I kolejka Juniorów Starszych: Tatyna Dylągówka - Reslogistic Błażowianka Błażowa
Dodane przez Administrator dnia September 02 2017 23:04:25
W piątek 1 września nasi juniorzy rozpoczęli zmagania ligowe meczem na wyjeździe z Tatyną Dylągówką. Niedawno owego rywala pokonaliśmy w meczu sparingowym 3-0. Niestety nasi piłkarze musieli radzić sobie bez naszego trenera Przemysława Kanacha oraz bez paru ważnych graczy m.in. naszego kapitana-Filipa Cygana.
Rozszerzona zawartość newsa
W piątek 1 września nasi juniorzy rozpoczęli zmagania ligowe meczem na wyjeździe z Tatyną Dylągówką. Niedawno owego rywala pokonaliśmy w meczu sparingowym 3-0. Niestety nasi piłkarze musieli radzić sobie bez naszego trenera Przemysława Kanacha oraz bez paru ważnych graczy m.in. naszego kapitana-Filipa Cygana. Błażowianka rozpoczęła mecz odważnie, co zaowocowało szybką bramką już w 5 minucie meczu Szymon Stasiak ładnym uderzeniem z rzutu wolnego wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Reszta pierwszej połowy to wyrównana walka i akcje z obu stron. W drugiej połowie Tatyna odważniej wyprowadzała ataki na naszą bramkę. W 75 minucie Nikodem Kmiotek wykonując wślizg przypadkowo zagrał ręką w polu karnym. Tatyna wykorzystała karnego i mieliśmy już 1-1. Bramka zmotywowała naszych piłkarzy do większego wysiłku i strzelenia bramki na 1-2. W 80 minucie po faulu na Michale Marszałku mieliśmy rzut karny, który pewnie wykorzystał Szymon Stasiak, notując swoje drugie trafienie w tym meczu.

Tatyna Dylągówka - Reslogistic Błażowianka Błażowa 1:2 (0:1)

0:1 - Szymon Stasiak (rzut wolny)
1:2 - Szymon Stasiak (rzut karny)

Reslogistic Błażowianka Błażowa: Dominik Sobczyk - Nikodem Kmiotek, Kacper Kołodziej, Kacper Cieśla, Norbert Rabczak - Michał Marszałek, Szymon Stasiak, Dominik Laska, Karol Maćkowicz - Mateusz Chuchla, Bartłomiej Banaś

Trener: Tomasz Ostafiński