III kolejka Juniorów Starszych: Sokół Sokołów Małopolski - Reslogistic Błażowianka Błażowa
Dodane przez dnia September 24 2017 21:56:54
W sobotę 23 rześnia w 3 kolejce podopieczni Przemysława Kanacha mierzyli się na wyjeździe z Sokołem Sokołów Małopolski. Niestety musieli wyjść w osłabionym składzie z powodu nieobecności kluczowych zawodników: Szymona Stasiaka i Filipa Cygana. Nasi piłkarze mieli świadomość, że jest to trudny teren i aby wywieźć stąd 3 punkty będzie trzeba zostawić trochę zdrowia na boisku. 
Rozszerzona zawartość newsa
W sobotę 23 września w 3 kolejce podopieczni Przemysława Kanacha mierzyli się na wyjeździe z Sokołem Sokołów Małopolski. Niestety musieli wyjść w osłabionym składzie z powodu nieobecności kluczowych zawodników: Szymona Stasiaka i Filipa Cygana. Nasi piłkarze mieli świadomość, że jest to trudny teren i aby wywieźć stąd 3 punkty będzie trzeba zostawić trochę zdrowia na boisku. Mecz rozpoczął się wyrównanie i cała pierwsza połowa składała się głownie z walk w środku pola i pojedynczych sytuacji obu drużyn, lecz w żadnej sytuacji piłka nie znalazła drogi do bramki. Po przerwie zmieniony został Karol Maćkowicz, a za niego wszedł Michał Marszałek. Zawodnik ten zaliczył wejście smoka, bo już w 51 minucie meczu po świetnym podaniu Mateusza Chuchli, wyprowadził Błażowiankę na prowadzenie. Nasi przeciwnicy, zmotywowani utratą gola agresywnie ruszyli do ataku na naszą bramkę. W 65 minucie po ładnej akcji gospodarzy, gdy ich gracz wychodził sam na sam z bramkarzem, nasz obrońca Kacper Cieśla musiał ratować nasz zespół faulem taktycznym, przez co otrzymał czerwoną kartkę. Nasi piłkarze musieli radzić sobie w 10. Do 86 minuty Sokół atakował, a nasi piłkarze rzadko kiedy wychodzili za swoją połowę. Tu należy pochwalić naszego bramkarza Dominika Sobczyka, który wczoraj był w niesamowitej formie. Błażowiance w końcu udało się wyjść z akcją i nasi piłkarze mieli rzut rożny. Po niesamowitym dograniu Mateusza Chuchli w 87 minucie Michał Marszałek skierował piłkę głową do siatki i swoim drugim trafieniem przypieczętował zwycięstwo Błażowianki. Drużynie należy się pochwała, że pomimo gry w 10 nie dali sobie wcisnąć bramki i ostatecznie wyjechali z 3 punktami z bardzo trudnego terenu. 

Sokół Sokołów Małopolski - Reslogistic Błazowianka Błażowa 0:2 (0:0)

0:1 Michał Marszałek (51')
0:2 Michał Marszałek (86')

Reslogistic Błażowianka Błażowa: Dominik Sobczyk - Norbert Rabczak, Kacper Kołodziej, Kacper Cieśla, Nikodem Kmiotek - Adrian Bober, Dominik Laska, Fabian Starzak, Karol Maćkowicz (45' Michał Marszałek) - Mateusz Chuchla, Bartłomiej Banaś 

Trener: Przemysław Kanach