XX kolejka Juniorów Starszych Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Błażowianka Błażowa
Dodane przez dnia June 04 2017 21:51:56
W XX kolejce Juniorów Błażowianki czekał najdłuższy wyjazd. Naszym rywalem był zespół z dołu tabeli, choć mimo to bardzo groźny. Nasi piłkarze musieli sobie radzić bez dwóch ważnych zawodników: Mateusza Chuchli i Szymona Stasiaka, którzy z powodów osobistych nie mogli zjawić się na meczu. Błażowianka weszła w mecz odważnie, choć do pierwszej sytuacji doszli gospodarze, lecz ofiarnie na granicy przewinienia interweniował Kacper Cieśla.

Rozszerzona zawartość newsa
W XX kolejce Juniorów Błażowianki czekał najdłuższy wyjazd. Naszym rywalem był zespół z dołu tabeli, choć mimo to bardzo groźny. Nasi piłkarze musieli sobie radzić bez dwóch ważnych zawodników: Mateusza Chuchli i Szymona Stasiaka, którzy z powodów osobistych nie mogli zjawić się na meczu. Błażowianka weszła w mecz odważnie, choć do pierwszej sytuacji doszli gospodarze, lecz ofiarnie na granicy przewinienia interweniował Kacper Cieśla. Ten sam zawodnik po chwili pięknie huknął z rzutu wolnego, ale niestety piłka zatrzymała się tylko na poprzeczce. Na prowadzenie wyprowadził naszą drużynę niezawodny Mikołaj Wania, który po indywidualnej akcji zza pola karnego pokonał bramkarza rywali. Gospodarze wyrównali golem "do szatni" tuż przed przerwą. Na drugą połowę nasi piłkarze wyszli jeszcze bardziej zmotywowani, co zaowocowało aż pięcioma bramkami. Dwa dobre zagrania z rzutów wolnych posłał Kacper Cieśla, które wykorzystali kolejno Mikołaj Wania (głową) i Filip Cygan. Kolejne bramki padły po indywidualnych akcjach Mikołaja Wani, który podsumował swój niemalże idealny występ. Wynik ustalił Bartłomiej Banaś po świetnym dograniu Filipa Cygana, pokonując bramkarza pięknym lobem. 

Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Reslogistic Błażowianka Błażowa 1-6 (1-1)

0-1 Mikołaj Wania
1-2 Mikołaj Wania (as. Kacper Cieśla)
1-3 Filip Cygan (as. Kacper Cieśla)
1-4 Mikołaj Wania
1-5 Mikołaj Wania
1-6 Bartłomiej Banaś (as. Filip Cygan)

Reslogistic Błażowianka Błażowa: Paweł Szetela - Norbert Rabczak, Kacper Cieśla, Kacper Kołodziej, Dawid Tryksza - Dawid Sobczyk, Dominik Laska, Filip Cygan, Nikodem Kmiotek (60' Michał Marszałek) - Bartłomiej Banaś, Mikołaj Wania

Trener: Jan Kustra