Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, September 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2015-12-06 Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.
Aktualności
W dniu wczorajszym w Hali Widowiskowo - Sportowej w Błażowej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej. Zawodnicy w nim biorący udział to w zdecydowanej większości uczniowie Gimnazjum Publicznego w Błażowej. Ponadto w turnieju podzielonym na III ligi ze względu na  kategorie wiekowe wystąpili zawodnicy z rocznika 1999 (liceum) oraz grupa naborowa naszego klubu (zawodnicy klas IV - VI szkół podstawowych naszej gminy). W rozwinięciu newsa znajdują się wyniki, tabele, klasyfikacje strzelców oraz składy poszczególnych drużyn biorących udział w turnieju podzielonym na rozgrywki ligowe oraz puchar ligi. Dziękujemy uczestnikom za piłkarskie emocje i sportową rywalizację zgodną z zasadami fair play.

I Młodzieżowy Halowy Turniej Piłki Nożnej.


I liga (kategoria wiekowa 1999-2001, klasy: I liceum i III gimnazjum - klasa sportowa):


1.Pompa Team - Orzełki 0:2 (Dominik Laska, Szymon Wielgos)

2. Orzełki  - Turkucie 0:4 (Maciej Kruła 2, Kacper Cieśla, Sławomir Wyskiel)

3. Pompa Team - Turkucie 0:1 (Maciej Kruła)

4. Orzełki - Pompa Team 0:5  (Szymon Stasiak 4, Piotr Starzak)

5. Turkucie - Orzełki 4:0 (Mateusz Chuchla 2, Maciej Kruła, bramka samobójcza)

6. Turkucie - Pompa Team 0:0

 

Tabela I ligi:


1.

Turkucie

4

10 pkt

9:0

2.

Pompa Team

4

  4 pkt

5:3

3.

Orzełki

4

  3 pkt

2:13

 

II liga (kategoria wiekowa 1999-2000, klasy: II i III gimnazjum:


1. Młode Wilki - Silver Pro 1:1 (Jan Maciołek - Jakub Pasierb).

2. Złotopolscy - Ciopaki 1:0 (Damian Stokłosa).

3. Młode Wilki - Ciopaki 1:0 (Mikołaj Wania).

4. Silver Pro - Złotopolscy 1:1 (Jakub Pasierb - Daniel Kleczyński).

5. Młode Wilki - Złotopolscy 0:0

6. Ciopaki - Silver Pro 0:2 (Dawid Pyra, Mikołaj Brzęk).

 

Tabela II ligi:


1.

SilverPro

3

5 pkt

4:2

2.

Młode Wilki

3

5 pkt

2:1

3.

Złotopolscy

3

5 pkt

2:1

4.

Ciopaki

3

0 pkt

0:4

O drugim miejscu zadecydowały rzuty karne - do zwycięstwa w serii:

Młode Wilki - Złotopolscy 1:0  (Jan Maciołek).

 

Puchar I i II ligi:

 

1 półfinał: Turkucie - Młode Wilki 4:0 (Mateusz Chuchla 2, Sławomir Wyskiel 2).

2 półfinał: Pompa Team - Silver Pro 2:0 (Filip Cygan, Szymon Trojanowski).

Mecz o III miejsce: Młode Wilki - Silver Pro 1:1 (Mikołaj Wania - Jakub Pasierb).

W rzutach karnych 0:1 (Jakub Pasierb).

Mecz o I miejsce: Turkucie - Pompa Team 2:0 (Maciej Kruła, Sławomir Wyskiel).

 

Końcowa klasyfikacja w Pucharze I i II ligi:

 

IV miejsce: Młode Wilki.

III miejsce: Silver Pro.

II miejsce: Pompa Team.

I miejsce: Turkucie.

 

III liga (kategoria wiekowa 2002-2005, klasy: I gimnazjum, IV-VI (grupa naborowa LKS Błażowianka):


1.       1. FC Dziki - FC Janusze 2:0 (Nikodem Kmiotek 2).

2.       2. Wymiatacze - Stachy 4:0 (Artur Gruba 3, Rafał Kocór).

3.       3. FC Dziki - Stachy 0:0

4.       4. Wymiatacze- FC Janusze 1:2 (Artur Gruba - Bartłomiej Banaś 2).

5.       5. FC Dziki - Wymiatacze 0:0

6.       6. Stachy - FC Janusze 1:3 (Fabian Starzak - Bartłomiej Banaś, Miłosz Wielgos, Jan Szul).

Tabela III ligi:

1.

FC Janusze

3

6 pkt

5:4

2.

FC Dziki

3

5 pkt

2:0

3.

Wymiatacze

3

4 pkt

4:0

4.

Stachy

3

1 pkt

1:7

 

Puchar III Ligi:

1 półfinał: FC Dziki - Wymiatacze 0:0 W rzutach karnych 3:4 (Dawid Sobczyk, Karol Lelek, Rafał Kocór - Nikodem Kmiotek, Karol Kołodziej, Dawid Tryksza, Norbert Rabczak).

2 półfinał: FC Janusze - Stachy 0:1 (Fabian Starzak).

Mecz o III miejsce: FC Janusze - Wymiatacze 2:3 (Jakub Wrona, Jan Szul - Artur Gruba 3).

Mecz o I miejsce: Wymiatacze - Stachy 0:0 W rzutach karych 1:0 (Nikodem Kmiotek).


Końcowa klasyfikacja w Pucharze I i II ligi:


IV miejsce: FC Janusze.

III miejsce: FC Dziki.

II miejsce: Stachy.

I miejsce: Wymiatacze.


Klasyfikacja strzelców  I liga (liga + puchar + rzuty karne).

Szymon Stasiak - 4, Maciej Kruła - 4, Sławomir Wyskiel - 4, Mateusz Chuchla - 4, Dominik Laska - 1, Szymon Wielgos - 1, Kacper Cieśla - 1, Piotr Starzak - 1, Filip Cygan - 1, Szymon Trojanowski -1.

Klasyfikacja strzelców  II liga (liga + puchar + rzuty karne).

Jakub Pasierb - 4, Jan Maciołek - 2, Mikołaj Wania -2, Damian Stokłosa -1, Daniel Kleczyński - 1, Dawid Pyra - 1, Mikołaj Brzęk - 1.

 Klasyfikacja strzelców  II liga (liga + puchar + rzuty karne).

Artur Gruba - 7,  Nikodem Kmiotek - 4, Bartłomiej Banaś - 3, Fabian Starzak - 2, , Rafał Kocór - 2, Jan Szul - 2, Miłosz Wielgos - 1, Jakub Wrona - 1, Dawid Sobczyk - 1, Karol Lelek - 1, Karol Kołodziej - 1, Dawid Tryksza - 1, Norbert Rabczak - 1.

Drużyny:

I liga:

Turkucie: Dominik Sobczyk, Mateusz Chuchla, Kacper Cieśla, Maciej Kruła, Sławomir Wyskiel, Wojciech Kuźmik.

Pompa Team: Dawid Pałac, Szymon Stasiak, Michał Leśniak, Filip Cygan, Szymon Trojanowski, Piotr Starzak.

Orzełki: Damian Jamioł, Dominik Laska, Mateusz Bieszczad, Krystian Martuszewski, Kacper Sowa, Szymon Wielgos.

II liga:

Silver Pro: Adam Gruba. Dawid Pyra, Mikołaj Brzęk, Jakub Pasierb, Damian Szczygieł, Dominik Pisarek, Kacper Chlebek.

Młode Wilki: Karol Wielgos, Mikołaj Wania, Hubert Wesołowski. Jan Maciołek, Dominik Kozubek.

Złotopolscy: Krystian Bator, Daniel Kleczyński, Miłosz Szul, Damian Kaczor, Michał Lubas, Damian Stokłosa.

Ciopaki: Mateusz Brzęk, Michał Woźniak, Marcin Haligowski, Marcin Mocha, Konrad Zagórski, Krzysztof Kucharski, Oskar Bober, Damian Rachwał.

III liga:

FC Janusze: Jakub Wybraniec, Bartłomiej Banaś, Michał Ząbek, Miłosz Wielgos, Jan Szul, Kamil Łach, Marcin Mucha, Jakub Wrona, Łukasz Podgórski.

Wymiatacze: Patryk Wyskiel, Dawid Sobczyk, Karol Lelek, Dominik Kołodziej, Rafał Kocór, Artur Gruba, Karol Makara.

FC Dziki: Jakub Kołodziej, Karol Kołodziej, Dawid Tryksza, Norbert Rabczak, Nikodem Kmiotek, Michał Marszałek, Michał Krużel.

Stachy: Michał Rabczak, Sebastian Antonik, Szymon Mocha, Fabian Starzak, Jakub Świst, Jakub Turoń, Adrian Kruczek, Szymon Kuśnierz, Patryk Bembenek.

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 



Dodane przez dnia December 06 2015 00:40:02 0 Komentarzy 2095 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60