Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Monday, December 09, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-09-04 Szósty zestaw TOTO CINY na 08/09.09.2007r czas zacząć.
Aktualności
Przed nami kolejny zestaw Toto Ciny. W tym tygodniu, podobnie jak w poprzednim mamy 16 pozycji do typowania. Sytuacja w klasyfikacji jest bardzo ciekawa i kilkunastu uczestników ma szansę na końcowe zwycięstwo, tym bardziej, że przed nami jeszcze wliczając obecny dziesięć zestawów, w których napewno dwukrotnie zwiększymy ilość meczy typowanych do 20, a i inne będą troszkę "szersze" niż 16. Zapraszam do typowania.
Słowo do Majchera podaj typ na Siarka-Stal Mielec bo go nigdzie nie ma. Podobnie może to uczynić Orion, Kazek i Ci którzy tego nie zrobili. Ważne do środy 5.09.godz16.00.

Oto zestaw par.

1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp.
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/

Miłego typowania i wielu trafnych decyzji.

Dodane przez dnia September 04 2007 08:27:42 15 Komentarzy 2921 Czytań Drukuj
Komentarze
195 dnia September 04 2007 15:39:07
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 0-2
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 2-2
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1-3
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1-1
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 2-1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 211
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 2-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 3-2
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1-1
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 4-1
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 1-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 2-3
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 4-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 1-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 4-2
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 1-1
188 dnia September 05 2007 09:21:09
1.1-1
2.1-2
3.1-2
4.0-2
5.1-2
7.0-0
8.1-2
9.0-2
10.1-3
11.0-0
12.0-3
13.3-1
14.0-0
15.3-0
16.2-0
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
33 dnia September 05 2007 17:25:53
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 2-1
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 3-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 0-2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 0-2
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 1-2
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-2
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 1-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 2-1
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1-2
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 1-0
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 1-3
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 1-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 3-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 3-2
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 3-1
41 dnia September 05 2007 21:57:18
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 0-1
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica2-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 0-2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 3-1
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 2-0
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-0
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 2-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 3-1
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 2-1
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 2-2
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 4-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 5-1
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 1-3
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 2-1
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 2-0
70 dnia September 06 2007 19:55:55
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 2-1
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 3-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1-2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 0-2
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 3-1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-1
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 1-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 2-3
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1-2
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 1-1
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 3-1
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 1-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 3-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 3-2
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 3-1
20 dnia September 06 2007 20:24:23
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 3:1
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 2:1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 3:2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1:2
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 1:1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 4:2
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 1:0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 3:1
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1:1smiley
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 0:2
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 3:0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1:3
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 2:1
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 1:1
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 1:0
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 3:1
11 dnia September 06 2007 20:28:44
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 0-1
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 2-0
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1-3
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 2-2
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 1-0
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-0
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 4-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 1-2
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 0-1
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 2-0
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 1-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-1
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 3-1
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 1-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 3-2
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 5-1
140 dnia September 06 2007 22:51:11
1.1-2
2.2-0
3.2-1
4.2-3
5.2-1
6.2-0
7.3-1
8.0-2
9.1-1
10.2-1
11.2-0
12.1-2
13.2-1
14.0-2
15.2-0
16.4-0smiley
4 dnia September 07 2007 18:12:04
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 1-3
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 2-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 2-2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1-2
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 3-1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 4-1
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 4-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 3-2
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 0-1
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 3-2
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 1-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 0-3
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 6-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 3-1
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 2-0
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 4-1
220 dnia September 07 2007 19:03:00
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 0:2
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 2:0
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 2:1
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1:0
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 1:1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2:0
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 3:1
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 2:0
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1:1
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 2:0
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 3:0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1:2
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 1:0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 0:1
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 3:2
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 3:0
228 dnia September 07 2007 21:50:52
1. STAL.S.W-ARKA 1-0
2. KOLEJARZ-WISŁOKA 2-0
3. RESOVIA-GÓRNIK Ł. 2-1
4. RZEMIEŚLNIK-IZOLATOR 1-2
5. SOKÓŁ-HERMAN 3-0
6. LIMBACH-JAWOR 2-0
7. GRODZISZCZANKA-JEDNOŚĆ 3-0
8.STRUMYK-GŁOGOVIA 2-0
9.WŁÓKNIARZ-BŁAŻOWIANKA 2-1
10. CRASNOVIA-GÓRNOVIA 1-1
11. STRUG-START 2-0
12. CCC DĄBRÓWKI-EC 2-2
13.DYNOVIA-MARABUNDA 6-0
14.POLONIA HYŻNE-SAWA SONINA 2-3
15.POGÓRZE-KS WOLA RAF. 4-1
16. BŁAŻOWIANKA-SAWA 4-1
58 dnia September 07 2007 21:51:30
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 0-2
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 2-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 0-3
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1-1
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 1-3
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-1
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 3-1
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 2-2
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 2-2
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 0-1
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 3-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-4
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 0-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 0-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 2-2
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 2-1
131 dnia September 07 2007 22:15:20
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 1-2
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 3-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1-2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1-3
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 3-1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-0
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 4-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 2-1
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1-2
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 3-1
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 1-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-1
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 4-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 1-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 4-1
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 3-1
74 dnia September 07 2007 23:13:21
1. Stal Stalowa Wola - Arka Gdynia 1-2
2. Kolejarz Stróże - Wisłoka Dębica 3-1
3. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 1-2
4. Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała 1-2
5. Sokół Sokołów Młp. - Herman Hermanowa 2-1
6. Limblach Zaczernie - Jawor Krzemienica 2-0
7. Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz 3-0
8. Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 1-1
9. Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 1-2
10.Crasnovia Krasne - Górnovia Górno 2-0
11.Strug Tyczyn - Start Brzóza Stadnicka 2-0
12.CCC Dąbrówki - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
13.Dynovia Dynów - Marabunda Stobierna 5-0
14.Polonia Hyżne - Sawa Sonina 1-2
15.Pogórze Bachórz - KS Wola Rafałowska 3-0
16.Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina /juniorzy/ 3-0
131 dnia September 09 2007 13:13:30
sorry lkstokrole ale meczy z poz. 1,3,16 nie mogę uznać odbyły się wczoraj
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60