2018-05-01 XXIII kolejka V ligi Crasnovia Krasne - Błażowianka. Koszmarna druga połowa.
Dodane przez dnia May 02 2018 09:51:44
Po dobrym spotkaniu w Bratkowicach wydawało się, że zespół pójdzie za ciosem i przywiezie jakąś zdobycz punktową z kolejnego wyjazdu. Pierwsza połowa nie wskazywała na dotkliwą porażkę, bo stworzyliśmy sobie dwie świetne okazje, niestety pierwszomajowa skuteczność naszej drużyny była fatalna. Gospodarze po za strzałem w poprzeczkę nie zagrażali naszej defensywie. Po przerwie już w 47 minucie Dawid Gwazdacz miał idealną sytuację na wyprowadzenie Błażowianki na prowadzenie. Mając przed sobą tylko bezradnego w bramce bramkarza i idealna piłkę na głowę, nie atakowany przez nikogo, głową z pięciu metrów przestrzelił obok słupka....

Rozszerzona zawartość newsa
Po dobrym spotkaniu w Bratkowicach wydawało się, że zespół pójdzie za ciosem i przywiezie jakąś zdobycz punktową z kolejnego wyjazdu. Pierwsza połowa nie wskazywała na dotkliwą porażkę, bo stworzyliśmy sobie dwie świetne okazje, niestety pierwszomajowa skuteczność naszej drużyny była fatalna. Gospodarze po za strzałem w poprzeczkę nie zagrażali naszej defensywie. Po przerwie już w 47 minucie Dawid Gwazdacz miał idealną sytuację na wyprowadzenie Błażowianki na prowadzenie. Mając przed sobą tylko bezradnego w bramce bramkarza i idealna piłkę na głowę, nie atakowany przez nikogo, głową z pięciu metrów przestrzelił obok słupka. Jak mawia przysłowie zmarnowane okazje lubią się mścić i już minute później przegrywaliśmy po szybkiej kontrze. Potem było już tylko gorzej, Crasnovia stwarzała co rusz sytuacje bramkowe, dobrze, że rywal wykorzystywał tylko co drugą okazję, bo wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Jedyną bramkę dla gości zdobył w 78 minucie Michał Karnas, który po ładnej akcji strzałem z narożnika piątki w długi róg pokonał bramkarza Crasnovii.

Crasnovia Krasne - Błażowianka Błażowa 5:1 (0:0)

1:0 (48)
2:0 (56)
3:0 (67)
4:0 (72)
4:1 Michał Karnas (77)
5:1 (90)


Błażowianka : Dominik Sobczyk - Sebastian Bober, Kacper Cieśla, Dariusz Róg, Piotr Brzęk, Damian Rzepecki (60 Piotr Kruczek), Hubert Serwatka, Paweł Kruła, Dawid Gwadacz (70 Mirosław Durek), Michał Karnas, Wojciech Kruczek.