KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów

16-06-2007 Słodka porażka, gorzkie zwycięstwo.
Aktualności
Nasi piłkarze w dzisiejszym meczu ponieśli sromotną porażkę.Jednak trzeba dodać, że podjęli walkę. Już w 3 minucie rzut rożny wykonywał Wojciech Kruczek, dośrodkował wprost na głowę Piotra Kruczka, którego uderzenie z linii bramkowej wybił jeden z obrońców. Niestety sprawdziło się stare porzekadło, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. W 21 minucie Adamski strzałem z 14 metrów w krótki róg pokonał Łukasza Wielgosa. 5 minut później sędzia nie odgwizdał ewidentnego faulu na Tomaszu Drewniaku, po czy gospodarze zamiast zagrać fair wyprowadzili szybką kontrę i Mielniczek  w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Błażowianki. Chwilę później Piotr Ptaszyński silnie przymierzył z dystansu, Koryl niepewnie interweniował, a nadbiegający Marcin Sobkowicz zamiast do siatki trafił w leżącego bramkarza. Bramka mimo to nie została by uznana, gdyż napastnik Błażowianki w momencie strzału znajdował się na pozycji spalonej. Kolejna okazja gości to rzut wolny. Strzał Wojciecha Kruczka wybija jednak Koryl. Po przerwie zaatakowali goście i już w 51 minucie po dośrodkowaniu z rogu Wojciecha Kruczka, Krzysztof Wania zdobył kontaktowego gola. Błażowianka poszła za ciosem i co rusz robiło się gorąco pod bramką EC. Niestety zapału starczyło na 10 minut i po zejściu z boiska grającego trenera Tomasza Drewniaka inicjatywę przejęli gospodarze. W tym momencie meczu wyszły na jaw braki kondycyjne u niektórych zawodników, wynikające z nie do końca dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego. Trzecia bramka dla EC padła po błędzie w kryciu, czwarta po kolejnych błędach w  wyprowadzaniu piłki. Gole numer 5 i 6 były już konsekwencją zdecydowanej przewagi motorycznej zawodników gospodarzy. Mimo wysokiej porażki nasz zespół nie musiał wstydzić się swej gry. Po zakończeniu meczu doszło do kuriozalnej sytuacji, drużyna EC schodziła do szatni mimo zwycięstwa ze spuszczonymi głowami, a pokonani, drużyna Błażowianki uniosła ręce w geście radości. Dlaczego?. Ponieważ w równolegle odbywającym się meczu w Hermanowej Herman przegrał z Koroną Rzeszów, która dzięki temu awansowała do IV ligi, pozbawiając tego awnsu EC, a Błażowianka utrzymała swe miejsce w V lidze bez konieczności rozgrywania meczy barażowych, kosztem właśnie Hermana.
Dodane przez dnia June 16 2007 20:52:08 6 Komentarzy 2867 Czytań Drukuj