KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów

2016-06-18 XXX kolejka V ligi LKS Trzebownisko - Reslogistic Błażowianka.
Aktualności
Ostatnia kolejka rozgrywek V ligi miała zostać rozegrana w niedzielne popołudnie, lecz spotkanie naszej drużyny na naszą prośbę został przeniesiony na piątek. Powodem były obchody Dni Błażowej. Chcieliśmy podziękować przeciwnikom i Podkarpackiemu Związkowi Piłki Nożnej za przychylne ustosunkowanie się do naszej prośby. Było to o tyle łatwiejsze, że nasz przeciwnik już przed tygodniem pogrzebał swe szanse na utrzymanie przegrywając hokejowo w Medynii Głogowskiej. Gospodarze po sześciu latach zostali zdegradowani do Klasy "A". Podopieczni Pawła Kloca mimo, że bardzo ładnie wyglądają piłkarsko to jednak kłopoty defensywne nie pozwoliły na większą zdobycz punktową przez co niestety nie uratowali swego bytu. Brak kontuzjowanego Janusza Rzeszutka ostoi defensywy był aż nadto widoczny i jego braku nie dał rady wypełnić żaden z graczy.

7' - w sytuacji sam na sam Maciej Kruła faulowany na dwudziestym metrze, strzał Wojciecha Kruczka w mur.
15' - dośrodkowanie Rafała Kanacha i strzał głową Macieja Kruły o centymetry obok okienka bramki Guzka.
18'- strzał Dawida Kamińskiego na róg wybił Ireneusz Jamrozik.
25' - strzał zza pola karnego gracza Trzebowniska obok bramki.
31' - w zamieszaniu podbramkowym, strzał gracza gospodarzy wybił Ireneusz Jamrozik, ale na nasze nieszczęście wprost pod nogi Tomasika, który z siedmiu metrów wepchnął piłkę do siatki. Zabrakło szczęśliwszego ustawienia obrońców, którzy asekurowali bramkarza jednak piłka wpadła pod nogi piłkarza gospodarzy i przegrywaliśmy.
35' - Wojciech Kruczek popędził sam na sam z bramkarzem gospodarzy i został sfaulowany przez obrońcę na dwudziestym drugim metrze, czerwona kartka dla piłkarza Trzebowniska, wolny Wojciecha Kruczka pół metra nad poprzeczką.
47' - Przemysław Kanach zagrał świetne podanie do Bartosza Kuśnierza, który w bardzo dobrej sytuacji uderzył jak należy, ale Guzek nogą udanie interweniował.
51' - Rafał Kanach dostał świetne podanie ze środka pola, ograł obrońcę i zagrał na siódmy metr do niepilnowanego Macieja Kruły, który uderzył celnie, ale w bramkarza i ten znów był bohaterem miejscowych.
57' - Tomasz Ostafiński z wolnego dośrodkował do Wojciecha Kruczka, ten zgrał na długi słupek tam jeden z obrońców ubiegł naszego gracza, ale wybił do Rafała Kanacha a ten podał do Macieja Kruły, który na wślizgu z narożnika pola bramkowego trafił w boczną siatkę.
67' - po dośrodkowaniu z rogu Wojciech Kruczek głową trafił w poprzeczkę.
72' - Wojciech Kruczek dostał podanie ze środka pola ood Przemysława Kanacha i w sytuacji sam na sam z Guzkiem lobując go trafił w poprzeczkę, piłkę jednak po odbiciu od niej dopadł Marcin Sobkowicz i zdobył swojego drugiego gola w sezonie i znów przeciw Trzebownisku.
74' - Sebastian Bober wyrzucił piłkę z autu do Wojciecha Kruczka ten oszukał obronę gospodarzy podając do Rafała Kanacha, który w sytuacjach sam na sam z reguły się nie myli i w tej akcji uderzył obok Guzka przy krótkim słupku i wyprowadził Błażowiankę na prowadzenie.

77' - strzał Przemysława Kanacha z dwudziestu pięciu metrów Guzek z trudem wybił na róg.
90' - Dawid Kamiński próbował uderzać z trudnej pozycji ale zdecydowanie obok bramki.

LKS Trzebownisko - Reslogistic Błażowianka Błażowa 1:2 (1:0)

1:0 Bartłomiej Tomasik (31)
1:1 Marcin Sobkowicz (72)
1:2 Rafał Kanach (74 - asysta Wojciech Kanach)