2017-05-02 XV kolejka Juniorów Starszych: Reslogistic Błażowianka - Pogoń Leżajsk
Dodane przez temik3 dnia May 02 2017 17:34:10
We wtorkowe przed południe Błażowianka podejmowała na własnym stadionie lidera tych rozgrywek Pogoń Leżajsk. Morale drużyny były lekko obniżone po ostatniej porażce z Rakszawa 5-0. Mimo to młodzi zawodnicy Błażowianki przystapili do meczu bardzo zmotywowani i skupieni jak przystało na mecz z liderem, byli również bardzo chętni rewanżu za poprzednia rundę wówczas przegrali 6-2. Sporym wzmocnieniem była również gra dwóch podstawowych zawodników na codzień występujacych w seniorach; Macieja Kruły i Bartosza Kuśnierza. Pierwsze minuty to głównie gra w środku pola, kolejna część spotkania to rosnąca przewaga Błażowianki która coraz pewniej i częściej atakowała na bramkę Pogoni.
Rozszerzona zawartość newsa
We wtorkowe przed południe Błażowianka podejmowała na własnym stadionie lidera tych rozgrywek Pogoń Leżajsk. Morale drużyny były lekko obniżone po ostatniej porażce z Rakszawa 5-0. Mimo to młodzi zawodnicy Błażowianki przystapili do meczu bardzo zmotywowani i skupieni jak przystało na mecz z liderem, byli również bardzo chętni rewanżu za poprzednia rundę wówczas przegrali 6-2. Sporym wzmocnieniem była również gra dwóch podstawowych zawodników na codzień występujacych w seniorach; Macieja Kruły i Bartosza Kuśnierza. Pierwsze minuty to głownie gra w środku pola, kolejna część spotkania to rosnąca przewaga Błażowianki która coraz pewniej i częściej atakowała na bramkę Pogoni. Okazję na strzelenie bramki mieli kolejno Wyskiel lub Kuśnierz jednak piłka nie znajdowaładrogi do bramki. Pogoń miała swoje okazje ze stałych fragmentów gry ale, piłka nie znajdowała drogi do bramki pewnego w tym meczu Sobczyka. Pierwsza bramka dla Błażowianki padła w 36 minucie meczu po szybkim wznowieniu piłki z autu, Stasiak otrzymał piłke na 20 metrze i strzałem z woleja wyprowadział Błażowianke na prowadzenie. Rewelacyjna okazję na doprowadzenie do remisu w drugiej połowie miał jeden z zawodników Pogoni, otrzymał on piłke na 16 metrze i uderzył w długi róg bramki Sobczyka który popisał sie piękną interwencja i sparował uderzenie na róg. Kolejna bramka dla miejscowych padł po zamieszaniu w polu karnym Pogoni w którym świetnie odnalazł sie Kuśnierz, objechał jednego z obronców i podwyższył wynik na 2-0. Jedną z koronkowych akcji rozpoczął Kruła ktory zagrał pilke do środka pola do Chuchli ten ograł jednego z zawodników  Pogoni, zagrał piłke na skrzydło do Cygana a ten zagrał futbolówke do pustej bramki gdzie noge dołożył Kuśnierz i wyprowadził  Błażowianke na trzy bramkowe prowadzenie. Rzut rożny 2 79 minucie wykonywał Wania który kapitalnie dograł piłke do Kruły który głową umieścił piłke w bramce tym samym ustalają wynik na 4-0. 

Reslogistic Błażowianka Błażowa - Pogoń Leżajsk 4-0 (1-0)

1-0 Szymon Stasiak 41' (as.Cygan)
2-0 Bartosz Kuśnierz 55'
3-0 Bartosz Kuśnierz 67' (as.Cygan)
4-0 Maciej Kruła 74' (as.Wania)

Błażowianka; Dominik Sobczyk- Norbert Rabczak, Kacper Cieśla, Kacper Kołodziej, Dominik Laska (67' Nikodem Kmiotek), Szymon Stasiak, Maciej Kruła, Mikołaj Wania (87' Michał Marszałęk) Filip CYgan (k.) (85' Bartłomiej Banaś), Bartosz Kuśnierz, Sławomir Wyskiel (46' Mateusz Chuchla)

Trener; Przemysław Kanach