2017-05-13 XVII kolejka Juniorów Starszych: Reslogistic Błażowianka Błażowa - Wisłok Czarna
Dodane przez temik3 dnia May 17 2017 20:42:20
W XVIII kolejce Juniorzy Błażowianki podejmowali przed własną publicznościa Wisłok Czarną. Rozgrywki zaczynają wchodzić w decydująca faze rozgrywek, Błażowianka ma przed sobą jeszcze pare trudnych meczy które musi wygrać jeśli chce marzyć o zajęciu miejsca w czołowej trójce zespołów w tabeli. Czarna miała ochote zrewanżować sie Błażowej za runde jesienną w której to młodzicy zawodnicy Błażowianki wygrali 2:1 grając w dziesiątke. Ale póki co żadna drużyna w rundzie wiosennej nie wywiozła z Błażowej chodziaż jednego punkty co świadczy o tym że Juniorzy Błażowianki są bardzo mocni na własnym obiekcie, również są drużyna która strzela dużo bramek o czym świadczy ich bilans bramkowy. Niestety Błażowianka musiała radzić sobie bez Stasiaka który pauzował za kartki, a Kaczor nadal leczy kontuzje i jego występ w tej rundzie stoi pod dużym znakiem zapytania.
Rozszerzona zawartość newsa
W XVIII kolejce Juniorzy Błażowianki podejmowali przed własną publicznościa Wisłok Czarnej. Rozgrywki zaczynają wchodzić w decydująca faze rozgrywek, Błażowianka ma przed sobą jeszcze pare trudnych meczy które musi wygrać jeśli chce marzyć o zajęciu miejsca w czołowej trójce zespołów w tabeli. Czarna miała ochote zrewanżować sie Błażowej za runde jesienną w której to młodzicy zawodnicy Błażowianki wygrali 2:1 grając w dziesiątke. Ale póki co żadna drużyna w rundzie wiosennej nie wywiozła z Błażowej chodziaż jednego punkty co świadczy o tym że Juniorzy Błażowianki są bardzo mocni na własnym obiekcie, również są drużyna która strzela dużo bramek o czym świadczy ich bilans bramkowy. Niestety Błażowianka musiała radzić sobie bez Stasiaka który pauzował za kartki, a Kaczor nadal leczy kontuzje i jego występ w tej rundzie stoi pod dużym znakiem zapytania. Trener przed meczem musiał podjąc cieżką decyzje kogo umieścić w wyjściowym składzie, gdyż kadra na ten mecz nie była szeroka i widoczny był brak podstawowych zawodników. Mecz dla Błażowainki zaczął sie bardzo dobrze bo już w piątej minucie meczu sędzia podyktował rzut karny po faulu na Wani. Do jedenastki podszedł Cieśla, który ku zaskoczeniu zmarnował karnego. Niestey dla Wisłoka już w następnej akcji Błażowianka zdobyła gola, dośrodkowanie z rzutu rożnego Wani na bramke zamienił Banaś który zaliczył debiut w wyjściowym składzie. Na kolejną bramke Błażowianka nie musiała długo czekać, Chuchla przejął piłke w środku pola i uruchomił Wanie któy strzałem z woleja podwyższył prowadzenie. Ostatnia bramka dla Błażowianki padła w 14 minucie za sprawą Banaśa który odzyskał piłke za 20 metrze i strzałem po ziemi dał Błażowiance trzy bramkowe prowadzenie. Druga połowa to cieżka walka z pogodą która dawała o sobie znać. Z każdą kolejną minutą murawa była coraz bardziej grząska i cieżka co sprawiało problem obu drużynom. Mimo to Czarna zdołała strzelić bramke. Sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni w polu karnym Błażowianki, niestety jeden z naszych zawodników popełnił błąd i nie upilnował zawodnika Czarnej który zdołał strzelić bramkę. Błażowianka miała swoje okazje jednak nie wykorzystali ich; Chuchla, Wania i Cygan.

Reslogistic Błażowianka Błażowa - Wisłok Czarna 3-1 (3-0)

1-0 Bartłomiej Banaś 3' (as.Wania)
2-0 Mikołaj wania 8' (as.Chuchla)
3-0 Bartłomiej Banaś 14'