Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, August 23, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007.10.02 Toto Ciny ciąg dalszy - zestaw nr.10 na 06/07.10.2007
Aktualności
Przed nami kolejny, dziesiąty już zestaw naszej zabawy. Ostatnio wyborną formą dysponuje Glodek, który wygrał dwa ostatnie zestawy, i gdyby był z nami od początku to kto wie jak wyglądałaby czołówka. Sobotnio - niedzielny zestaw przedstawia się bardzo ciekawie, mamy w nim aż 20 par, w tym kilka bardzo interesujących. Jest mecz na szczycie czwartej ligi, również kilka trudnych par w naszej piątej lidze, jak i w niższych ligach. A więc zapraszam do typowania wszystkich chętnych, starych i nowych uczestników naszej zabawy. Miłego typowania.

1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/

Dodane przez dnia October 02 2007 09:59:19 18 Komentarzy 2635 Czytań Drukuj
Komentarze
195 dnia October 02 2007 12:52:56
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1-1
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 2-2
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 2-1
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-4
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 0-0
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 0-1
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 3-1
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-1
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 1-3
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 3-1
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 2-1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 1- 2
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 3-0
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 2-1
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1-3
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 4-2
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka5-2
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn4-2
188 dnia October 02 2007 22:45:16
1.2-1
2.0-0
3.1-1
4.1-2
5.2-0
6.0-3
7.1-4
8.0-3
9.0-1
10.0-0
11.1-0
12.3-0
13.1-1
14.1-3
15.2-0
16.1-2
17.1-0
18.2-0
19.3-0
20.3-0
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
33 dnia October 03 2007 20:42:54
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1-3
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1-2
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 1-0
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 3-2
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 1-2
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 1-1
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-1
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 1-2
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 2-2
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 1-2
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2-1
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 0-1
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1-2
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 4-2
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 2-1
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/ 2-0
130 dnia October 03 2007 22:07:00
1. 2-1
2. 2-2
3. 0-2
4. 0-1
5. 3-0
6. 3-1
7. 1-2
8. 0-2
9. 2-1
10. 1-1
11. 3-1
12. 2-0
13. 0-3
14. 0-2
15. 3-1
16. 0-2
17. 2-3
18. 3-1
19. 3-0
20. 2-0
131 dnia October 04 2007 09:13:45
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3-1
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 2-0
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 1-1
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk2-0
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-3
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 2-3
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 1-2
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 2-0
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-1
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 1-2
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 4-1
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 1-1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 1-3
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2-1
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 3-1
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1-3
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 3-2
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 6-2
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/ 5-1
41 dnia October 04 2007 16:55:29
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1-1
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 0-1
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 1-3
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 2-0
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 1-1
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 1-2
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 1-2
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 2-0
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 2-1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 0-2
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 3-1
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 1-3
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2-1
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 3-2
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 4-0
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/ 5-0smiley
228 dnia October 04 2007 19:18:30
1.Polonia W.-Stal S.W 2-0
2.Resovia-KSZO Ostrowiec 2-1
3.Sandecja-Wisłoka 2-2
4.Wierna-Stal Rz. 1-1
5.Izolator-Orzeł 2-0
6.Korona Rz.-Kolbuszowianka 0-0
7.Jedność-Górnovia 0-2
8.Sokół-Błażowianka 1-1
9.Jawor-Herman 3-1
10.Crasnovia-Strumyk 2-0
11.CCC Dąbrówki-Głogovia 1-0
12.Grodziszczanka-Start 3-1
13.Limbach-EC 2-1
14.Strug-Włókniarz 2-0
15.Dynovia- Sawa 3-0
16.Palikovia-Polonia H. 3-1
17.Tatyna-Orzeł Wólka N. 0-2
18.Pogórze-Arka Albigowa 2-1
19.Korona-Wenecjanka 4-2
20.Błażowianka-Strug/juniorzy/ 4-0
140 dnia October 04 2007 20:33:27
1.2-0
2.2-1
3.2-1
4.1-2
5.2-0
6.1-0
7.0-1
8.2-1
9.3-0
10.2-0
11.1-1
12.2-1
13.1-1
14.2-0
15.2-0
16.2-1
17.2-1
18.2-0
19.2-0
20.3-1
220 dnia October 04 2007 20:53:16
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2:1
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1:1
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 0:2
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3:1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 0:2
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 0:1
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 2:3
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2:2
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 2:1
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 3:1
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 1:1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 2:1
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 3:0
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyże 0:2
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1:3
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1:0
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 4:4
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/ 4-1
58 dnia October 04 2007 21:16:02
1.Polonia W.-Stal S.W 2-0
2.Resovia-KSZO Ostrowiec 2-1
3.Sandecja-Wisłoka 2-2
4.Wierna-Stal Rz. 1-1
5.Izolator-Orzeł 2-0
6.Korona Rz.-Kolbuszowianka 0-1
7.Jedność-Górnovia 0-3
8.Sokół-Błażowianka 1-2
9.Jawor-Herman 2-2
10.Crasnovia-Strumyk 2-0
11.CCC Dąbrówki-Głogovia 2-2
12.Grodziszczanka-Start 3-1
13.Limbach-EC 2-1
14.Strug-Włókniarz 2-0
15.Dynovia- Sawa 3-0
16.Palikovia-Polonia H. 3-1
17.Tatyna-Orzeł Wólka N. 0-2
18.Pogórze-Arka Albigowa 2-1
19.Korona-Wenecjanka 4-0 (walkower-ewentualnie)
20.Błażowianka-Strug/juniorzy/ 4-0
70 dnia October 04 2007 21:29:09
Błażowianka-Strug/juniorzy/3-1
74 dnia October 05 2007 07:46:15
Błażowianka-Strug/juniorzy/ 5-0
2 dnia October 05 2007 07:55:26
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1-0
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 1-2
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-0
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 1-2
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 0-3
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 2-0
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-1
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 2-2
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 2-0
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 2-1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 1-1
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2-0
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 2-0
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1-2
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 2-0
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 3-2
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/ 3-2
70 dnia October 05 2007 17:58:52
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1-2
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 2-2
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1-1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 1-3
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 2-3
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 2-0
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-1
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 2-3
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 2-0
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 2-1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa2-2
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2-0
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 2-1
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka3-2
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 2-0
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 3-0
20 dnia October 05 2007 18:24:11
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 1:0
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1:1
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 0:2
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2:2
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 1:4
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 1:2 smiley
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 2:1
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 3:2
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 2:4
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 4:1
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 3:2
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 1:3
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 4:2
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 1:1
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 2:1
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 1:0
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 2;1
11 dnia October 05 2007 22:24:05
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 3-0
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1-2
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 2-0
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 3-1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 0-1
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 0-1
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 4-1
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-0
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 3-3
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 4-1
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 0-1
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 0-1
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2-0
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 3-2
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1-3
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 4-2
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 5-0
20.Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn/juniorzy/
74 dnia October 06 2007 08:38:09
1. Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 2-0
2. Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0
3. Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica 1-2
4. Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 1-1
5. Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 2-1
6. Korona Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1
7. Jedność Niechobrz - Górnovia Górno 0-2
8. Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 1-2
9. Jawor Krzemienica - Herman Hermanowa 3-1
10.Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2-0
11.CCC Dąbrówki - Głogovia Głogów Małopolski 1-1
12.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Start Brzóza Stadnicka 3-0
13.Limblach zaczernie - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2
14.Strug Tyczyn - Włókniarz Rakszawa 1-1
15.Dynovia Dynów - Sawa Sonina 4-0
16.Palkovia Palikówka - Polonia Hyżne 3-1
17.Tatyna Dylągówka - Orzeł Wólka Niedźwiedźka 1-3
18.Pogórze Bachórz - Arka Albigowa 3-2
19.Korona Dobrzechów - Wenecjanka Lecka 4-1
4 dnia October 06 2007 15:06:32
1.Polonia W.-Stal S.W 2-1
2.Resovia-KSZO Ostrowiec 3-1
3.Sandecja-Wisłoka 1-1
4.Wierna-Stal Rz. 2-2
5.Izolator-Orzeł 3-0
6.Korona Rz.-Kolbuszowianka 0-1
7.Jedność-Górnovia 0-3
8.Sokół-Błażowianka 0-1
9.Jawor-Herman 2-1
10.Crasnovia-Strumyk 2-1
11.CCC Dąbrówki-Głogovia 0-1
12.Grodziszczanka-Start 3-1
13.Limbach-EC 3-1
14.Strug-Włókniarz 1-0
15.Dynovia- Sawa 4-1
16.Palikovia-Polonia H. 3-1
17.Tatyna-Orzeł Wólka N. 0-2
18.Pogórze-Arka Albigowa 2-1
19.Korona-Wenecjanka 6-1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60