Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Saturday, February 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2014-12-14 I Turniej o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego - końcowe wyniki.
Aktualności
W rozegranej w niedzielę drugiej części turnieju nie obyło się bez wielkich emocji. O ile w  grupie E sytuacja rozstrzygnęła się w jednym meczu a w pozostałych toczyła się tylko o miejsca od 4-6, to w grupie F pięć drużyn toczyło bój o miejsca dające prawo gry w półfinale do samego końca rywalizacji. Rywalizację zaszczycili swym przybyciem i wręczali nagrody oraz puchary Członek Zarządu Województwa były Prezes Błażowianki Stanisław Kruczek, były Burmistrz Błażowej Zygmunt Kustra oraz obecny Burmistrz Jerzy Kocój, którym  Prezes Błażowianki Jan Kustra z rąk naszej członkini zarządu Anety Garduły wręczył okazałe bukiety kwiatów.

W klasyfikacji na najlepszego strzelaca zwyciężył Damian Wesół z Orła Wysoka Głogowska zdobywca 11 bramek.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Rafał Pomianek z Polonii Rzeszów.

Tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce wszechstronnego Sebastiana Mendonia z KP Zabajka.

Klasyfikacja drużynowa turnieju wyglądała tak :

1. POLONIA RZESZÓW
2. STRUG TYCZYN
3. KP ZABAJKA
4. NOVI NOSÓWKA
5. ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA
6. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA
7. EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW
8. CZARNI KRACZKOWA
9. PRAWILNI RZESZÓW
10. LKS HŁUDNO
11. SAWA SONINA
12. LKS WESOŁA
13. TATYNA DYLĄGÓWKA
14. ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA
15. GALICJA CHMIELNIK
16. SOKÓŁ DOMARADZ


GRUPA E :

KP ZABAJKA
-
CZARNI KRACZKOWA
4:1
LKS HŁUDNO
-
ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA
0:4
SAWA SONINA
-
POLONIA RZESZÓW
0:6
KP ZABAJKA -
ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA
4:1
LKS HŁUDNO
-
POLONIA RZESZÓW
1:3
SAWA SONINA
-
CZARNI KRACZKOWA 
1:3
KP ZABAJKA 
-
POLONIA RZESZÓW
0:2
LKS HŁUDNO
-
CZARNI KRACZKOWA 
0:1
SAWA SONINA
-
ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA
2:3















1.
POLONIA RZESZÓW 
6
15
16:3
2.
KP ZABAJKA
6
12
17:4
3.
ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA
6
 912:10
4.
CZARNI KRACZKOWA 
6
 6 5:8
5.
LKS HŁUDNO 
6
 3 3:11
6.
SAWA SONINA
6
 0 3:20










GRUPA F :

STRUG TYCZYN
 -NOVI NOSÓWKA
0:1
EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW
 -BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA
1:2 p.k (1:1)
LKS WESOŁA
 -PRAWILNI RZESZÓW
0:2
STRUG TYCZYN
 -BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA
3:0
EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW
 -PRAWILNI RZESZÓW
2:1
LKS WESOŁA
 -NOVI NOSÓWKA
0:1
STRUG TYCZYN
 -PRAWILNI RZESZÓW
2:0
EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW
 -NOVI NOSÓWKA
0:1p.k (0:0)
LKS WESOŁA
 -BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA
1:2














1.
STRUG TYCZYN 
6
12
10:2
2.
NOVI NOSÓWKA
6
10
 4:4
3.
BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA6
 8 4:6
4.
EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW
6
 8 6:6
5.
PRAWILNI RZESZÓW
6
 7 6:5
6.
LKS WESOŁA 
6
 0 1:8










o miejsca 11-12

SAWA SONINA - LKS WESOŁA 3:2 p,k (2:2)

o miejsca 9-10

PRAWILNI RZESZÓW - LKS HŁUDNO 7:1

o miejsca 7-8

EURO-KANTOR WISŁOK STRZYŻÓW - CZARNI KRACZKOWA 3:0 vo

0 miejsca 5-6

ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 6:1

Półfinały

POLONIA RZESZÓW - NOVI NOSÓWKA 2:1
STRUG TYCZYN - KP ZABAJKA 1:0


o miejsca 3-4

KP ZABAJKA - NOVI NOSÓWKA 3:1

Wielki finał

POLONIA RZESZÓW - STRUG TYCZYN 2:0


Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za uczestnictwo, sportową walkę, sędziom za wzorowe prowadzenie turnieju, kibicom za doping.
Panom Członkowi Zarządu Województwa Podkarpackiego, Burmistrzom, Przewodniczącemu Rady Miejskiej dziękujemy za przybycie. Prezesowi dziękujemy za prowadzenie turnieju.
Podziękowania dla Pana Ryszarda Pępka za pomoc w przeprowadzeniu zawodów i stałą opiekę nad zapewnieniem bezpieczeństwa na hali.
Naszej Pani fotograf Anecie Gardule za pracę fotografa i za kobiecą rękę przy innych sprawach wymagających interwencji podczas zawodów.
Panu Mariuszowi Wackowi za opiekę medyczną podczas całych zawodów.
Odrębne podziękowania dla Panów Józefa Kmiotka i Adama Mroczki za prowadzenie spikerki oraz obsługę techniczną turnieju.
Mamy nadzieję, że zwycięzcy jak i pokonani wyjechali z Błażowej zadowoleni i spotkamy się znów za rok.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z turnieju autorstwa Anety Furgały.

https://plus.google.com/u/0/photos/103767304235005226758/albums/6093314661207728465
















Dodane przez dnia December 15 2014 10:22:14 0 Komentarzy 1993 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60