2017-06-10 XXI kolejka Juniorów Starszych: Reslogistic Błażowianka Błażowa - Grom Handzlówka
Dodane przez temik3 dnia June 10 2017 19:54:55
W sobotnie, upalne przed południe Juniorzy Błażowainaki jak co tydzień rozgrywali swój kolejny mecz. Tym razem ich przeciwnikiem był zespół z Handźlówki który rozgrywa dobry sezon i zajmuje miejsce w środku tabeli. Błażowianka natomiast, walczy o zajęcie fotela wicelidera na koniec sezonu, do którego pozostał jeden mecz.
Dodatkowo Błażowianka pragnęła wyrównać porachunki za poprzednią runde w której ulegi Gromowi na wyjeździe. Błażowianka jak przystało na gospodarzy meczu odrazu rzuciła sie do ataku na bramke Gromu. Swoją pierwsza bramke zdobyli w 20 minucie, Wania otrzymał piłke od Cygana i strzałem z woleja umieścił piłke pod poprzeczką bramki gości.

Rozszerzona zawartość newsa
W sobotnie, upalne przed południe Juniorzy Błażowainaki jak co tydzień rozgrywali swój kolejny mecz. Tym razem ich przeciwnikiem był zespół z Handźlówki który rozgrywa dobry sezon i zajmuje miejsce w środku tabeli. Błażowianka natomiast, walczy o zajęcia fotela wicelidera na koniec sezonu, do którego pozostał jeden mecz.
Dodatkowo Błażowianka pragnęła wyrównać porachunki za poprzednią runde w której ulegi Gromowi na wyjeżdzie. Błażowianka jak przystało na gospodarzy meczu odrazu rzuciła sie do ataku na bramke Gromu. Swoją pierwsza bramke zdobyli w 20 minucie Wania otrzymał piłke od Cygana i strzałem z woleja umieścił piłke pod poprzeczka bramki gości. Kolejna bramka padła po błędzie jednego z obrońców Gromu, i jak przysało za rasowego napastnika do piłki dopadł nie kto inny jak Wania który podwyższył wynik meczu. Po dobrym początku meczu, niestety w szeregi naszego zespołu wkradła sie chwila rozluźnienia którą wykorzytał jeden z zawodników Gromu który popędził prawa stroną i mocnym strzałem umieścił piłke w bramce Szeteli. Druga połowa zaczeła sie bardzo dobrze bo już w 50 minucie Cieśla strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Błażowianke na trzy bramkowe prowadzenie. Na kolejną bramke nie musieliśmy długo czekać bo już w 60 minucie kolejną bramkę zdobył Cieśla który wykorzystał dośrodkowanie od Wani. Mimo to przeciwnicy nie spuszczali głowy i dalej grali swoje co znalazło odzwierciedlenie w 65 minucie, zawodnik Gromu dorzucił piłke na głowe swojego kolegi z zespołu tym samym zdobywając drugą bramke dla swojego zespołu. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, po jednej z kontr Banaś wysunął piłke na piąty metr do Chuchli który celowo przepuściał piłke między nogami gdzie do piłki dopadł Cygan który podniósł prowadzenie zespołu z Błażowej. Ostatnia bramka padła po dośrodkowaniu z prawej strony od Cygana, bramke zdobył Wania który skompletował hat-tricka i potwierdział swój rewelacyjny występ w tym samym meczu ustalają wynik na 6-2. Goście mogli zdobyć jeszcze dwie bramki ale świetnymi interwencjami popisał się Szetela. Błażowianka wygrywając swój ostatni mecz na własnym stadionie potwiedziała że Twierdza w Błażowej w tej rundzie była nie do zdobycia dla rywli.

Reslogistic Błażowianka Błażowa - Grom Handźlówka 6-2 (2-1)

1-0 20' Mikołaj Wania (as.Cygan)
2-0 27' Mikołaj Wania
3-1 50' Kacper Cieśla (rzut wolny)
4-1 60' Kacper Cieśla (as.Wania)
5-2 70' Filip Cygan (as.Banaś)
6-2 83' Mikołaj Wania (as.Cygan)

Błażowianka; Paweł Szetela - Norbert Rabczak, Kacper Kołodziej, Kacper Cieśla, Dominik Laska, Nikodem Kmiotek (67' Michał Marszałek), Szymon Stasiak, Mateusz Chuchla, Filip Cygan (k.), Bartłomiej Banaś (75' Dawid Tryksza), Mikołaj Wania