Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, February 16, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-09-28 Zestaw nr.5 TOTO-CINY na 1/2 wrzesień.
Aktualności

W związku ze zwiększającym się zainteresowaniem naszą zabawą kolejny, piąty zestaw Toto Ciny już dziś. Zapraszam wszystkich do typowania wyników kolejnych meczy. Chętnie chciałbym zobaczyć w tejże zabawie nowych uczestników. Dla nowych uczestników Toto Ciny istnieje jeszcze szansa wytypowania zaległego meczu IV ligi Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec nie odbytego w zestawie nr.2. Możliwość takową posiadają także Ci, którzy doszli do nas w poprzednich zestawach tj. Dziana, Mucha, Bełkot, Borek, Majcher, Kazek, Orion, Fiołek i Pionio.
ZAPRASZAM SERDECZNIE.
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP.
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN.
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/

Pozycja nr.16 mecz w sobotę godz.11.00 do tego czasu można go typować pozostałe mecze do ich godzin rozpoczęcia.

Dodane przez dnia August 28 2007 09:41:32 18 Komentarzy 3815 Czytań Drukuj
Komentarze
220 dnia August 28 2007 13:15:00
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 2:0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 0:3
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 1:0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 2:2
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 2:1
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 1:2
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2:0
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3:1
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 3:1
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 0:2
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 3:2
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 0:3
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 2:1
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 2:3
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 3:1
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 2:5 smiley
41 dnia August 28 2007 16:04:14
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA1-0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW0-2
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK0-2
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW1-0
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP.2-0
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE0-2
7.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP-GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN.3-1
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA3-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA2-1
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE1-5
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN2-2
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI1-3
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW0-8
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ2-1
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ0-2
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/1-3
33 dnia August 28 2007 17:36:29
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 1-0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 1-3
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 1-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 2-1
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 1-0
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 0-2
7.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP-GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN.2-0
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 1-3
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 0-1
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 1-1
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 1-3
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-2
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 0-1
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 1-1
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 2-5
33 dnia August 28 2007 17:37:44
smileysmileysmileysmileysmiley Przepraszam smileysmileysmileysmileysmiley (za wynik Blazowianki
188 dnia August 28 2007 20:20:46
1.1-1
2.1-2
3.0-0
4.3-1
5.0-0
6.0-2
7.2-1
8.4-1
9.2-1
10.1-2
11.0-0
12.1-2
13.0-3
14.1-1
15.3-2
16.1-4
smileysmileysmiley
228 dnia August 28 2007 21:52:43
ŁKS ŁOMŻA-STAL S.W 2-2 KOLEJARZ STRÓŻE-STAL RZ.2-0 RESOVIA-AVIA 1-1 IZOLATOR-JKS 3-0 JAWOR KRZEMIENICA-SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP.2-0 JEDNOŚĆ-LIMBLACH ZACZRNIE 1-1 GŁOGOVIA-GRODZISZCZANKA 3-1 EC RZESZÓW-WŁÓKNIARZ 2-0 BŁAŻOWIANKA-STRUMYK 2-1 HERMAN-CRASNOVIA 1-1 GÓRNOVIA-STRUG 1-0 START BRZÓZA-CCCDĄBRÓWKI 1-1 TATYNA-DYNOVIA 0-3 TARNAWKA-POGÓRZE BACHÓRZ 1-3 WENECJANKA-PŁOMYK LUTORYŻ 3-1
228 dnia August 28 2007 22:02:12
STAL ŁAŃCUT-BŁĄŻOWIANKA 2-2
70 dnia August 29 2007 09:28:04
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 1-0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 1-2
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 2-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 2-0
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 1-0
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 0-2
7.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP-GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN.3-0
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 1-3
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 0-1
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 1-1
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 1-3
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-3
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 0-2
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 21
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 2-1
140 dnia August 29 2007 16:31:25
1.1-1
2.0-2
3.3-1
4.3-0
5.2-0
6.0-1
7.2-1
8.3-1
9.2-1
10.1-2
11.1-2
12.1-2
13.0-3
14.0-1
15.2-0
162-0smiley
188 dnia August 29 2007 18:49:32
to obstawienie stefanasmileysmileysmileysmileysmiley
1.1-1
2.0-2
3.1-0
4.2-0
5.2-1
6.1-1
7.1-0
8.2-0
9.1-0
10.0-1
11.1-1
12.1-2
13.1-2
14.0-1
15.2-0
16.0-1smiley
74 dnia August 31 2007 13:32:54
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 2-1
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 2-1
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 0-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 2-0
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 2-0
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 1-2
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2-0
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 1-0
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 1-3
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 1-0
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 1-2
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 0-4
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 1-3
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 2-1
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 0-2
131 dnia August 31 2007 16:55:46
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 3-1
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 2-1
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 2-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 3-0
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 2-1
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 0-1
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 1-1
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3-1
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 2-1
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 0-2
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 2-0
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 2-1
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-3
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 2-4
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 2-5
16.STAL ŁAŃCUT - BłŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 2-2
195 dnia August 31 2007 19:00:28
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 0-0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 1-1
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 1-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 3-1
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 3-1
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 1-2
7.GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP-GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN.3-1
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 1-1
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 0-2
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 2-1
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 2-2
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-3
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 2-2
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 3-2
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 2-2
11 dnia August 31 2007 20:13:11
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 2-1
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 2-0
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 0-1
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 4-1
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 3-2
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 0-2
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 3-2
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 1-0
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE1-3
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 3-1
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 0-2
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-3
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 1-2
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 0-3
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 0-1
20 dnia August 31 2007 20:35:10
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 1:0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 1:2
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 2:1
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 1:1
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP.2:1
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 1:2
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 2:3
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 2:1
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 2:1
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 1:2
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 2:1
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 1:2
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 0:2
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 1:2
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 2:1
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/1:2

Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 3:1
4 dnia August 31 2007 21:45:33
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 2-1
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 3-2
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 2-1
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 1-0
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 2-2
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 0-1
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 3-1
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4-1
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 3-2
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 0-5
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 4-1
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 2-1
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-5
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 2-4
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 3-4
16.STAL ŁAŃCUT - BłŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA 2-4
58 dnia August 31 2007 22:39:43
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 1-1
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 1-2
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 2-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 3-1
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 2-1
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 0-2
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA GRODZISKO DLN. 3-1
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 4-0
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 0-2
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 1-2
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 2-2
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 0-3
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 0-4
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 1-3
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 2-3
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 2-4
2 dnia August 31 2007 23:36:57
1. ŁKS ŁOMŻA - STAL STALOWA WOLA 1-0
2. KOLEJARZ STRÓŻE - STAL RZESZÓW 2-1
3. RESOVIA RZESZÓW - AVIA ŚWIDNIK 1-0
4. IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JKS JAROSŁAW 3-0
5. JAWOR KRZEMIENICA - SOKÓŁ SOKOŁÓW MŁP. 0-0
6. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LIMBLACH ZACZERNIE 1-1
7. GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP - GRODZISZCZANKA 2-2
8. ELEKTROCIEPŁOWNIA RZESZÓW - WŁÓKNIARZ RAKSZAWA 3-1
9. BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA - STRUMYK MALAWA 3-0
10.HERMAN HERMANOWA - CRASNOVIA KRASNE 1-3
11.GÓRNOVIA GÓRNO - STRUG TYCZYN 2-0
12.START BRZÓZA STADNICKA - CCC DĄBRÓWKI 2-1
13.TATYNA DYLĄGÓWKA - DYNOVIA DYNÓW 1-3
14.LZS TARNAWKA - POGÓRZE BACHÓRZ 1-2
15.WENECJANKA LECKA - PŁOMYK LUTORYŻ 2-3
16.STAŁ ŁAŃCUT - BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA /juniorzy/ 1-3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [4 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60