2013-09-25 I Gminny Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej.
Dodane przez dnia September 25 2013 07:45:38

23.09.2013r. (poniedziałek) odbył się I Gminny Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej. W rywalizacji sportowej wzięło udział osiem drużyn, reprezentujących swoje szkoły tzn: SP Piątkowa, SP Futoma, SP Lecka, SP Białka, SP Kąkolówka, SP Nowy Borek, SP Błażowa Dolna, SP Błażowa. Opis turnieju w rozwinięciu newsa. Galeria zdjęciowa zostanie dodana na profilu Błażowianki - facebook.


Rozszerzona zawartość newsa

I Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Błażowej.

 

Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Jagiełły w Błażowej.

 

23.09.2013r. (poniedziałek). Godzina: 9.30 - 12.00

 

 

 

FAZA GRUPOWA:

 

 

Grupa A:

SP Nowy Borek - SP Piątkowa 0:1

0:1 Hubert Wesołowski

SP Błażowa Dolna - SP Kąkolówka 1:2

0:1 Miłosz Wielgoa, 1:1 Kacper Chlebek, 1:2 Miłosz Wielgos.

 

Grupa B:

SP Białka - SP Błażowa 0:3

0:1 Dominik Kozubek, 0:2 Mikołaj Wania, 0:3 Mikołaj Wania.

SP Futoma - SP Lecka 0:0

 

Grupa A:

SP Nowy Borek - SP Błażowa Dolna 1:0

1:0 Krystian Bartoń.

SP Piątkowa - SP Kąkolówka 1:1

0:1 Miłosz Wielgos, 1:1 Błażej Wyskiel.

 

Grupa B:

SP Białka - SP Futoma 2:4

1:0 Jarosław Lubas, 1:1 Fabian Starzak, 1:2 Fabian Starzak, 1:3 Fabian Starzak, 2:3 Łukasz Podgórski, 2:4 bramka samobójcza.

SP Błażowa - SP Lecka 1:0

1:0 Michał Wróbel.

 

Grupa A:

SP Nowy Borek - SP Kąkolówka 1:2

0:1 Dominik Kołodziej, 1;1 Krystian Bartoń, 1:2 Miłosz Wielgos.

SP Piątkowa - SP Błażowa Dolna 1:2

1:0 Hubert Wesołowski, 1:1 Kacper Chlebek, 1:2 Mikołaj Brzęk.

 

Grupa B:

SP Białka - SP Lecka 1:0

1:0 Jan Szul.

SP Błażowa - SP Futoma 3:1

0:1 Fabian Starzak, 1;1 Mikołaj Wania, 2:1 Michał Wróbel, 3:1 Michał Wróbel.

 

Grupa A:

 

1.      SP Kąkolówka                mecze: 3     punkty: 7      bilans bramkowy:  6:3

2.      SP Piątkowa                    mecze: 3     punkty: 4      bilans bramkowy   3:4

3.      SP Nowy Borek              mecze: 3     punkty: 3      bilans bramkowy:  2:3

4.      SP Błażowa Dolna          mecze: 3     punkty: 3      bilans bramkowy:  3:4

 

O 3 miejscu w grupie zadecydował bezpośredni mecz: SP Nowy Borek - SP Błażowa D. 1:0

 

Grupa B:

 

1.      SP Błażowa               mecze: 3       punkty: 9         bilans bramkowy:  7:1

2.      SP Futoma                mecze: 3       punkty: 4         bilans bramkowy:  5:5

3.      SP Białka                  mecze: 3       punkty: 3         bilans bramkowy:  3:7

4.      SP Lecka                  mecze: 3       punkty: 1         bilans bramkowy:  0:2

 

FAZA PÓŁFINAŁOWA:

 

Mecze półfinałowe o miejsca 5-8:

SP Nowy Borek -  SP Lecka 0:0 w rzutach karnych: 0:1 (Artur Gruba).

SP Błażowa Dolna - SP Białka 1:1 w rzutach karnych 0:1 (Jarosław Lubas).

1:0 Kacper Chlebek, 1;1 Jarosław Lubas.

 

Mecze półfinałowe o miejsca 1-4

SP Kąkolówka - SP Futoma 1:1 w rz. k. 0:2  (Bartosz Maciołek, 0:2 Jan Maciołek).

1:0 Miłosz Wielgos, 1:1 Fabian Starzak.

SP Piątkowa - SP Błażowa 0:3

0:1 Mikołaj Wania, 0:2 Dominik Kozubek, 0:3 Mikołaj Wania.

 

FAZA FINAŁOWA:

 

Mecz  o VII miejsce:

SP Nowy Borek - SP Błażowa Dolna 0:0 w rz.k. 0:1 (Mikołaj Brzęk).

Mecz o V miejsce:

SP Lecka - SP Białka 0:1

0:1 Jarosław Lubas.

Mecz o III miejsce:

SP Kąkolówka - SP Piątkowa 1:2

0:1 Karol Wielgos, 0:2 Karol Wielgos, Miłosz Wielgos.

Mecz o I miejsce (finał):

SP Błażowa - SP Futoma 2:0

1:0 Mikołaj Wania, 2:0 Dominik Kozubek.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

1.      SP Błażowa.

2.      SP Futoma.

3.      SP Piątkowa.

4.      SP Kąkolówka.

5.      SP. Białka.

6.      SP Lecka.

7.      SP Błażowa Dolna.

8.      SP Nowy Borek.

 

Najwięcej bramek w turnieju zdobyli:  Miłosz Wielgos (SP Kąkolówka), Mikołaj Wania (SP Błażowa).

 

Drużyny grające w turnieju:


SP Kąkolówka (stroje: czerwono - granatowe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Rafał Flisak.

3. Wojciech Kwaśny - bramkarz.

11. Marek Dziepak.

9. Miłosz Wielgos - kapitan drużyny. (I,I,I,I,I,I)

7. Dominik Kołodziej.(I)

6. Karol Lelek.

2. Mateusz Łazor.

8. Michał Ząbek.

5. Michał Kwaśny.

 

SP Piątkowa (stroje: zielono - żółte).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Rafał Flisak.

1/ Karol Makara.

6. Hubert Wesołowski - kapitan drużyny(I,I)

7. Karol Wielgos.(I,I

8. Błażej Wyskiel. (I)

5. Krzysztof Wyskiel.

4. Maciej Wyskiel.

2. Patryk Haligowski.

9. Radosław Kośmider.

3. Patryk Wyskiel.


SP Lecka (stroje: granatowe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Wojciech Kruczek.

9. Bartłomiej Kopiec - bramkarz.

13. Dawid Pyra.

4. Rafał Kocór.

7. Artur Gruba.

10. Adam Gruba.

14. Jakub Pasierb.

11. Damian Szczygieł.

 

SP Białka (stroje: zielono - żółte).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Teresa Gołda.

11. Jarosław Lubas. (I,I,I)

6. Dawid Rząsa.

10. Łukasz Podgórski. (I)

7. Marcin Mucha.

2. Jan Szul. (I)

9. Aneta Fornal.

1. Martyna Bartoń.

 

SP Futoma (stroje: niebiesko - białe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Teresa Gołda.

7. Bartosz Maciołek.

6. Jan Maciołek.

Br. Marcin Karnas

9. Fabian Starzak. (I,I,I,I,I)

3. Jakub Wrona.

4. Dariusz Drewniak.

1. Jakub Świst.

2. Mikołaj Kocur.

5. Arkadiusz Marszałek.

10. Maciej Wielgos.

2. Kamil Łach.

 

SP Nowy Borek (stroje: niebiesko - białe).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Sebastian Kowal.

8. Ryszard Nocula.

5. Paweł Rybka ? kapitan.

10. Krystian Bartoń. (I,I)

9. Norbert Rabczak.

7. Bartosz Materna.

4. Jakub Wania.

2, Michał Krużel.

 

SP Błażowa Dolna (stroje: czerwono - czarne).

Nauczyciel wychowania fizycznego : Sebastian Kowal.

8. Nikodem Kmiotek.

11. Kacper Chlebek (I,I,I)

6. Piotr Dobosz.

7. Mikołaj Brzęk.(I)

9. Kamil Pieńkoś.

2. Dominik Pisarek.

 

SP Błażowa (biało - zielone).

Nauczyciel wychowania fizycznego: Małgorzata Wróbel.

10. Michał Wróbel. (I,I,I)

7. Dominik Kozubek. (I,I,I)

5. Mikołaj Wania. (I,I,I,I,I,I)

14. Kamil Karnas.

11. Michał Zontek.

13. Daniel Sobkowicz.

4. Paweł Starzak.

 

Turniej sędziowali: Paweł Majcher (faza grupowa) oraz Rafał Flisak i Wojciech Kruczek (faza półfinałowa i finałowa).