Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, March 09, 2021
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2015-07-06 Terminarz rozgrywek V ligi - jesień.
Aktualności
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał terminarz rozgrywek V ligi rzeszowskiej. Inauguracja ligi nastąpi jak wcześniej podaliśmy 15 sierpnia. Nasi kibice niestety w pierwszej kolejce by obejrzeć swój zespół muszą udać się do podłańcuckich Dąbrówek by tam dopingować drużynę w pojedynku z miejscowym teamem. Dopiero tydzień później Błażowianka zagra na swoim stadionie z odwiecznym rywalem z Grodziska Dolnego.

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Wisłok Czarna-Strumyk Malawa
LKS Przybyszówka-Resovia II
Bratek Bratkowice-Sawa Sonina
LKS Trzebownisko-Głogovia Głogów Małopolski
KS Dąbrówki-Błażowianka Błażowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski-KS Stobierna
Wisłok Strzyżów-Jawor Krzemienica

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Strumyk Malawa-Jawor Krzemienica
KS Stobierna-Wisłok Strzyżów
Astra Medynia Głogowska-Sokół Sokołów Małopolski
Błażowianka Błażowa-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Głogovia Głogów Małopolski-KS Dąbrówki
Sawa Sonina-LKS Trzebownisko
Resovia II-Bratek Bratkowice
Wisłok Czarna-LKS Przybyszówka

 Kolejka 3 - 26 sierpnia (środa)

LKS Przybyszówka-Strumyk Malawa
Bratek Bratkowice-Wisłok Czarna
LKS Trzebownisko-Resovia II
KS Dąbrówki-Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski-Błażowianka Błażowa
Wisłok Strzyżów-Astra Medynia Głogowska
Jawor Krzemienica-KS Stobierna

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Strumyk Malawa-KS Stobierna
Astra Medynia Głogowska-Jawor Krzemienica
Błażowianka Błażowa-Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski-Sokół Sokołów Małopolski
Sawa Sonina-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II-KS Dąbrówki
Wisłok Czarna-LKS Trzebownisko
LKS Przybyszówka-Bratek Bratkowice
 Kolejka 5 - 5-6 września
Bratek Bratkowice-Strumyk Malawa
LKS Trzebownisko-LKS Przybyszówka
KS Dąbrówki-Wisłok Czarna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-Resovia II
Sokół Sokołów Małopolski-Sawa Sonina
Wisłok Strzyżów-Głogovia Głogów Małopolski
Jawor Krzemienica-Błażowianka Błażowa
KS Stobierna-Astra Medynia Głogowska

Kolejka 6 - 12-13 września

Strumyk Malawa-Astra Medynia Głogowska
Błażowianka Błażowa-KS Stobierna
Głogovia Głogów Małopolski-Jawor Krzemienica
Sawa Sonina-Wisłok Strzyżów
Resovia II-Sokół Sokołów Małopolski
Wisłok Czarna-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Przybyszówka-KS Dąbrówki
Bratek Bratkowice-LKS Trzebownisko
 Kolejka 7 - 19-20 września
LKS Trzebownisko-Strumyk Malawa
KS Dąbrówki-Bratek Bratkowice
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-LKS Przybyszówka
Sokół Sokołów Małopolski-Wisłok Czarna
Wisłok Strzyżów-Resovia II
Jawor Krzemienica-Sawa Sonina
KS Stobierna-Głogovia Głogów Małopolski
Astra Medynia Głogowska-Błażowianka Błażowa

Kolejka 8 - 26-27 września

Strumyk Malawa-Błażowianka Błażowa
Głogovia Głogów Małopolski-Astra Medynia Głogowska
Sawa Sonina-KS Stobierna
Resovia II-Jawor Krzemienica
Wisłok Czarna-Wisłok Strzyżów
LKS Przybyszówka-Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Trzebownisko-KS Dąbrówki

Kolejka 9 - 3-4 października

KS Dąbrówki-Strumyk Malawa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-LKS Trzebownisko
Sokół Sokołów Małopolski-Bratek Bratkowice
Wisłok Strzyżów-LKS Przybyszówka
Jawor Krzemienica-Wisłok Czarna
KS Stobierna-Resovia II
Astra Medynia Głogowska-Sawa Sonina
Błażowianka Błażowa-Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 10 - 10-11 października

Strumyk Malawa-Głogovia Głogów Małopolski
Sawa Sonina-Błażowianka Błażowa
Resovia II-Astra Medynia Głogowska
Wisłok Czarna-KS Stobierna
LKS Przybyszówka-Jawor Krzemienica
Bratek Bratkowice-Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko-Sokół Sokołów Małopolski
KS Dąbrówki-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 11 - 17-18 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne-Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski-KS Dąbrówki
Wisłok Strzyżów-LKS Trzebownisko
Jawor Krzemienica-Bratek Bratkowice
KS Stobierna-LKS Przybyszówka
Astra Medynia Głogowska-Wisłok Czarna
Błażowianka Błażowa-Resovia II
Głogovia Głogów Małopolski-Sawa Sonina

Kolejka 12 - 24-25 października

Strumyk Malawa-Sawa Sonina
Resovia II-Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Czarna-Błażowianka Błażowa
LKS Przybyszówka-Astra Medynia Głogowska
Bratek Bratkowice-KS Stobierna
LKS Trzebownisko-Jawor Krzemienica
KS Dąbrówki-Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-Sokół Sokołów Małopolski

Kolejka 13 - 31 października

Sokół Sokołów Małopolski-Strumyk Malawa
Wisłok Strzyżów-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica-KS Dąbrówki
KS Stobierna-LKS Trzebownisko
Astra Medynia Głogowska-Bratek Bratkowice
Błażowianka Błażowa-LKS Przybyszówka
Głogovia Głogów Małopolski-Wisłok Czarna
Sawa Sonina-Resovia II

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Strumyk Malawa-Resovia II
Wisłok Czarna-Sawa Sonina
LKS Przybyszówka-Głogovia Głogów Małopolski
Bratek Bratkowice-Błażowianka Błażowa
LKS Trzebownisko-Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki-KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne-Jawor Krzemienica
Sokół Sokołów Małopolski-Wisłok Strzyżów

Kolejka 15 - 11 listopada (środa)

Wisłok Strzyżów-Strumyk Malawa
Jawor Krzemienica-Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna-Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Astra Medynia Głogowska-KS Dąbrówki
Błażowianka Błażowa-LKS Trzebownisko
Głogovia Głogów Małopolski-Bratek Bratkowice
Sawa Sonina-LKS Przybyszówka
Resovia II-Wisłok Czarna
Dodane przez dnia July 06 2015 16:10:24 0 Komentarzy 2314 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60