Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, August 18, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











TOTO CINA Zestaw nr.8
AktualnościZe względu na to, że mecz Grodziszczanka - Herman odbędzie się wcześniej niż inne mecze tego zestawu już dziś przedstawiam pary poszczególnych spotkań. Proszę o typowanie tego meczu do czwartku godzina 16.00. Pozostałe pary tego zestawu można typować osobno do 11.00 w sobotę. Zachęcam do typowania wszystkich fanówJeszcze jedno odnośnie wyników z poprzedniego zestawu, będą one szczegółowe i oficjalne gdy wrócę z kursu szkoleniowego. Potrwa to dwa tygodnie. Wyniki nieoficjalne są dostępne w nawigacji. Przepraszam za opóźnienie, ale służba nie drużba.

1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp.
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/.
Dodane przez dnia September 17 2007 19:43:28 25 Komentarzy 2705 Czytań Drukuj
Komentarze
188 dnia September 18 2007 15:01:19
1.2-0
2.0-1
3.1-3
4.0-2
5.0-0
6.2-1
7.1-1
8.1-1
9.1-3
10.0-0
11.1-0
12.2-2
13.0-2
14.3-1
15.1-2
16.0-2
17.3-1
18.5-2
smileysmileysmileysmileysmileysmiley
140 dnia September 18 2007 21:27:03
1.3-0
2.3-1
3.3-0
4.2-1
5.2-0
6.2-2
7.1-0
8.2-0
9.3-1
10.1-1
11.0-2
12.0-0
13.2-1
14.2-1
15.3-0
16.2-2
17.1-0
18.4-0
131 dnia September 18 2007 22:51:21
8.Grodziszczanka - Herman 3:1
74 dnia September 19 2007 06:18:46
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa 2-0
2 dnia September 19 2007 10:51:34
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa 3-0
228 dnia September 19 2007 12:35:11
8.Grodziszczanka-Herman 4-1
188 dnia September 19 2007 14:55:59
Grodziszczanka-herman 2-0
smileysmileysmiley
195 dnia September 19 2007 15:54:33
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola1-1
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom2:2
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica2:1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów4:2
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa3:2
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno2:1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka2:2
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa3:1
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa1:3
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica0:0
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp.1:1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów3:1
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa1:4
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka4:1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne3:2
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna2:2
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa\2:4
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 4:1
20 dnia September 19 2007 16:38:04
Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa 2:0
33 dnia September 19 2007 21:58:19
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2-1
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2-1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 1-2
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 2-1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 1-2
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa 2-0
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 1-2
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1-2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 1-1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 1-3
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2-1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 1-2
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 0-1
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 1-0
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 6-0
58 dnia September 19 2007 22:13:11
8.Grodziszczanka - Herman 3:1
11 dnia September 20 2007 12:04:57
Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa 3:2
228 dnia September 20 2007 12:12:17
1.Wisła Płock-Stal S.W 2-0
2.Resovia-Przebój 1-1
3.Górnik Ł.-Wisłoka 3-1
4.Sandecja-Stal Rz. 1-1
5.Izolator-Kolbuszowianka 3-0
6.Limbach-Górnovia 2-1
7.Sokół-Start 1-0
8. Już typowałem
9.Strug-Błażowianka 1-1
10.Jedność-Jawor 3-2
11.Włókniarz-Głogovia 3-1
12.Crasnovia-Ec 1-2
13.CCC-Strumyk 2-2
14.Dynovia-Orzeł Wólka 3-1
15.Leśna-Polonia 3-0
16.Tatyna-Marabunda 1-2
17.Pogórze-Markovia 2-0
18.Błażowianka-Crasnovia 5-2
41 dnia September 20 2007 17:49:57
8.Grodziszczanka - Herman 3:1
20 dnia September 20 2007 18:42:32
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1:0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2:1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 3:1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 0:2
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 2:0
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 3:0
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 1:3 smiley
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1:2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 1:1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 1:3
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 1;2
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2:1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 1:1
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 0:2
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 1:1
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 3:1
11 dnia September 20 2007 20:02:23
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 3-1
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 1-2
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 2-0
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 1-0
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 3-3
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 3-0
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 0-1
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1-1
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 0-1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 0-1
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 2-1
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 3-0
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 3-1
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 1-4
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 4-2
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 7-1
4 dnia September 20 2007 20:10:41
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 3:0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2:1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 3:2
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 2:2
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 3:2
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 3:0
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 1:4
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1:1
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 2:1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 1:3
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 0:1
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 5:1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 2:0
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 0:1
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 4:1
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 9:1
131 dnia September 20 2007 21:03:28
pozycja nr.8 nieważna kto nie wytypował już nie może wynik meczu 3-0 dla grodziska
70 dnia September 21 2007 19:49:28
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2-1
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2-1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 2-1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 1-2
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 2-1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 3-0

9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 2-2
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1-2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 1-3
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2smileysmileysmiley
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 1-3
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2-1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 1-2
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 0-1
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 1-0
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 6-0smileysmiley
220 dnia September 21 2007 22:09:43
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 3:1
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2:0
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 3:2
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 1:0
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 1:1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 4:2

9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 1:2
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 2:2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 3:0
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 2:2
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 2:0
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 3:0
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 2:3
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 1:2
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 4:3
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 3:1smiley
74 dnia September 21 2007 22:40:05
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 3-0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 1-2
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 2-0
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 2-1
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 2-1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 3-1
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 0-1
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1-2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 1-1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 1-1
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 1-2
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2-0
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 2-1
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 2-1
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 3-0
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/ 5-0
2 dnia September 21 2007 23:27:33
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1-0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 1-1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 3-1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 2-0
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 1-2
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 2-0
8. smiley
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 0-3
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 2-1
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 2-0
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 3-0
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 0-2
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 3-1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 2-0
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 3-2
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 2-0
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 1-0
131 dnia September 22 2007 09:08:30
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 1-1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 3-0
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 3-1
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 1-1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 2-1
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 1-2
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 2-1
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 2-1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 2-1
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 1-1
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2-1
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 3-1
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 1-3
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 2-0
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/ 6-2
41 dnia September 22 2007 09:22:55
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2-1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 4-1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 2-1
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 3-2
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 3-0
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa 2-2
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 0-1
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 1-2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp 2-1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 2-4
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 2-4
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 3-0
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 3-1
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 4-1
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 1-0
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 7-1
58 dnia September 22 2007 16:17:58
1. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 3-0
2. Resovia Rzeszów - Przebój Wolbrom 2-1
3. Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica 3-1
4. Sandecja Nowy Sącz - Stal rzeszów 3-0
5. Izolator Boguchwała - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2
6. Limblach zaczernie - Górnovia Górno 1-1
7. Sokół Sokołów Młp. - Start Brzóza Stadnicka 2-0
8. Grodziszczanka Grodzisko - Herman Hermanowa --------
9. Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 1-1
10.Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica 0-2
11.Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 2-1
12.Crasnovia Krasne - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2
13.CCC Dąbrówki - Strumyk Malawa 1-3
14.Dynovia Dynów - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2-0
15.Leśna Wólka Podleśna - Polonia Hyżne 1-1
16.Tatyna Dylągówka - Marabunda Stobierna 0-1
17.Pogórze Bachórz - Markovia Markowa 3-2
18.Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne /młodzicy/. 5-1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60