Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, December 08, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











3 ZESTAW TOTO-CINY. 18/19.08.2007R.
Aktualności

W drugiej kolejce Toto-Ciny najlepszy okazał się Orzech14- gratulacje zdobył 33 punkty. Drugie miejsce po raz drugi wywalczył Tromza i to on awansował na pozycję lidera z 59 punktami. Równą formę prezentuje Pavel znów był w czołówce i jest tuż za Tromzą. Mamy dwie zaległości jedną z 1 kolejki i teraz drugą. Mecz Siarka - Stal odbędzie się w późniejszym terminie i uwzględnimy to w punktacji. Zaś mecz Żurawianka - Polonia będziemy czekać na werdykt OZPN-u.

Oto zestaw nr.3 na 18/19.08.2007r.
 1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW
 2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA
 3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW
 5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA
 6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA
 7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP.
 8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN
 9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA

Dodane przez dnia August 16 2007 14:37:11 16 Komentarzy 3171 Czytań Drukuj
Komentarze
33 dnia August 16 2007 17:16:52
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 0:3
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA 1:2
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1:2
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW 2:1
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 1:2
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 0:2
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 1:1
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 0:1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 5:1 smiley (przepraszam)
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 2:0
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 1:2
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 1:1
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 2:1
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 2:0
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 2:0
41 dnia August 16 2007 19:11:54
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW1:3
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA2-3
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA1-2
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW2-0
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA2-3
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA0-2
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP.3:1
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN2:2
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA4-1
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE4-1
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE0-2
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA1:3
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA1-2
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA2:0
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA2-0
220 dnia August 16 2007 21:05:41
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 1:2
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA1:1
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA1:2
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW3:2
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 2:0
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 0:3
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 2:0
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 3:0
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 1:2
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 2:0
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 0:1
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 2:2
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 3:1
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 3:1
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 3smiley
140 dnia August 16 2007 21:20:19
1.-3:1
2.-2-1
3.-0-2
4.-2-1
5,-2-0
6,-1-3
7.-2-0
8.-1-1
9.-3-1
10.-2-0
11.-1-2
12.-2-1
13.-2-1
14.-2-0
15.-3-0
smileysmileysmiley
70 dnia August 16 2007 21:22:26
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓw2-1
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA2-0
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA1-1
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW2-0
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA1-1
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA1-2
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP.1-1
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN1-1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA4-1
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE4-1
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE0-3
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA2-2
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA2-1
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA2:0
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA2-0
smiley
10 dnia August 17 2007 08:25:28
1)0-0
2)1-0
3)1-2
4)3-1
5)1-0
6)0-3
7)2-0
8)0-1
9)3-1
10)3-0
11)1-4
12)2-2
13)1-3
14)1-0
15)3-1
195 dnia August 17 2007 14:01:05
KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 1-1
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA1-2
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA2:2
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW3:1
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 2:1
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 0:2
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 3:1
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 1:1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 3:0
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 3:1
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 0:2
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 1:2
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 2:3
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 2:1
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 5:1
4 dnia August 17 2007 14:48:22
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 3:0
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA 1:2
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1:4
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW 2:1
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 2:0
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 1:1
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 1:0
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 2:1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 2:1
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 4:2
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 1:3
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4:2
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 0:3
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 2:1
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 5:2
131 dnia August 18 2007 08:19:59
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 1:0
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA 1:1
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1:3
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW 3:1
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 3:0
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 0:1
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 3:1
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 2:1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 3:1
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 1:0
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 1:4
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 0:2
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 2:3
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 1:0
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 3:0
74 dnia August 18 2007 10:19:33
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 1-0
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA 1-0
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0-2
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW 2-0
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 2-0
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 1-2
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 3-1
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 2-1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 2-0
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 2-0
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 0-3
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 0-1
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 1-2
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 1-0
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 3-0
2 dnia August 18 2007 10:42:35
1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 2-0
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA 1-0
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-3
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW 1-0
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 2-0
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 0-1
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 2-2
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 3-1
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 0-1
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 2-2
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 0-3
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 1-2
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 1-2
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 2-1
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 5-0
41 dnia August 18 2007 11:24:02
temik3 to typy cagisza zapomniał hasła i napisał mi na gg typy a ja w jego imienu je wystawiam smiley

1. KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL RZESZÓW 1-1
2. RESOVIA RZESZÓW - GÓRNIK WIELICZKA 0-2
3. KROŚNIANKA KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-2
4. ŻURAWIANKA ŻURAWICA - KORONA RZESZÓW 2-1
5. GKS KATOWICE - STAL STALOWA WOLA 1-1
6. PRZEBÓJ WOLBROM - WISŁOKA DĘBICA 1-3
7. GRODZISZCZANKA GRODZISKO - SOKÓŁ SOKOŁOW MŁP. 1-0
8. JAWOR KRZEMIENICA - STRUG TYCZYN 0-2
9. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 3-0
10.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. - LIMBLACH ZACZERNIE 2-1
11.JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 0-3
12.GÓRNOVIA GÓRNO - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3-1
13.CCC DĄBRÓWKI - STRUMYK MALAWA 2-1
14.START BRZÓZA STADNICKA - HERMAN HERMANOWA 2-2
15.DYNOVIA DYNÓW - LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA 4-0stawiam smiley
188 dnia August 18 2007 13:56:35
1)1-2
2)0-0
3)0-3
4)0-0
5)2-0
6)3-0
7)1-1
8)2-1
9)3-1
10)0-0
11)0-4
12)2-1
13)3-1
14)0-0
15)3-1
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
188 dnia August 18 2007 14:41:38
to typuje kazek
1 mecz 2-1
2 1-1
3 0-1
4 2-0
5 3-1
6 0-0
7 1-0
8 1-1
9 3-0
10 2-0
11 0-3
12 3-1
13 0-2
14 1-0
15 3-2smiley
220 dnia August 18 2007 19:48:14
SIARKA-STAL 2:0
188 dnia August 19 2007 12:31:04
to jest obstawienie mackasmiley
1.1-1
2.-
3.2-3
4.0-0
5.1-0
6.-
7.2-1
8.-
9.-
10.3-0
11.1-4
12.0-0
13.2-0
14.1-1
15.3-1smiley
maciek wczorajszych meczy nie obstawiałsmileysmileysmileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60