XXII kolejka Juniorów Starszych: Budovia Budy Łańcuckie - Reslogistic Błażowianka Błażowa
Dodane przez Administrator dnia June 20 2017 08:15:57
W ostatniej kolejce ligi Błażowianka mierzyła się na wyjeździe z Budovią Budy Łańcuckie. Nasza drużyna musiała ten mecz wygrać, aby umocnić się w górze tabeli. Niestety musieliśmy sobie radzić bez Mateusza Chuchli, który z powodów osobistych nie mógł stawić się na meczu. Błażowianka rozpoczęła mecz odważnie, co zaowocowało bramką już w 3 minucie meczu po pięknym rzucie wolnym Szymon Stasiak wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie.
Rozszerzona zawartość newsa
W ostatniej kolejce ligi Błażowianka mierzyła się na wyjeździe z Budovią Budy Łańcuckie. Nasza drużyna musiała ten mecz wygrać, aby umocnić się w górze tabeli. Niestety musieliśmy sobie radzić bez Mateusza Chuchli, który z powodów osobistych nie mógł stawić się na meczu. Błażowianka rozpoczęła mecz odważnie, co zaowocowało bramką już w 3 minucie meczu po pięknym rzucie wolnym Szymon Stasiak wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Po pierwszej bramce mecz zaczął się toczyć pod dyktando Błażowianki. Już w 10 minucie Bartłomiej Banaś po asyście Mikołaja Wani strzelił gola na 0-2. W 18 minucie po pięknym dograniu Szymona Stasiaka, Kacper Cieśla głową skierował piłkę do siatki i mieliśmy już 0-3. Ten sam zawodnik chwilę później bo w 31 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza przeciwników. Już w drugiej połowie meczu faulowany w polu karnym był Artur Gruba i w 57 minucie Mikołaj Wania pokonał bramkarza z rzutu karnego. Dalsza część meczu to głownie sytuacje Błażowianki i pojedyncze sytuacje gospodarzy. W 85 minucie straciliśmy bramkę po bardzo ładnym rajdzie naszego przeciwnika. Błażowianka odpowiedziała szybko bo w 87 minucie po dograniu Szymona Stasiaka piłkę do bramki skierował Michał Marszałek.

Budovia Budy Łańcuckie - Reslogistic Błażowianka Błażowa 1:6 (0-4)

0-1 3' Szymon Stasiak (rzut wolny)
0-2 10' Bartłomiej Banaś (as. Mikołaj Wania)
0-3 18' Kacper Cieśla (as. Szymon Stasiak)
0-4 31' Kacper Cieśla (rzut wolny)
0-5 57' Mikołaj Wania (rzut karny)
1-6 87' Michał Marszałek (as. Szymon Stasiak)

Reslogistic Błażowianka Błażowa: Paweł Szetela - Dawid Tryksza (67' Michał Marszałek), Kacper Kołodziej, Kacper Cieśla, Dominik Laska - Artur Gruba (70' Dawid Sobczyk), Filip Cygan, Szymon Stasiak, Nikodem Kmiotek - Bartłomiej Banaś, Mikołaj Wania