Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, September 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-10-16 Toto CINA zbliża się ku końcowi. Zestaw nr.12 na 20/21.10.2007.
Aktualności
To już 12 zestaw par naszej Toto Ciny. Zbliżamy się dużymi krokami do końcówki zabawy. zapowiada się ten finisz emocjonująco, gdyż w klasyfikacji generalnej znów robi się tłok. Najpierw jeszcze podsumowanie poprzedniej 11 kolejki. Zwycięzcą okazał się Majster9, który zgromadził 47 punktów, wyprzedził nowego uczestnika, swego brata Kalu zdobywającego 45 punktów. Dalsze miejsca zajęli : 3. Kociak 44pkt. 4. Jajko 43pkt. 5.Temik3 42pkt. 6.Igor 41pkt. 7.Henry14 39pkt. 8.Mucha, Tromza po 38pkt. 10.Skwarek 37pkt. 11AC Milan 36pkt. 12.Hans4, Bełkot po 35pkt. 14.Soszi, Crespo po 34pkt. 16. Orion, Majcher po 33pkt. 18.Kara13 32pkt. 19.Bartus14 31pkt. 20.Sopel, Borek po 29pkt. 22.Lineker, Donkey Kong po 27pkt. 24.Pavel, Staszek, Romek, Glodek, Lkstokrole po 24pkt. 29. Dziana 21pkt. 30. Cagisz 18pkt. 31.Orzech14 17pkt.
W klasyfikacji generalnej nadal przewodzi Igor, tuż za nim Temik3, a następnie Kociak. Zwycięzca zestawu awansował na 5 pozycję tuż za Pavla. Emocje aw końcówce murowane.
Teraz już zestaw nr 12.

1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/
Dodane przez dnia October 16 2007 14:38:30 17 Komentarzy 3076 Czytań Drukuj
Komentarze
140 dnia October 16 2007 20:35:03
1.1-2
2.2-0
3.1-1
4.2-3
5.3-1
6.1-2
7.2-0
8.1-2
9.2-0
10.2-2
11.1-2
12.3-1
13.0-3
14.2-0
15.3-2
16.2-0
17.2-1
18.1-2
19.1-2smiley
188 dnia October 16 2007 21:55:12
1.0-3
2.1-0
3.0-0
4.0-1
5.2-1
6.0-2
7.1-0
8.0-3
9.1-0
10.2-1
11.0-1
12.0-0
13.0-5
14.0-0
15.3-1
16.0-2
17.2-4
18.0-4
19.5-0
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
4 dnia October 18 2007 08:32:23
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:3
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 3:1
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 0;0
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2:0
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 0:4
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2:0
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 2:5
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2:1
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 0:1
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 2:3
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 2:1
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0:3
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 3:1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 4:1
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 2:2
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1:4
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1:4
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 8:1
228 dnia October 18 2007 11:38:05
1Cracovia-Wisła 1-2
2.Resovia-Kolejarz 1-0
3.Wierna-Wisłoka 2-1
4.Łada-Stal Rz. 2-0
5.Izolator-Stal Sanok 2-0
6.Korona-Orzeł 1-4
7.Jawor-Start 1-0
8.Herman-Górnovia 1-3
9.Limblach-Strumyk 3-1
10.Sokół-Włókniarz 0-0
11.Grodziszczanka-Blazowianka 1-1
12.Strug-Głogovia 2-0
13.Jedność- EC 1-2
14.Crasnovia-CCC 2-0
15.Dynovia-Polonia H. 4-0
16.Głuchowianka-Pogórze 1-2
17.Wenecjanka-Huragan 1-3
18.Wisłok Strzyrzów-Błażowianka /juniorzu/ 1-3
19.Błażowianka-Jawor /młodzicy/ 5-1
11 dnia October 18 2007 21:16:44
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0-1
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 0-1
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 2-0
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-0
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2-1
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 1-3
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 4-2
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 1-3
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2-2
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-1
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 0-1
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-1
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 1-4
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 3-1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 4-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 3-1
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1-6
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1-5
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 6-2
20 dnia October 18 2007 21:24:50
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-2
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 1-0
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 1-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 1-2
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 1-2
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 3-2
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 1-3
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 4-2
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-3
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 1-2 smiley
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 0-2
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0-2
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 2-1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 4-1
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 2-1
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1-3
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1-3
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 5-2
220 dnia October 19 2007 18:04:19
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:3
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 2:0
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 3:1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2:2
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 2:0
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2:0
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 0:1
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2:0
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-3
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 1:2
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 2:0
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0-3
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 1:0
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 3-1
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 1:0
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1-4
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1-2
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 11:0
58 dnia October 19 2007 21:05:44
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0-3
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 1-2
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 1-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-2
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2-0
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 0-6
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 1-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 2-3
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 3-1
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-1
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 0-3
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 2-2
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0-3
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 2-0
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 3-1
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 2-1
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 0-3
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 0-4
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 6-0
130 dnia October 19 2007 21:55:40
1. 0-2
2. 2-2
3. 2-1
4. 0-1
5. 3-1
6.0-3
7. 2-0
8.1-3
9. 2-0
10. 3-2
11. 1-2
12. 2-3
13. 0-4
14. 3-1
15. 2-0
16. 1-2
17. 1-5
18. 0-3
19. 4-0
74 dnia October 19 2007 23:20:55
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0-2
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 1-1
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 2-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 2-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 3-1
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 0-5
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 1-3
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2-0
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-2
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 1-2
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-1
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0-4
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 3-0
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 5-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 1-3
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1-3
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 0-5
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 5-0
2 dnia October 20 2007 08:08:44
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-1
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 0-1
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 1-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2-0
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 0-3
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 1-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 1-2
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 1-2
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-1
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 0-3
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-2
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 1-2
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 2-0
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 4-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 0-1
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 2-5
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1-6
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 6-4
41 dnia October 20 2007 08:33:23
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0-2
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 1-1
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 2-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 2-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 3-1
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 0-5
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 1-3
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2-0
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-2
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 2-2smiley
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-1
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0-4
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 3-0
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 5-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 1-3
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1-3
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 0-5
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 8-0smileysmiley
131 dnia October 20 2007 10:14:17
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-1
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 0-2
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 3-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 2-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2-1
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 1-4
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 2-4
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 1-1
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-2
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 0-1
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-2
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 2-1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 5-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 2-3
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 2-3
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1-4
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 7-1
70 dnia October 20 2007 14:25:06
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-1
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 1-0
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 3-1
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2-1
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 1-4
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 3-4
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2-1
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-2
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 1;2
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-2
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 2-1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 5-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 2-3
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 2-4smiley

18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 1-4
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 7-1
70 dnia October 20 2007 14:26:23
wiem nASZ wynik juz sie nie liczy
237 dnia October 20 2007 18:35:34
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:3
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 2:0
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 2-3
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 0-1
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 3-3
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 1-0
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 3-0
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 2-5
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 4-1
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 2-3
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 0-1
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 3-1
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 0-5
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 2-1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 2-0
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 1-1
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 2-2
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/ 4-0
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/ 7-1
33 dnia October 21 2007 21:27:23
1. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-2
2. Resovia Rzeszów - Kolejarz Stróże 2-1
3. Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica 1-2
4. Łada Biłgoraj - Stal Rzeszów 1-3
5. Izolator Boguchwała - Stal Sanok 2-2
6. Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 0-2
7. Jawor Krzemienica - Start Brzóza Stadnicka 2-1
8. Herman Hermanowa - Górnovia Górno 1-3
9. Limblach Zaczernie - Strumyk Malawa 2-0
10.Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa 1-3
11.Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błażowianka Błażowa 1-0
12.Strug Tyczyn - Głogovia Głogów Małopolski 1-0
13.Jedność Niechobrz - Elektrociepłownia Rzeszów 1-3
14.Crasnovia Krasne - CCC Dąbrówki 3-1
15.Dynovia Dynów - Polonia Hyżne 2-1
16.Głuchowianka Głuchów - Pogórze Bachórz 1-4
17.Wenecjanka Lecka - Huragan Kozłówek 1-5
18.Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa /juniorzy/1-2
19.Błażowianka Błażowa - Jawor Krzemienica /młodzicy/3-3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60