Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, March 09, 2021
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-09-12 TOTO CINA ZESTAW 7 na 15/16.09.2007r.
Aktualności
Przed nami kolejny 7 zestaw Toto Ciny. Mamy w nim 17 pozycji do typowania, a ciekawostką jest, że po raz pierwszy mamy w zestawie mecz młodzików starszych Błażowianki. Dlatego też zachęcam naszych młodych piłkarzy do typowania wyników.

Oto zestaw par na sobotnio-niedzielne mecze :

1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp.
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/.

Dodane przez dnia September 11 2007 14:59:31 16 Komentarzy 3040 Czytań Drukuj
Komentarze
195 dnia September 11 2007 15:40:05
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola0-0
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów2-1
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski2:2
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała2:2
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp.4:1
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie1:3
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln.2:2
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz3:1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn4:1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki3-1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa2:2
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 1-1
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów0:1
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne3:0
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz3-1
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/2:3
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/3-3
188 dnia September 11 2007 17:14:22
1.0-1
2.1-2
3.2-0
4.0-0
5.3-1
6.1-1
7.2-1
8.1-0
9.4-1
10.2-0
11.1-2
12.0-3
13.1-3
14.0-0
15.1-1
16.1-3
17.0-5smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
140 dnia September 11 2007 20:44:04
1.1-2
2.1-2
3.2-0
4.1-0
5.3-1
6.0-2
7.3-2
8.2-0
9.1-1
10.2-1
11.3-0
12.0-2
13.0-2
14.3-0
15.1-1
16.3-0
17.1-2
33 dnia September 12 2007 21:29:42
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola1:2
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:2
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 1:0
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 1:2
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 0:2
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:1
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3:0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 3:0
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 2:1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 1:1
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 0:2
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 1:2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 0:1
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 0:2
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1:2
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/ 1:3
228 dnia September 13 2007 15:38:40
1.TUR TUREK-STAL S.W 3-1
2. WISŁOKA-STAL RZ. 2-1
3.RESOVIA-ORLĘTA 1-0
4. POGOŃ-IZOLATOR 0-1
5.GÓRNOVIA-SOKÓŁ 3-0
6.HERMAN-LIMBACH 0-2
7.JAWOR-GRODZISZCZANKA 3-2
8.GŁOGOVIA-JEDNOŚĆ 3-1
9.EC-STRUG 4-0
10.BŁAŻOWIANKA-CCC DĄBRÓWKI 2-0
11.STRUMYK-WŁÓKNIARZ 1-1
12.START-CRASNOVIA 1-3
13.WOLA DALSZA-DYNOVIA 0-3
14.DĄB KOSINA-POLONIA 3-1
15.GROM-POGÓRZE 2-2
16.IZOLATOR-BŁAŻOWIANKA 2-0
17.LIMBACH-BŁAŻOWIANKA 2-4
220 dnia September 14 2007 13:18:22
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 2:1
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0:1
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 2:2
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 3:0
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 0:2
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:1
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3:1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 4:1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 2:0
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 3:2
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 0:1
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 0:2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 2:2
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 1:0
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1:3
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/. 0:4
188 dnia September 14 2007 17:35:04
obstawienie wiesniaka macka
1.3-0
2.2-3
3.1-1
4.2-1
5.4-1
6.1-1
7.2-2
8.1-0
9.2-1
10.2-1
11.3-0
12.0-2
13.0-2
14.3-2
15.2-2
16.1-3
17.1-5
smileysmileysmileysmileysmileysmiley
70 dnia September 14 2007 19:40:38
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola1:2
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2:3
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 0:1
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 3:2
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 0:2
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:1
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3:0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 3:0
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 3:1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 1:1
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 0:2
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 1:2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 0:1
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 0:2
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1:3
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/ 1:3
20 dnia September 14 2007 20:21:22
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 0:3
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1:3
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 1:2
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 3:1
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 1:4
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2;2
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 2:0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 2:1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 3:2 smiley
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 1:3
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 1:3
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 0:2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 1:1
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 0:1
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1:3
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/. 0:2
nie znam żadnych tur turków hehesmiley
11 dnia September 14 2007 20:28:51
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 1-0
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2-2
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 1-3
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 4-1
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 1-3
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2-3
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3-0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 4-1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 1-0
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 2-0
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 1-3
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 1-2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 4-2
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 3-3
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 0-1
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/.0-1
74 dnia September 14 2007 23:04:32
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2-1
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-2
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 1-3
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 2-0
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 1 -1
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln.2-1
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3-0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 2-0
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 3-1
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 0-2
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 0-4
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 3-1
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 1-2
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 0-1
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/ 0-3
131 dnia September 14 2007 23:42:41
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 2-1
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1-0
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 2-1
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 3-0
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 2 -2
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln.1-3
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 4-0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 4-0
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-0
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 2-1
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 1-2
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 1-2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 3-2
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 2-3
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 3-1
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/ 2-4
2 dnia September 15 2007 07:28:18
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 0-1
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1-2
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 1-2
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 1-0
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 2-1
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0-2
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3-1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 2-0
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-0
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 2-1
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 0-3
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 0-2
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 2-0
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 1-2
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 0-2
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/ 2-5
58 dnia September 15 2007 08:55:42
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 1-2
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-2
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 1-3
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 3-1
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 1-2
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0-2
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 3-1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 3-1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 2-2
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 0-3
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 0-3
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 3-1
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 1-2
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 3-2
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/. 3-6
41 dnia September 15 2007 09:09:09
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-2
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 0-2
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 0-2
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 2-1
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 2-4
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0-2
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 5-1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 3-1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 3-1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 2-2
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 1-3
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 0-4
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 2-1
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 0-1
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1-3
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/. 2-6
4 dnia September 15 2007 10:31:57
1. Tur Turek - Stal Stalowa Wola 2-1
2. Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 2-0
3. Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1
4. Pogoń Leżajsk - Izolator Boguchwała 4-2
5. Górnovia Górno - Sokół Sokołów Młp. 5-1
6. Herman Hermanowa - Limblach Zaczernie 1-3
7. Jawor Krzemienica - Grodziszczanka Grodzisko Dln.0-2
8. Głogovia Głogów Młp. - Jedność Niechobrz 2-0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Strug Tyczyn 3-1
10.Błażowianka Błażowa - CCC Wisłok Dąbrówki 3-1
11.Strumyk Malawa - Włókniarz Rakszawa 4-1
12.Start Brzóza stadnicka - Crasnovia Krasne 1-3 ten mecz jest w srode
13.LZS Wola Dalsza - Dynovia Dynów 2-3
14.Dąb Kosina - Polonia Hyżne 3-3
15.Grom Handzlówka - Pogórze Bachórz 1-3
16.Izolator Boguchwała - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 3-2
17.Limblach Zaczernie - Błażowianka Błażowa/młodzicy/ 1-5
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [2 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60