Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, August 23, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-10-09 TOTO CINY zestaw 11 na 13/14.10.2007.
Aktualności
Nasza zabawa zbliża się do końcowej fazy. Dziś przedstawiam zestaw numer 11, obejmujący 19 par.
W poprzednim zestawie znów mieliśmy jeden mecz, który nie odbył się i w związku z tym nie zostały przyznane punkty. Zwycięzcą 10 zestawu został Sopel gromadząc 48 punktów, było to jego pierwsze podium i od razu na szczycie. Gratuluję. Pozycję drugą exequo wywalczyli Pavel i Henry 14 zdobywając po 45 pkt.
W klasyfikacji generalnej sytuacja nie uległa zmianie nadal na czele Igor przed Temikiem3 i Pavlem. Ogólnie rzecz biorąc 10 zestaw zacieśnił czołówkę. Nadal szanse na końcowy sukces posiada pierwsza ósemka, być może jeszcze ktoś spoza ósemki włączy się do walki o całą pulę.
Jeszcze mała prośba i pytanie do graczy Toto Ciny. Do zakończenia zostało pięć zestawów, czy chcecie kontynuacji Toto Ciny w przerwie zimowej?. Jeśli tak to proszę o swe zdania jak ma to wyglądać. Proszę pisać pod typami meczy. Dziękuję za uwagę.

A teraz już zestaw nr. 11.

1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/

Dodane przez dnia October 09 2007 22:23:34 18 Komentarzy 2690 Czytań Drukuj
Komentarze
188 dnia October 10 2007 15:40:10
dora nikt nie daje to ja bede pierwszysmiley))
1.1-1
2.0-0
3.1-1
4.2-1
5.0-0
6.2-0
7.3-1
8.0-3
9.2-0
10.2-1
11.1-1
12.2-1
13.0-0
14.1-0
15.0-3
16.1-0
17.0-0
18.0-2
19.2-1
ja chcialbym zeby bylo typowane w zimnie bo bedzie sie cosik dzialo na stronce a jak to bedzie wyglądało to mi to jest obojętne tylko żeby fajniutko było hehesmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
41 dnia October 10 2007 16:55:16
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/
spoelku Tuy muślisz że my wygramy POWODZENIA HE4HEHEHEHEHsmiley
58 dnia October 10 2007 17:10:45
A co może nie wygramy? Jasne, że wygramy!!!! Nieźle wierzysz w swoją drużynę!!!
188 dnia October 10 2007 17:38:55
stasiu wiesz tu jest problem ja nie myślę tylko to wiem!!!!!tu jest roznica!!no ale jak jest juz u ciebie stasiu takie podejscie ze nie wygracie no to.....nbie dobrze moim zdaniem niema rzeczy nie mozliwych!!przypomne słowa trenera bosiko jest po to zeby na nim wygrywac!!smiley
4 dnia October 10 2007 20:00:27
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 2:0
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 1:0
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:2
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 2:1
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 3:0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 4:1
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 0:2
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:1
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 2:0
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 3:1
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 2:0
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 1:0
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 0:2
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 2:3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 4:1
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 2:0
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 2:1
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/ 3:1
140 dnia October 10 2007 21:54:50
1.1-0
2.2-1
3.1-1
4.2-1
5.2-0
6.2-1
7.3-1
8.1-2
9.2-0
10.2-0
11.3-0
12.3-1
13.1-2
14.2-1
15.1-2
16.2-1
17.2-0
18.1-2
19.3-0
przestancie z serai b,c maskara
23 dnia October 11 2007 17:58:34
1.1-2
2.3-1
3.1-0
4.2-1
5.1-1
6.4-1
7.1-0
8.0-0
9.3-0
10.2-1
11.3-0
12.2-1
13.1-0
14.0-1
15.0-2
16.2-4
17.2-1
18.1-1
19.2-0:
smiley
228 dnia October 11 2007 19:04:07
1.Stal S.W-Odra Opole 2-0
2.Okocimski-Resovia 2-1
3.Wisłoka-Górnik W. 2-0
4.Stal Rz.-Avia 3-1
5.Siarka-Izolator 1-2
6.Galicja-Korona 4-0
7.Górnovia-Jawor 3-1
8.Start-Jedność 1-1
9.EC-Grodziszczanka 2-0
10.Strumyk-Sokół 4-1
11.Głogovia-Herman 2-1
12.Błażowianka-Limbach 1-1
13.CCC Dąbrówki-Strug 3-1
14.Włókniarz-Crasnovia 2-0
15.Dąb Kosina-Dynovia 1-3
16.Polonia H.-Czarni K. 2-0
17.Budy Łań.-Tatyna 2-2
18.Szarotka-Pogórze 1-2
19.Błażowianka-Lechia 3-1
20 dnia October 11 2007 21:17:01
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 1;2
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 0:2
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 1:1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 3:1
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 2:0
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 1:4
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 3:0
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 0:1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:1
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 2:1
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 1:2
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 1:1 smiley
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 2:3
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1:2
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1;3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 1:0
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 2:0
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 1:0
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/ 2:1
11 dnia October 11 2007 21:21:01
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2-0
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 1-0
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 3-1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-0
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 1-0
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 2-0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica4-1
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 2-2
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 4-1
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 1-0
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 1-0
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 3-1
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1-1
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1-3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 3-2
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 4-2
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 1-2
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/ 3-2
195 dnia October 11 2007 22:10:10
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole2-2
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów3-1
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka2:1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik2:1
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała2:3
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów4:0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica3:1
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz2:2
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne3:1
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski5:1
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa2:0
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie3:2
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn4:3
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne2:0
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów1:2
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa3:1
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka3:3
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz0-0
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/2:1
131 dnia October 12 2007 10:52:30
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2-1
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 2-0
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 1-1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik3-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała1-0
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 5-0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 3-0
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 2-1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 3-1
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 2-1
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 2-0
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 2-1
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1-1
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1-3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 2-1
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 2-0
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 1-2
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski3-2
220 dnia October 12 2007 13:00:01
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 1:0
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 2:1
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 1-1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik3-1 2:0
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 3:1
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 3:0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 2:0
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 2-1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 1:0
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 2-1
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 1-0
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 2:2
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1:1
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1-2
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 1:0
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 2:2
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 3:2
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski 3:1
58 dnia October 12 2007 20:25:54
1.Stal S.W-Odra Opole 1-2
2.Okocimski-Resovia 1-1
3.Wisłoka-Górnik W. 2-0
4.Stal Rz.-Avia 2-1
5.Siarka-Izolator 1-2
6.Galicja-Korona 4-0
7.Górnovia-Jawor 3-1
8.Start-Jedność 1-1
9.EC-Grodziszczanka 2-0
10.Strumyk-Sokół 3-1
11.Głogovia-Herman 2-1
12.Błażowianka-Limbach 1-1
13.CCC Dąbrówki-Strug 3-1
14.Włókniarz-Crasnovia 2-0
15.Dąb Kosina-Dynovia 1-3
16.Polonia H.-Czarni K. 2-0
17.Budy Łań.-Tatyna 2-2
18.Szarotka-Pogórze 1-2
19.Błażowianka-Lechia 2-1
33 dnia October 12 2007 21:43:54
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2-1
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 1-2
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 2-1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 1-0
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 0-2
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 0-1
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 2-1
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 3-2
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 2-2
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 1-1
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 0-0
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1-3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 2-3
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 3-4
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 2-4
19.Błażowianka Błażowa -Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/ 3-1
74 dnia October 13 2007 00:04:09
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2-1
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 1-1
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 2-1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-0
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 1-1
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 3-0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 3-0
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 1-0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 2-1
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 2-1
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 2-1
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1-1
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1-3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 2-0
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 2-1
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 1-0
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/ 2-1
2 dnia October 13 2007 00:14:39
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 1-0
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 1-0
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 2-0
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 1-1
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 3-0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 3-0
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 1-0
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 3-1
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 2-1
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 5-4
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 2-0
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1-1
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 1-2
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 1-1
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 2-1
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 2-0
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/ 1-0

...jasne, spoko zabawa ...
41 dnia October 13 2007 08:44:44
1. Stal Stalowa Wola - Odra Opole 1:1
2. Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów 2:0
3. Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka 2:1
4. Stal Rzeszów - Avia Świdnik 1:1
5. Siarka Tarnobrzeg - Izolator Boguchwała 3:2
6. Galicja Cisna - Korona Rzeszów 3:0
7. Górnovia Górno - Jawor Krzemienica 3:0
8. Start Brzóza Stadnicka - Jedność Niechobrz 0:2
9. Elektrociepłownia Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:1
10.Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 3:0
11.Głogovia Głogów Małopolski - Herman Hermanowa 1:2
12.Błażowianka Błażowa - Limblach Zaczernie 1:1
13.CCC Wisłok Dąbrówki - Strug Tyczyn 2:1
14.Włókniarz Rakszawa - Crasnovia Krasne 1:2
15.Dąb Kosina - Dynovia Dynów 0:3
16.Polonia Hyżne - Czarni Kraczkowa 2:3
17.Budy Łańcuckie - Tatyna Dylągówka 1:2
18.Szarotka Rogóżno - Pogórze Bachórz 2:2
19.Błażowianka Błażowa - Lechia Sędziszów Małopolski/juniorzy/1:0
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60