2017-04-15 XXII kolejka V ligi Wisłok Dąbrówki - Reslogistic Błażowianka.
Dodane przez temik3 dnia April 24 2017 09:04:19
W meczu XXII kolejki Błażowianka rozgrywała swój mecz w Pogwizdowie z drużyną Wisłoka Dąbrówki. Dla obu zespołów to znów pojedynek z gatunku być albo nie być w V lidze. Goście od początku ruszyli do ataku i już w 1 minucie po zagraniu Macieja Kruły, Wojciech Kruczek minimalnie przestrzelił. Chwile potem Wojciech Kruczek odwdzięczył się Maciejowi Krule kapitalnym podaniem, jednak w sytuacji sam na sam z Piotrem Narogiem lobując go przestrzelił. Strzał zza pola karnego Michała Karnasa piękną parada na róg sparował bramkarz Dąbrówek. Pięć minut później Michał Karnas z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry i poczynania gości uległy diametralnemu pogorszeniu. Na efekt nie musieliśmy długo czekać Piotr Lecz strzałem z dwudziestu dwóch metrów zaskoczył Ireneusza Jamrozika i trzeba było odrabiać straty.

Rozszerzona zawartość newsa
W meczu XXII kolejki Błażowianka rozgrywała swój mecz w Pogwizdowie z drużyną Wisłoka Dąbrówki. Dla obu zespołów to znów pojedynek z gatunku być albo nie być w V lidze. Goście od początku ruszyli do ataku i już w 1 minucie po zagraniu Macieja Kruły, Wojciech Kruczek minimalnie przestrzelił. Chwile potem Wojciech Kruczek odwdzięczył się Maciejowi Krule kapitalnym podaniem, jednak w sytuacji sam na sam z Piotrem Narogiem lobując go przestrzelił. Strzał zza pola karnego Michała Karnasa piękną parada na róg sparował bramkarz Dąbrówek. Pięć minut później Michał Karnas z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry i poczynania gości uległy diametralnemu pogorszeniu. Na efekt nie musieliśmy długo czekać Piotr Lecz strzałem z dwudziestu dwóch metrów zaskoczył Ireneusza Jamrozika i trzeba było odrabiać straty. Przed przerwą niestety nic konkretnego nie potrafiliśmy stworzyć. Po antrakcie już pierwsza akcja gospodarzy przy niezdecydowaniu Ireneusza Jamrozika i błędzie Roberta Mijalnego, który niepotrzebnie faulował w polu karnym przyniosła rzut karny. Patryn pewnym strzałem przy słupku dał dwubramkowe prowadzenie swej drużynie. Po stracie gola Błażowianka zerwała się do ataku i po rzucie rożnym arbiter dopatrzył się faulu w polu karnym i wskazał na jedenastkę. Tej niestety nie wykorzystał Maciej Kruła. Jednak w 56 minucie Hubert Serwatka po świetnym dośrodkowaniu Marka Kruczka strzałem głową w długi róg dał nadzieję na korzystny wynik. Ta nadzieja przemieniła się w radość w 64 minucie kiedy znów Hubert Serwatka w zamieszaniu podbramkowym półprzewrotką wyrównał. Do końca spotkania oba zespoły stworzyły jeszcze kilka niezłych sytuacji bramkowych z czego wyśmienitą zmarnował w 90 minucie Damian Rzepecki strzelając z czternastu metrów praktycznie do pustej bramki nad poprzeczką.

Wisłok Dąbrówki - Reslogistic Błażowianka Błażowa 2:2 (1:0)

1:0 Piotr Lech (27)
2:0 Tomasz Patryn (47 - karny)
2:1 Hubert Serwatka (56 - głową)
2:2 Hubert Serwatka (64)

Błażowianka :
Ireneusz Jamrozik - Marek Kruczek, Robert Mijalny, Tomasz Ostafiński, Wojciech Łyszczarz, Przemysław Kanach, Michał Karnas (25 Damian Rzepecki), Hubert Serwatka, Bartosz Kuśnierz (56 Marcin Sobkowicz), Maciej Kruła, Wojciech Kruczek.