2014-05-21 Gimnzajum Publiczne z Błażowej najlepsze w drugim turnieju z okazji Jubileuszu 90 lat LKS Błażowianki Błażowa.
Dodane przez dnia Maj 21 2014 22:11:41
W dniu dzisiejszym na Stadionie Sportowym w Błażowej odbył się drugi turniej z okazji Jubileuszu 90 lat Błażowianki Błażowa. Tym razem rywalizowały ze sobą zawodnicy ze szkół gimnazjalnych Doliny Strugu. Turniej wygrała drużyna Gimnazjum Publicznego w Błażowej w finale pokonując rówieśników z Hyżnego 5-2. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Tyczyna pokonała Chmielnik 2-1. W pojedynkach półfinałowych Błażowa pokonała Chmielnik 8-0 natomiast Hyżne po remisie w meczu w Tyczynem 2-2, awansowało do finału dzięki wygranej w rzutach karnych 4-3. Turniej zaszczycił swoją obecnością m.in Jarosław Gowin - polski publicysta, senator VI kadencji, poseł na Sejm VI i , VII kadencji, były minister sprawiedliwości, założyciel i prezes Polski Razem. Błażowianka ponadto i tym razem mogła liczyć na obecność miejscowych władz, dyrekcji, nauczycieli oraz jej uczniów, którzy pomogli w organizacji turnieju za co ze strony naszego klubu dziękujemy. Link do galerii zdjęciowej zrobionej przez fotografa turnieju Bartłomieja Kruczka, na którego również po raz drugi mogliśmy liczyć znajduje się w rozwinięciu newsa.

Rozszerzona zawartość newsa
W dniu dzisiejszym na Stadionie Sportowym w Błażowej odbył się drugi turniej z okazji Jubileuszu 90 lat Błażowianki Błażowa. Tym razem rywalizowały ze sobą zawodnicy ze szkół gimnazjalnych Doliny Strugu. Turniej wygrała drużyna Gimnazjum Publicznego w Błażowej w finale pokonując rówieśników z Hyżnego 5-2. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Tyczyna pokonała Chmielnik 2-1. W pojedynkach półfinałowych Błażowa pokonała Chmielnik 8-0 natomiast Hyżne po remisie w meczu w Tyczynem 2-2, awansowało do finału dzięki wygranej w rzutach karnych 4-3. Turniej zaszczycił swoją obecnością m.in Jarosław Gowin - polski publicysta, senator VI kadencji, poseł na Sejm VI i , VII kadencji, były minister sprawiedliwości, założyciel i prezes Polski Razem. 
Błażowianka ponadto i tym razem mogła liczyć na obecność miejscowych władz, dyrekcji, nauczycieli oraz jej uczniów, którzy pomogli w organizacji turnieju za co ze strony naszego klubu dziękujemy. Link do galerii zdjęciowej zrobionej przez fotografa turnieju Bartłomieja Kruczka, na którego również po raz drugi mogliśmy liczyć znajduje się w rozwinięciu newsa.


 
https://plus.google.com/112159242207406946441/posts/D9TNyWgFYjf


 

Kolejne dwa turnieje to: 14.06.2014r. (sobota) - Turniej Oldbojów oraz 18.062014r. (środa) - Turniej Szkół Średnich - Kluby Sportowe. Zawody w obu przypadkach rozpoczną się o godzinie 16.00.