Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, August 20, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-08-21 TOTO CINA zestaw 4 na sob/niedz.
Aktualności
W ostatnim 3 zestawie było troszkę nieścisłości i dlatego w najbliższym jest 20 pozycji do typowania. Mamy w zestawie mecze nawet klasy "B" i jeden rodzynek z I ligi. Lider Tromza spadł aż na 10 miejsce, a zwycięzca zestawu Mucha awansował na 14 miejsce. Gdyby typował w zestawie nr2 mógłby zamieszać w czołówce. Narazie równą formę prezentuje Pavel co zaowocowało awansem na pozycję lidera. Od drugiego miejsca do 11 straszny ścisk. Witamy nowych AC MILAN, HENRY 14 oraz BEŁKOTA, zapraszamy kolejnych.
A oto zestaw nr. 4

1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków /I liga/
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola /2 liga/
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów /3 liga/
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów /3 liga/
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko /3 liga/
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna /4 liga/
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów /4 liga/
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz /5 liga/
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów /5 liga/
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka /5 liga/
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno /5 liga/
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. /5 liga/
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa /5 liga/
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica /5 liga/
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka /A klasa/
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut /A klasa/
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka /A klasa/
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski /B klasa/
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka /B klasa/
Dodane przez dnia August 21 2007 22:39:48 20 Komentarzy 2787 Czytań Drukuj
Komentarze
4 dnia August 21 2007 23:22:37
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:3
2. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1:3
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 1:0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 2:1
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 2:0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 2:1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 0:2
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 0:0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:3
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 3:2
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 2:0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 0:2
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 4:0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 3:0
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 5:1
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 2:2
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 2:0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 3:0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 3:2
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 6:0
41 dnia August 22 2007 07:50:29
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1-2
2. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2-1
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 2-0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 2-0
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 3-1
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 2-0
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 1-3
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 1-0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln.2-2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 2-1
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 2-0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 2-1
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 3-2
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 3-0
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 2-0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 1-0
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 3-1
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 5-0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 2-0
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 4-1
188 dnia August 22 2007 09:39:13
1)1-1
2)1-0
3)2-1
4)1-1
5)2-0
6)3-1
7)2-0
8)2-0
9)1-3
10)2-1
11)1-1
12)1-0
13)2-0
14)3-1
15)4-1
16)2-1
17)2-0
18)3-0
19)0-0
205-3
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
195 dnia August 22 2007 12:22:22
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1:1
2. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2:1
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 3:2
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 3:1
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 2:2
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 3:1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 1:2
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 1:0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 4:2
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 2:1
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 1:2
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 1:0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 2:0
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 6:1
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 1:1
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 4:0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 3:0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 4:2
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 6:2
220 dnia August 22 2007 15:20:13
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków /I liga/ 1:2
2. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków /2 liga/ 2:0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów /3 liga/ 0:0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów /3 liga/ 2:2
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko /3 liga/4:0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna /4 liga/ 1:0
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów /4 liga/ 1:1
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz /5 liga/ 3:1
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów /5 liga/ 2:3
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka /5 liga/4:1
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno /5 liga/ 0:1
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. /5 liga/ 2:0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa /5 liga/ 2:1
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica /5 liga/ 3:0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka /A klasa/ 1:0
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut /A klasa/ 2:0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka /A klasa/ 3:2
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski /B klasa/ 2:0
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka /B klasa 3:1
140 dnia August 22 2007 21:28:29
1-.1-2
2-.2-1
3-.2-0
4.-1-1
5,-2-0
6,-2-0
7,-2-1
8.-3-0
9.-1-0
10.-0-2
11.-1-1
12.-1-1
13.-2-2
14.-3-0
15.-2-0
16.-1-0
17.-2-1
18.-2-0
19.-2-0
20.-2.1
41 dnia August 22 2007 22:30:15
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 2-0
4 dnia August 22 2007 23:32:05
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 3-0
131 dnia August 23 2007 09:19:14
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków /I liga/ 2-1
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola /2 liga/ 4-0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów /3 liga/ 2-0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów /3 liga/ 1-1
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko /3 liga/ 3-1
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna /4 liga/ 2-0
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów /4 liga/ 2-1
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz /5 liga/ 3-1
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln.1-2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów /5 liga/1-1
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka /5 liga/2-0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno /5 liga/2-2
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. /5 liga/2-1
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa /5 liga/2-1
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica /5 liga/2-0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka /A klasa/ 1-3
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut /A klasa/2-0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka /A klasa/5-0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski /B klasa/1-2
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka /B klasa/6-1
188 dnia August 23 2007 13:04:05
Śląsk wrocław-stal stalowa wola3-1
188 dnia August 23 2007 14:52:35
to obstawienie stanisława fiołkasmiley
1)1-2
2)1-1
3)2-1
4)1-2
5)3-1
6)1-0
7)1-0
8)2-0
9)1-1
10_2-1
11)0-0
12)1-2
13)2-1
14)3-1
15)2-0
16)1-1
17)1-1-
18)1-2
19)1-0
20)4-0
20 dnia August 23 2007 20:28:45
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:2
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 0:2
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 1:0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 1:3
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 4:0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 1:1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 2:1
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 3:0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów `1:1
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 1:0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 1:3
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 2:1
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 4:2
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 1:0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 2:1
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 3;0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 0;0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 2:0
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 4:1
70 dnia August 23 2007 20:31:09
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków /I liga/ 1-3
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola /2 liga/ 2-0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów /3 liga/ 2-1
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów /3 liga/ 2-2
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko /3 liga/ 3-0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna /4 liga/ 2-1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów /4 liga/ 3-1
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz /5 liga/ 2-0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln.2-2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów /5 liga/1-1
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka /5 liga/2-0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno /5 liga/2-1
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. /5 liga/2-0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa /5 liga/2-1
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica /5 liga/2-0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka /A klasa/ 1-3
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut /A klasa/2-0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka /A klasa/4-0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski /B klasa/1-2
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka /B klasa/6-0
11 dnia August 23 2007 20:56:09
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2:2
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 1:0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 3:0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 2:0
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 2:0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 3:1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 1:2
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 2:0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:1
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 2:1
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 3:1
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 2:0
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 1:0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 2:1
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 3:1
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 1:3
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 0:0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 2;0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 2:0
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 3:0
33 dnia August 24 2007 09:37:33
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków /I liga/ 0:2
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola /2 liga/ 2:0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów /3 liga/ 2:1
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów /3 liga/ 1:1
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko /3 liga/ 3:0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna /4 liga/ 2:1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów /4 liga/ 2:1
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz /5 liga/ 1:0
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:0
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów /5 liga/ 1:3
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka /5 liga/ 3:1
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno /5 liga/ 1:0
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. /5 liga/ 2:1
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa /5 liga/ 2:0
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica /5 liga/ 2:1
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka /A klasa/ 1:1
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut /A klasa/ 2:2
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka /A klasa/ 2:1
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski /B klasa/ 1:2
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka /B klasa/ 1:0
225 dnia August 24 2007 10:17:26
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1:2
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 2:0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 3-1
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 1-0
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 3-0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 1-1
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 1-2
8. Sokół Sokołów Młp.-Jedność Niechobrz1:0 9.Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:0
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 1-1
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 2-0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 1-2
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 1-1
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 3-1
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 3-0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 0-2
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 3-2 18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 1-0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 2-1
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 4-1
74 dnia August 24 2007 10:59:55
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0-2
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 3-0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 2-0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 2-1
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 3-0
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 1-0
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 1-2
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 2-1
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1-2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 2-0
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 1-1
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 1-0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 2-0
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 2-0
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 0-2
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 2-0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 3-0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 3-1
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 3-0
188 dnia August 24 2007 17:25:00
1.1-2
2.1-1
3.3-0
4.1-1
5.1-0
6.3-2
7.1-2
8.1-1
9.0-2
10.2 -1
11.2-0
12.0-0
13.2-0
14.4-0
15.3-0
16.2-4
17.2-1
18.4-1
19.2-0
20.7-3
to jest maćka obstawieniesmileysmileysmileysmiley
33 dnia August 24 2007 21:53:18
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:2
2 dnia August 25 2007 10:55:07
1. GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1-0
2. Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 2-0
3. Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów 2-0
4. Wierna Małogoszcz - Resovia Rzeszów 1-1
5. Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko 2-1
6. Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 2-0
7. Korona Rzeszów - Lechia Sędziszów 1-0
8. Sokół Sokołów Młp. - Jedność Niechobrz 1-1
9. Limblach Zaczernie - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2-2
10.Strumyk Malawa - Elektrociepłownia Rzeszów 1-0
11.Włókniarz Rakszawa - Start Brzóza Stadnicka 1-1
12.CCC Dąbrówki - Górnovia Górno 1-2
13.Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 3-0
14.Strug Tyczyn - Herman Hermanowa 1-1
15.Crasnovia Krasne - Jawor Krzemienica 4-1
16.Polonia Hyżne - Orzeł Wólka Niedźwiecka 1-2
17.Dynovia Dynów - Stal Łańcut 4-0
18.Czarni Kraczkowa - Tatyna Dylągówka 2-0
19.Pogórze Bachórz - Iskra Jawornik Polski 1-2
20.Diament Pstrągowa - Wenecjanka Lecka 6-2
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [2 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60