Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, August 23, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW
Aktualności
TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ SENIORÓW

Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach:

L.p. Nr rozstawienia Nazwa zespołu
1 9 EC Rzeszów
2 3 Grodziszczanka Grodzisko Dln.
3 11 Strumyk Malawa
4 13 CCC Dąbrówki
5 7 Górnovia Górno
6 16 Głogovia Głogów Młp.
7 14 Strug Tyczyn
8 5 Jawor Krzemienica
9 1 TG Sokół Sokołów Młp.
10 12 Włókniarz Rakszawa
11 10 Błażowianka Błażowa
12 4 Jedność Niechobrz
13 6 Herman Hermanowa
14 15 Crasnovia Krasne
15 2 KS Limblach Zaczernie
16 8 Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 1 - 11/12 sierpnia 2007 r. sobota/niedziela

1 Głogovia Głogów Młp. - TG Sokół Sokołów Młp.
2 KS Limblach Zaczernie - Crasnovia Krasne
3 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Strug Tyczyn
4 Jedność Niechobrz - CCC Dąbrówki
5 Jawor Krzemienica - Włókniarz Rakszawa
6 Herman Hermanowa - Strumyk Malawa
7 Górnovia Górno - Błażowianka Błażowa
8 Start Brzóza Stadnicka - EC Rzeszów

Kolejka 2 - 15 sierpnia 2007 r. środa

9 TG Sokół Sokołów Młp. - KS Limblach Zaczernie
10 EC Rzeszów - Głogovia Głogów Młp.
11 Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
12 Strug Tyczyn - Jedność Niechobrz
13 CCC Dąbrówki - Jawor Krzemienica
14 Włókniarz Rakszawa - Herman Hermanowa
15 Strumyk Malawa - Górnovia Górno
16 Błażowianka Błażowa - Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 3 - 18/19 sierpnia 2007 r. sobota/niedziela

17 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - TG Sokół Sokołów Młp.
18 Głogovia Głogów Młp. - KS Limblach Zaczernie
19 EC Rzeszów - Błażowianka Błażowa
20 Jedność Niechobrz - Crasnovia Krasne
21 Jawor Krzemienica - Strug Tyczyn
22 Herman Hermanowa - CCC Dąbrówki
23 Górnovia Górno - Włókniarz Rakszawa
24 Start Brzóza Stadnicka - Strumyk Malawa

Kolejka 4 - 25/26 sierpnia 2007 r. sobota/niedziela

25 TG Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz
26 KS Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
27 Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp.
28 Strumyk Malawa - EC Rzeszów
29 Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica
30 Strug Tyczyn - Herman Hermanowa
31 CCC Dąbrówki - Górnovia Górno
32 Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 5 - 1 / 2 września 2007 r. sobota/niedziela
33 Jawor Krzemienica - TG Sokół Sokołów Młp.
34 Jedność Niechobrz - KS Limblach Zaczernie
35 Głogovia Głogów Młp. - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
36 EC Rzeszów - Włókniarz Rakszawa
37 Błażowianka Błażowa - Strumyk Malawa
38 Herman Hermanowa - Crasnovia Krasne
39 Górnovia Górno - Strug Tyczyn
40 Start Brzóza Stadnicka - CCC Dąbrówki

Kolejka 6 - 8/9 września 2007 r. sobota/niedziela

41 TG Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa
42 KS Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica
43 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz
44 CCC Dąbrówki - EC Rzeszów
45 Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp.
46 Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa
47 Crasnovia Krasne - Górnovia Górno
48 Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 7 - 15/16 września 2007 r. sobota/niedziela

49 Górnovia Górno - TG Sokół Sokołów Młp.
50 Herman Hermanowa - KS Limblach Zaczernie
51 Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
52 Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz
53 EC Rzeszów - Strug Tyczyn
54 Błażowianka Błażowa - CCC Dąbrówki
55 Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa
56 Start Brzóza Stadnicka - Crasnovia Krasne

Kolejka 8 - 22/23 września 2007 r. sobota/niedziela

57 TG Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka
58 KS Limblach Zaczernie - Górnovia Górno
59 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Herman Hermanowa
60 Jedność Niechobrz- Jawor Krzemienica
61 Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp.
62 Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa
63 CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa
64 Crasnovia Krasne - EC Rzeszów

Kolejka 9 - 29/30 września 2007 r. sobota/niedziela

65 EC Rzeszów - TG Sokół Sokołów Młp.
66 Start Brzóza Stadnicka - KS Limblach Zaczernie
67 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
68 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz
69 Głogovia Głogów Młp. - Jawor Krzemienica
70 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne
71 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn
72 Włókniarz Rakszawa - CCC Dąbrówki

Kolejka 10 - 6/7 października 2007 r. sobota/niedziela

73 TG Sokół Sokołów Młp. - Błażowianka Błażowa
74 KS Limblach Zaczernie - EC Rzeszów
75 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Start Brzóza Stadnicka
76 Jedność Niechobrz - Górnovia Górno
77 Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa
78 CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Młp.
79 Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa
80 Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa

Kolejka 11 - 13/14 października 2007 r. sobota/niedziela

81 Strumyk Malawa - TG Sokół Sokołów Młp.
82 Błażowianka Błażowa - KS Limblach Zaczernie
83 EC Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
84 Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz
85 Górnovia Górno - Jawor Krzemienica
86 Głogovia Głogów Młp. - Herman Hermanowa
87 Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne
88 CCC Dąbrówki - Strug Tyczyn

Kolejka 12 - 20/21 października 2007 r. sobota/niedziela

89 TG Sokół Sokołów Młp. - Włókniarz Rakszawa
90 KS Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa
91 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Błażowianka Błażowa
92 Jedność Niechobrz - EC Rzeszów
93 Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka
94 Herman Hermanowa - Górnovia Górno
95 Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Młp.
96 Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki

Kolejka 13 - 27/28 października 2007 r. sobota/niedziela

97 CCC Dąbrówki - TG Sokół Sokołów Młp.
98 Włókniarz Rakszawa - KS Limblach Zaczernie
99 Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
100 Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz
101 EC Rzeszów - Jawor Krzemienica
102 Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa
103 Głogovia Głogów Młp. - Górnovia Górno
104 Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne

Kolejka 14 - 3/4 listopada 2007 r. sobota/niedziela

105 TG Sokół Sokołów Młp. - Strug Tyczyn
106 KS Limblach Zaczernie - CCC Dąbrówki
107 Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Włókniarz Rakszawa
108 Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa
109 Jawor Krzemienica - Błażowianka Błażowa
110 Herman Hermanowa - EC Rzeszów
111 Górnovia Górno - Start Brzóza Stadnicka
112 Głogovia Głogów Młp. - Crasnovia Krasne

Kolejka 15 - 10/11 listopada 2007 r. sobota/niedziela

113 Crasnovia Krasne - TG Sokół Sokołów Młp.
114 Strug Tyczyn - KS Limblach Zaczernie
115 CCC Dąbrówki - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
116 Włókniarz Rakszawa - Jedność Niechobrz
117 Strumyk Malawa - Jawor Krzemienica
118 Błażowianka Błażowa - Herman Hermanowa
119 EC Rzeszów - Górnovia Górno
120 Start Brzóza Stadnicka - Głogovia Głogów Młp.
Dodane przez dnia July 09 2007 19:16:03 4 Komentarzy 2693 Czytań Drukuj
Komentarze
4 dnia July 09 2007 19:17:07
będzie trudno...
131 dnia July 09 2007 22:24:33
Kociak trudno będzie bez wątpienia, skład nam się pewnie trochę po PB posypie, ale twardzi zostaną i będą walczyć o byt a może o coś więcej. Zobaczymy jak to będzie. Atma jest spoko więc jestem dobrej myśli. Jak myślą pozostali pewnie pozytywnie. Jak grać to o coś. O co? Okaże się 19.07.
188 dnia July 09 2007 22:30:21
no napewno trudno bedzie bez wątpienia!!!ale my sobie m,usimy dać radę!!smileyja w to wierzęsmiley
a teraz do kibiców moze by coś pośpiewał tak jak na końcówce tam tego sezonu!!ja piosenek fajnych trochę mam!!smileybyl by ktos chętny??????,bo wkońcu BŁAŻOWIANKA to masza duma!!
pazdrawiamsmiley
11 dnia July 12 2007 20:52:06
Zawsze jest trudno. Nie ma lekko. Ale trza być twardym a nie miętkimsmileysmileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60