu, a zawodnik zostaje wykluczony z turnieju).

Zła zmiana zawodników schodzących/wchodzących (pierwsze przewinienie - upomnienie, drugie przewinienie 2 minuty kary zespołowej).

Pozostałe przewinienia według regulaminu PZPN.

Gra wślizgiem  zabroniona (tylko wślizg blokujący uderzenie, bez kontaktu z rywalem)

Auty ; zza lub z linii autowej, złe wykonanie piłkę wznawia rywal.

Zmiany w trakcie gry :

dowolne, przy linii autowej i ławce swej drużyny. Aby na placu gry pojawił się nowy zawodnik konieczne jest zejście zawodnika schodzącego za linię autową na połowie boiska lub przy  ławce rezerwowej swego zespołu.

 

Mecze rozgrywane w systemie 5+1.

 

GRUPA A 12.30 - 14.00

SAWA SONINA

KP ZABAJKA

GALICJA CHMIELNIK

LKS HŁUDNO


12.30 SAWA SONINA - LKS HŁUDNO

12.45 KP ZABAJKA - GALICJA CHMIELNIK

13.00 SAWA SONINA - GALICJA CHMIELNIK

13.15 KP ZABAJKA - LKS HŁUDNO

13.30 GALICJA CHMIELNIK - LKS HŁUDNO

13.45 SAWA SONINA - KP ZABAJKA


GRUPA B  14.00 - 15.30

 

EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW

STRUG TYCZYN

TATYNA DYLĄGÓWKA

LKS WESOŁA

 

14.00 EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW - LKS WESOŁA

14.15 STRUG TYCZYN - TATYNA DYLĄGÓWKA

14.30 EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW - TATYNA DYLĄGÓWKA

14.45 STRUG TYCZYN  - LKS WESOŁA

15.00 TATYNA DYLĄGÓWKA - LKS WESOŁA

15.15 EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW - STRUG TYCZYN


GRUPA C 11.00 - 12.30


ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA

BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA

NOVI NOSÓWKA

PRAWILNI RZESZÓW


11.00 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA - NOVI NOSÓWKA

11.15 BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - PRAWILNI RZESZÓW

11.30 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA - PRAWILNI RZESZÓW

11.45 BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - NOVI NOSÓWKA

12.00 NOVI NOSÓWKA - PRAWILNI RZESZÓW

12.15 ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA


GRUPA D  9.30 - 11.00

POLONIA RZESZÓW

ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA

CZARNI KRACZKOWA

SOKÓŁ DOMARADZ


9.30 POLONIA RZESZÓW - SOKÓŁ DOMARADZ

9.45 ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA - CZARNI KRACZKOWA

10.00 POLONIA RZESZÓW - CZARNI KRACZKOWA

10.15 ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA - SOKÓŁ DOMARADZ

10.30 CZARNI KRACZKOWA - SOKÓŁ DOMARADZ

10.45 POLONIA RZESZÓW - ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA


Ze względu na małe zamieszanie z wycofaniem zespołów, ulega zmianie rozpiska turnieju w dwóch grupach.

Dodane przez dnia November 30 2014 17:32:18 0 Komentarzy 2466 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60