XIX kolejka Juniorów Starszych Błażowianka - Sawa Sonina
Dodane przez Administrator dnia May 27 2017 22:35:47
W XIX kolejce  Juniorzy Błażowianki podejmowali przed własną publicznością wicelidera Sawę Soninę. Błażowianka chciała się zrewanżować Soninie za przegraną 1-0 w rundzie jesiennej. Nasi piłkarze podtrzymali zwycięską passę na własnym obiekcie w rundzie wiosennej. Niestety nasi piłkarze musieli radzić sobie bez Stasiaka, który nie mógł stawić się na meczu. Błażowianka zaczęła mecz odważnie, co poskutkowało golem w 18 minucie meczu po pięknym dośrodkowaniu...

Rozszerzona zawartość newsa
W XIX kolejce Juniorzy Błażowianki podejmowali przed własną publicznością wicelidera Sawę Soninę. Błażowianka chciała się zrewanżować Soninie za przegraną 1-0 w rundzie jesiennej. Nasi piłkarze podtrzymali zwycięską passę na własnym obiekcie w rundzie wiosennej. Niestety nasi piłkarze musieli radzić sobie bez Stasiaka, który nie mógł stawić się na meczu. Błażowianka zaczęła mecz odważnie, co poskutkowało golem w 18 minucie meczu po pięknym dośrodkowaniu Mateusza Chuchli Mikołaj Wania skierował piłkę głową do siatki. Po tej bramce mecz zaczął się toczyć pod dyktando Błażowianki. Coraz odważniejsza gra dała efekt w 38 minucie w postaci kolejnej bramki. Filip Cygan dośrodkował do Banasia, który półwolejem skierował piłkę do siatki. Druga połowa zaczęła się spokojnie. W 57 minucie Mikołaj Wania niespodziewanie, ale i pięknie wpisał się po raz drugi na listę strzelców golem z rzutu rożnego. Końcówka meczu to głównie pojedynki w środku pola oraz pojedyncze sytuacje Błażowianki. W 82 minucie gola strzelił nasz kapitan Filip Cygan po asyście Kacpra Cieśli.

Reslogistic Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 4-0 (2-0)

1-0 Mikołaj Wania (18 - as. Mateusz Chuchla)
2-0 Bartłomiej Banaś (37 - as. Filip Cygan)
3-0 Mikołaj Wania (57 - rożny)
4-0 Filip Cygan (82 - as. Kacper Cieśla)

Reslogistic Błażowianka Błażowa: Paweł Szetela - Norbert Rabczak, Kacper Cieśla, Kacper Kołodziej, Dawid Tryksza (75' Michał Marszałek) - Artur Gruba (65' Nikodem Kmiotek), Dominik Laska, Mateusz Chuchla, Filip Cygan - Mikołaj Wania, Bartłomiej Banaś (70' Dawid Sobczyk)

Trener: Przemysław Kanach