Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, August 23, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











TOTO-CINA - zestaw 2 ŚRODA 15 sierpień.
Aktualności
Po pierwszej kolejce TOTO-CINY prowadzi ROMEK tuż za nim brat, a więc na czele duet braterski. Grupa pościgowa liczna, więc powinno być ciekawie. Bij lidera. Drugi zestaw zapowiada się interesująco. Oto on.

1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP.
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN.
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO
Dodane przez dnia August 12 2007 22:08:27 11 Komentarzy 2867 Czytań Drukuj
Komentarze
41 dnia August 12 2007 22:20:52
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 1-0
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 1-1
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-1
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 0-2
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 2-0
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 3-1
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 4-1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 2-1
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 2-1
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 3-1
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 2-0
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 3-0
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 3-2
10 dnia August 12 2007 22:42:04
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 3-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 1-0
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 3-1
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 1-1
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 0-1
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 2-1
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 1-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 2-0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 3-1
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 0-1
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-2
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 1-0
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 3-1
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 1-1
131 dnia August 13 2007 11:22:04
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 1-1
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 4-0
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-1
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 2-0
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 1-1
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 5-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 3-1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 2-1
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 1-1
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-1
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 2-0
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 4-1
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 3-2
4 dnia August 13 2007 11:41:15
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 3:1
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 2:0
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 4:1
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 2:2
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 0:0
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 1:1
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 1:0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 3:0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 3:2
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 0:2
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2:2
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1:0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 2:0
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 2:0
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 4:2
74 dnia August 13 2007 13:49:14
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 2-1
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 3-0
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 2-0
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 1-0
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 1-0
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 3-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 2-0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP.2-1
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 1-1
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-1
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 2-1
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 2-0
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 2-0
33 dnia August 13 2007 14:16:46
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 3-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 1-2
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 2-1
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 1-1
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 1-2
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 2-1
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 1-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 2-0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 1-1
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 1-0
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-0
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 0-1
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 3-0
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 1-1
58 dnia August 13 2007 15:06:28
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2-1
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 2-2
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 2-0
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 1-2
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 0-0
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 2-0
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 1-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 0-0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 1-1
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 1-0
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-2
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 2-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 1-1
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 2-0
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 1-1
195 dnia August 13 2007 16:52:05
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 2-1
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 4-1
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 1-1
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 0-1
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 2-2
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 2-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 2-0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 2-0
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 0-1
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-1
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 0-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 2-1
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 4-1
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 1-2
2 dnia August 13 2007 22:27:14
1. STAL RZESZÓW - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 1-0
2. SANDECJA NOWY SĄCZ - RESOVIA RZESZÓW 1-0
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW 3-0
4. POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 2-0
5. SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 1-0
6. IGLOOPOL DĘBICA - KROŚNIANKA KROSNO 1:0
7. POLONIA PRZEMYŚL - KORONA RZESZÓW 3-0
8. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - START BRZÓZA STADNICKA 2-0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. 3-0
10.SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 1-0
11.CRASNOVIA KRASNE - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-0
12.STRUG TYCZYN - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1-0
13.CCC DĄBRÓWKI - JAWOR KRZEMIENICA 2-1
14.WŁÓKNIARZ RAKSZAWA - HERMAN HERMANOWA 3-0
15.STRUMYK MALAWA - GÓRNOVIA GÓRNO 2-1
140 dnia August 14 2007 22:27:36
1.-2-0
2.-1-1
3.-3-1
4.-2-0
5.-0-1
6.-1-0
7,-2-0
8.-2-1
9.-2-1
10.-1-1
11.-2-1
12,-2-0-STRUG!!!!!!!!!!!!!
13.-1-1
14.-2-1
15.-1-2smiley
70 dnia August 17 2007 12:20:19
SIARKA TARNOBRZEG - STAL MIELEC 1-1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60