Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, August 23, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-09-26 TOTO CINA zestaw numer 9.na 29/30.09.
Aktualności
Przed nami zestaw numer 9 Toto Ciny. Obejmuje on ponownie 18 par.
Małe podsumowanie poprzedniego zestawu, zwyciężył Glodek 44 pkt, drugi był Orion 42 pkt, a trzeci Majster9 40 pkt. Liderem nadal jest Igor, który powiększył przewagę na grupą pościgową, na pozycję wicelidera powrócił Temik3 a trzeci jest Staszek. Co wydarzy się w nowym zestawie zobaczymy już w najbliższy weekend. Zapraszam wszystkich chętnych do typowania.

Oto pary 9 zestawu :

1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/.

Dodane przez dnia September 26 2007 19:33:08 15 Komentarzy 2936 Czytań Drukuj
Komentarze
188 dnia September 26 2007 21:40:14
niech bede pierwszy hehehehehesmileysmileysmiley
1.1-0
2.0-0
3.1-2
4.1-1
5.0-2
6.1-0
7.3-1
8.0-3
9.0-0
10.1-0
11.0-0
12.2-1
13.2-1
14.0-3
15.0-0
16.2-6
17.0-1
18.1-4
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
228 dnia September 27 2007 20:02:04
1.Stal S.W.-GKS Jastrzębie 1-1
2.Naprzód-Resovia 1-1
3.Wisłoka-Hetman 2-1
4.Stal Rz.-Górnik W.2-0
5.Galicja-Izolator 2-2
6.Górnovia-Grodziszczanka 3-1
7.EC-Sokół 3-0
8.Start-Limbach 0-2
9.Herman-Jedność 1-1
10.Włókniarz-CCC Dąbrówki 1-0
11.Głogovia-Jawor 3-1
12.Strumyk-Strug 3-0
13.Błażowianka-Crasnovia 1-1
14.LZS Budy Łań.-Dynovia 1-4
15.Polonia H.-Astra Medynia G. 2-1
16.Wenecjanka-Orzeł L. 2-3
17.Pogórze H.-Pogórze B. 2-2
18.Wisłok W.-Błażowianka/juniorzy 1-4
4 dnia September 27 2007 20:05:45
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 1-0
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 3-0
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 2-1
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 3-2
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 0-1
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 0-2
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 1-1
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówk 1-0
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 3-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 2-1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 3-1
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1-2
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 3-1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 1-3
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1-2
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 1-4
33 dnia September 27 2007 20:42:12
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 3-1
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 2-1
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 2-1
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 2-0
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 0-2
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 2-0
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 1-0
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 1-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 2-0
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 2-2
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1-3
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 3-2
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 4-3
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 2-3
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 1-3
220 dnia September 27 2007 20:52:13
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 1:1
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 0:2
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 2:1
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 2-0
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 2:2
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:0
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 4:1
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 2:0
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 3:0
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 2:1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 1-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3:2
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 23:1
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 0:1
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 1:3
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 2:0
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1:0
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 1:2
131 dnia September 27 2007 21:39:20
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 2:1
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 2:0
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1:1
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 2-1
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 2:0
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:2
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 5:1
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 1:2
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2:1
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 1:1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 4-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3:0
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 1:0
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1:4
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 2:1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 1:4
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1:3
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 2:5
195 dnia September 28 2007 12:13:31
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 1-2
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 3-1
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 2-2
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 3-3
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 1-2
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 0-3
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 1-2
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówk 2-0
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 3-1
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 4-1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 2-1
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1-3
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 4-1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 1-2
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1-0
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 1-2
20 dnia September 28 2007 19:33:58
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 2:1
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 1:3
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1:1
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 3:2
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 0:1
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 3:1
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 1:4
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2:0
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 2:1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 2:1
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3:2
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 2:1 smiley
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1:2
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 3:1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 0:2
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1:1
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1:4
70 dnia September 28 2007 21:10:55
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 2:1
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 2:2
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1:2
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 2-1
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 1:2
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:2
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 5:1
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 1:4
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2:1
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 1:1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 4-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3:1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 2;2
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1:4
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 2:1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 1:5
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1:3
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 2;4smiley
11 dnia September 28 2007 21:16:24
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 1:0
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 0:0
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 0:2
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1:0
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 0:1
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:0
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 4:1
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 1:3
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2:0
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 3:2
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 2:1
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 5;1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 1:0
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1:3
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 4:2
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 0:6
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 2:1
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 1:4
2 dnia September 28 2007 23:24:09
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 1-0
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 1-1
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1-1
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 2-0
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 2-1
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 1-0
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 1-1
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 2-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3-1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 4-0
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 0-2
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 1-1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 2-5
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 2-0
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 1-5
74 dnia September 29 2007 00:02:37
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 1-2
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 1-2
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1-2
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 2-0
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 1-3
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 0-2
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2-1
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-0
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 2-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3-1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 1-0
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 0-3
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 2-1
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 0-3
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 3-1
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/ 0-5
41 dnia September 29 2007 08:18:50
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 0-2
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 3-1
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1-3
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 1-0
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 2-3
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 1-4
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2-0
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówk 1-2i
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 2-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 3-1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 3-1
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1-8
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 0-2
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 1-5
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1-3
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 0-4
58 dnia September 29 2007 15:26:15
1 Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 2-1
2 Naprzód Jędrzejów - Resovia Rzeszów 2-1
3 Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1-2
4 Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka 0-2
5 Galicja Cisna - Izolator Boguchwała 0-2
6 Górnovia Górno - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2
7 Elektrociepłownia Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 4-0
8 Start Brzóza Stadnicka - Limblach Zaczernie 0-4
9 Herman Hermanowa - Jedność Niechobrz 2-0
10 Włókniarz Rakszawa - CCC Wisłok Dąbrówki 2-1
11 Głogovia Głogów Małopolski - Jawor Krzemienica 3-0
12 Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 2-1
13 Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 0-2
14 LZS Budy Łańcuckie - Dynovia Dynów 1-4
15 Polonia Hyżne - Astra medynia Głogowska 2-2
16 Wenecjanka Lecka - Orzeł Lubla 0-3
17 Pogórze Husów - Pogórze Bachórz 1-1
18 Wisłok Wiśniowa - Błażowianka Błażowa/juniorzy/. 0-7
130 dnia September 29 2007 21:48:19
1. 1-1
2. 1-3
3. 0-2
4. 3-1
5. 0-2
6. 2-2
7. 3-0
8. 1-1
9. 3-1
10. 2-2
11. 2-0
12. 0-0
13. 3-1
14. 0-2
15. 1-2
16. 1-0
17. 1-3
18. 0-3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60