2014-06-08 A klasa (grupa II): Błażowianka Błażowa - Wisłok Czarna 2-0 (1-0)
Dodane przez dnia June 08 2014 17:18:01
24 kolejka - A klasa Rzeszów (grupa II) - 08.06.2014r. (niedziela) - godzina 11.00

Błażowianka Błażowa - Wisłok Czarna 2-0 (1-0)

1-0 Paweł Chuchla (24 - w sytuacji sam na sam po akcji P. Kanacha z W. Kruczkiem).
2-0 Marcin Sobkowicz (67 - po błędzie bramkarza).

Błażowianka:
Łukasz Wielgos - Robert Mijalny, Grzegorz Chuchla (80 Marcin Sieczka), Tomasz Drewniak, Mateusz Początek - Piotr Woźniak, Przemysław Kanach (75 Dominik Wielgos), Robert Borkowski (78 Paweł Kruła) - Wojciech Kruczek (k) (55 Marcin Sobkowicz), Paweł Chuchla (85 Bartosz Kuśnierz).

Koszmarne błędy indywidualne przede wszystkim dwóch środkowych obrońców Tomasza Drewniaka i Grzegorza Chuchli stworzyły gościom kilka stuprocentowych sytuacji bramkowych. Na szczęście na posterunku był grający trener Łukasz Wielgos, który kilka razy uratował nas od straty bramki. W innych sytuacjach napastnicy gości fatalnie pudłowali. Skutecznie na szczęście grali nasi pozostali zawodnicy a bramki strzelali najpierw Paweł Chuchla, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam i wprowadzony po przerwie M. Sobkowicz.  Popularny holender tylko w sobie wiadomy sposób zdobył kolejną dziwną bramkę do swojej kolekcji. Bramkarz gości po złapaniu piłki nagle ją wypuścił a ten wpakował ją z 1 metra do pustej bramki. Po przerwie z bardzo dobrej strony pokazali się nasi młodzi wychowankowie, którzy kilkakrotnie byli bliscy podwyższenia wyniku.