2016-04-24 XX kolejka V ligi Reslogistic Błażowianka - Dynovia.
Dodane przez dnia Kwiecie 24 2016 20:45:33
W  derbach Pogórza Dynowskiego jak zawsze było pełno walki, mało wirtuozerii, wpływ na to miała częściowo pogoda, siąpiący całe spotkanie deszcz.Goście pod wodzą Wiesława Gołdy, zaprezentowali wielką wolę walki, momentami aż nadto widoczną, co okupili czerwoną kartką Szczawińskiego po dwóch żółtych. Gospodarze dziś mimo, że byli lepsi nie potrafili udokumentować swej przewagi i zapewnić sobie zwycięstwo.

Rozszerzona zawartość newsa

1'  - rozpoczęcie spotkania.
9' - strzał zza pola karnego Pantoła instynktownie odbił Ireneusz Jamrozik a dobitkę Chudzikiewicza nasz bramkarz pewnie obronił.
21' - strzał zza pola karnego Wojciecha Kruczka minął spojenie słupka z poprzeczką o centymetry.
25' - Rafał Kanach odebrał piłkę Szczawińskiemu, przez którego został faulowany, ale utrzymał się przy piłce i po rykoszecie ulokował piłkę w siatce, niestety katastrofalnie zachował się sędzia i zamiast uznać bramkę cofnął akcję za pole karne i ukarał Szczawińskiego tylko żółtą kartką.
27' - dośrodkowanie w pole karne i strzał głową Wojciecha Kruczka jakimś cudem wybił Migut.
38' strzał z wolnego Przemysława Kanacha tuż nad poprzeczką.
45' - po dośrodkowaniu z rogu Rafała Kanacha, Damian Rzepecki z sześciu metrów nie trafił w bramkę.

45' - koniec pierwszej połowy.
46'  - rozpoczęcie drugiej części spotkania.
47'
- Rafał Kanach ograł Kozioła, dośrodkował w p[ole karne Szczawiński wybił piłkę wprost pod nogi Wojciecha Kruczka, który strzałem z jedenastu metrów pokonał Miguta.
59'
- Sebastian Bober został faulowany nakładką przez Domina, sędzia puścił grę i na teatralny upadek Chudzikiewicza przed linią pola karnego podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Pantoł.
72' - w zamieszaniu podbramkowym goście szczęśliwie uchronili się przed utratą gola.
75' - kontra gości Chudzikiewicz w sytuacji sam na sam z Ireneuszem Jamrozikiem przegrywa pojedynek, a sędzia dyktuje drugą jedenastkę, wyraźnym ruchem ręki, co jest jego kolejnym błędem. Jednak chyba spostrzegł się, że popełnił kolejny błąd ukarał Chudzikiewicza kartką.
79' - Paweł Chuchla strzałem głową powinien zdobyć bramkę, uderzył jak w piśmie stoi, ale Migut pokazał klasę.
85'
- kontra Dynovii i Mielniczek w sytuacji sam na sam pokonał Ireneusza Jamrozika.
88' - strzał Marcina Sobkowicza fenomenalnie obronił Migut.
90' - w zamieszaniu podbramkowym znów lepszy Migut.
90+2' - strzał Przemysława Kanacha z wolnego obronił Migut, bohater meczu.
90'+3' - koniec meczu.

Reslogistic Błażowianka - Dynovia 1:2 (0:0)

1:0 Wojciech Kruczek (47)
1:1 Jakub Pantoł (59 - karny)
1:2 Paweł Mielniczek (85)