Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, August 23, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











2007-10-23 Dla kogo szczęśliwy 13 zestaw TOTO CINY?
Aktualności
Przed nami trzy ostatnie typowania wyników w konkursie Toto Ciny. Zanim przystąpimy do przedstawienia zestawu małe podsumowanie poprzedniego, dwunastego zestawu. W tymże typerze doszło do wielu niespodziewanych wyników stąd też zdobycze punktowe poszczególnych graczy nie rzuciły na kolana nikogo. Z tego też powodu kasyfikacja generalna ani drgnęła. Został zachowany status quo. Zwycięzcami 12 edycji zostali Hans4- to druga jego wygrana oraz Glodek, który skompletował trzeci skalp. Obaj uzyskali po 39 punktów Dalsze lokaty zajęli Cagisz 37 punktów i gdyby nie jego spore wahania formy mógłby sporo namieszać w czołówce.

Zestaw 12 punktacja :

1. Hans4, Glodek po 39 pkt.
3. Cagisz - 37 pkt.
4. Sopel - 36 pkt.
5. Igor, Temik3, Staszek, Soszi, Tromza po 35 pkt.
10.Pavel, Majster9, Crespo po 32 pkt.
13. Orion - 30 pkt.
14. Kociak, AC Milan, Kani, Skwarek, Donkey Kong po 29 pkt.
19.Henry14, Bartus14 po28 pkt.
21.Romek, Lkstokrole po 27 pkt.
23.Dziana - 26 pkt.
24.Jajko - 23 pkt.
25.Majcher - 20 pkt.
26.Kosmo - 18 pkt.
27.Kara13 - 15 pkt.


A teraz już do dyspozycji zestaw nr. 13.

1. Wisła Kraków - Legia Warszawa
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/.
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/?

Pozycja nr.20 możliwość nie rozegrania meczu ze względu na warunki pogodowe. Gdyby tak sę stało mecz zostaje wycofany z zestawu. Ale póki co typujemy go.

Pozycja nr.20 anulowana - Orły Rzeszów nie zbiorą składu. Mecz odbędzie się w innym terminie.
Dodane przez dnia October 23 2007 12:57:33 18 Komentarzy 2852 Czytań Drukuj
Komentarze
140 dnia October 23 2007 21:42:13
1.2-1
2.2-0
3.3-1
4.1-0
5.3-0
6.2-2
7.3-2
8.1-1
9.2-0
10.0-2
11.2-0
12.2-2
13.3-2
14.3-1
15.1-3
16.3-1
17.2-2
18.3-2
19.2-0
20.2-1
188 dnia October 23 2007 22:03:48
1.1-0
2.0-1
3.0-0
4.1-0
5.0-3
6.0-0
7.3-1
8.0-0
9.0-0
10.0-1
11.0-0
12.2-1
13.3-0
14.0-0
15.0-2
16.1-3
17.1-0
18.4-2
19.3-0
20.4-1
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
131 dnia October 24 2007 11:50:23
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 1-2
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 4-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 0-2
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 3-1
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 2-0
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 0-0
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 2-1
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-1
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-2
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 2-1
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 1-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 3-0
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 5-1
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/.3-1
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/ 2-4
4 dnia October 25 2007 08:36:49
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 0-2
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 2-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 5-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 1-2
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 4-0
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 2-1
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 2-3
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 3-2
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-1
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-3
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 0-1
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 1-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 3-1
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 5-2
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/.6-1
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/ 4-6
208 dnia October 25 2007 16:18:03
1.2-1
2.2-0
3.0-2
4.1-0
5.3-0
6.2-2
7.3-2
8.1-1
9.2-0
10.0-2
11.2-0
12.2-2
13.3-2
14.3-1
15.1-3
16.3-1
17.2-2
18.3-2
19.2-0
20.2-1
:):)B):D
20 dnia October 25 2007 19:47:23
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 3-2
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2-1
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 3-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 1-3
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 0-1
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 2-1
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 1-2
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 1-1
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 3-1
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 3-1
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-2
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 2-0 smiley
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-4
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 1-3
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 0-1
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 0-2
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 1-0
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 3-1
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/ 2-1
11 dnia October 25 2007 20:01:21
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-0
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 1-0
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0-0
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 3-2
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 4-1
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 2-2
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 4-2
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 2-1
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 1-1
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 2-1
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka "miałkoty" Grodzisko Dln. 2-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 1-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-3
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 0-2
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 2-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 2-1
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 4-2
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 5-2
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/? 5-3
130 dnia October 25 2007 20:08:07
1. 2-1
2. 2-0
3. 0-1
4. 3-1
5. 3-0
6. 3-2
7. 3-1
8. 0 -2
9. 1-2
10. 3-2
11. 2-0
12. 3-1
13. 2-4
14. 3-2
15. 1-1
16. 2-2
17. 2-0
18. 3-0
19. 4-1
20. 4-2
33 dnia October 25 2007 21:23:10
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2-1
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1-2
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 3-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 1-0
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 3-1
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 3-0
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 2-2
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 1-3
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-3
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 1-2
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 0-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 2-3
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 4-2
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 3-1
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/? 4-2
21.Błażowianka Błażowa - Resovia rzezsów /młodzicy/? 3-2
58 dnia October 26 2007 15:50:00
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 3-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 0-2
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-0
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 4-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 1-2
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 3-0
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 2-2
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 0-3
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 1-3
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-1
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-3
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 0-3
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 1-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 2-0
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 3-0
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 3-0
228 dnia October 26 2007 16:00:55
1.Wisła-Legia 2-0
2.Stal.S.W.-Lechia 1-2
3.Stal Rz.-Resovia 0-0
4.Wisłoka-Avia 2-0
5.Siarka-Korona 3-0
6.Igloopol-Izolator 1-3
7.EC-Jawor 2-0
8.Włókniarz-Limblach 2-2
9.Start-Herman 1-1
10.Głogovia-Górnovia 0-1
11.CCC Dąbrówki-Sokół 2-0
12.Strumyk-Grodziszczanka 3-1
13.Błażowianka- Jedność 2-0
14.Strug-Crasnovia 1-1
15.Astra- Dynovia 0-2
16.Polonia-Stal Ł. 1-2
17.Dąb Kosina-Tatyna 4-0
18.Sokół G.-Wenecjanka 3-2
19.Błażowianka-Strzelec 4-1
20.Błażowianka-Orły Rz. 2-2
220 dnia October 26 2007 19:11:21
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 1:2
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0:1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-0
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 3-1
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 1:1
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 2:0
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 1:2
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 2:2
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 0:2
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2:1
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3:1
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-3
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 0:3
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 0:2
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 1:1
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 4:0
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 4-1
21.Błażowianka Błażowa - I klasa Gimnazjum /młodzicy/? 4:3
33 dnia October 26 2007 20:06:40
23.Błażowianka Błażowa - I klasa Gimnazjum /młodzicy/? 5:3
70 dnia October 26 2007 20:45:12
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa3-0
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 1-2
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 2-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 4-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 0-2
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 3-1
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 2-2
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 0-1
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 2-1
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-1
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-2
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 2-1
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 1-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 3-0
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 5-1
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/.3-1
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/ 2-2
74 dnia October 27 2007 00:20:32
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 1-3
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 2-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 3-1
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 3-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 1-3
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 3-0
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 1-1
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 2-1
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 1-2
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 1-2
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 0-2
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 1-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 3-0
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 2-0
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 4-0
2 dnia October 27 2007 07:51:12
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 1-0
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1-0
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-0
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 3-0
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 2-2
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 2-0
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 2-0
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 2-1
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 2-0
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 3-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 0-1
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 0-2
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 1-2
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 2-0
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 4-1
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/. 5-1
237 dnia October 27 2007 18:16:19
1. Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-1
2. Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2-0
3. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 2-1
4. Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 2-2
5. Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 2-1
6. Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 3-0
7. Elektrociepłownia Rzeszów - Jawor Krzemienica 2-0
8. Włókniarz Rakszawa - Limblach Zaczernie 3-1
9. Start Brzóza Stadnicka - Herman Hermanowa 1-2
10.Głogovia Głogów Małopolski - Górnovia Górno 3-0
11.CCC Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 4-2
12.Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1
13.Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 2-0
14.Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 4-1
15.Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 1-3
16.Polonia Hyżne - Stal Łańcut 2-3
17.Dąb Kosina - Tatyna Dylągówka 1-3
18.Sokół Grodzisko - Wenecjanka Lecka 2-0
19.Błażowianka Błażowa - Strzelec Frysztak /juniorzy/.1-2
20.Błażowianka Błażowa - Orły Rzeszów /młodzicy/?4-2
237 dnia October 27 2007 18:18:08
21.Błażowianka Błażowa - 1 klasa gimnazium 4-2smileysmileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60