2018-05-13 XXV kolejka V ligi KS Stobierna - Błażowianka. Fatalny wystep.
Dodane przez dnia May 26 2018 20:10:24
Bardzo źle rozpoczęli spotkanie ze Stobierną nasi piłkarze, bo już w 7 minucie niepotrzebny faul Kacpra Cieśli przyniósł rzut wolny gospodarzom. Uderzenie Bartosz Grzesiki niby proste do obrony, ale Dominik Sobczyk nie popisał się tym razem i piłka wpadła do siatki pod poprzeczkę. Po rozpoczęciu gry goście nawet nie przekroczyli linii środkowej a już przegrywali dwoma bramkami. Wojciech Kruczek podał do Piotra Brzęka ten w prostej sytuacji zagrał do rywala, a ten prostopadłą piłka uruchomił swego napastnika, którego sfaulował Dariusz Róg. Grzegorz Płona nie pomylił się i zanosiło się na klęskę. Jednak Błażowianka otrząsnęła się i stworzyła przed przerwą trzy znakomite sytuację, Michał Karnas po obraniu bramkarza trafił w stojącego na linii obrońcę, potem znów Karni postraszył obronę gospodarzy, a ...

Rozszerzona zawartość newsa
Bardzo źle rozpoczęli spotkanie ze Stobierną nasi piłkarze, bo już w 7 minucie niepotrzebny faul Kacpra Cieśli przyniósł rzut wolny gospodarzom. Uderzenie Bartosz Grzesiki niby proste do obrony, ale Dominik Sobczyk nie popisał się tym razem i piłka wpadła do siatki pod poprzeczkę. Po rozpoczęciu gry goście nawet nie przekroczyli linii środkowej a już przegrywali dwoma bramkami. Wojciech Kruczek podał do Piotra Brzęka ten w prostej sytuacji zagrał do rywala, a ten prostopadłą piłka uruchomił swego napastnika, którego sfaulował Dariusz Róg. Grzegorz Płona nie pomylił się i zanosiło się na klęskę. Jednak Błażowianka otrząsnęła się i stworzyła przed przerwą trzy znakomite sytuację, Michał Karnas po obraniu bramkarza trafił w stojącego na linii obrońcę, potem znów Karni postraszył obronę gospodarzy, a Dawid Gwazdacz po podaniu Dariusza Roga nie potrafił sfinalizować kapitalnej okazji. Po przerwie to gospodarze dominowali i szybko po kontrataku Kamil Jagusiak podwyższył wynik a w 80 minucie znów po rzucie wolnym Grzegorz Płonka ustalił wynik spotkania.

KS Stobierna - Błażowianka Błażowa 4:0 (2:0)

1:0 Bartosz Grzesik (7 - wolny)
2:0 Grzegorz Płonka (8 - karny)
3:0 Kamil Jagusiak (59)
4:0 Grzegorz Płonka (80 - wolny)

KS : Damian Chorzempa - Andrzej Drzał (75 Marcin Uram), Witold Dziedzic, Łukasz Lepionka, Jakub Bednarz, Kamil Jagusiak (68 Adam Kamiński), Grzegorz Płonka (80 Damian Uram), Bartosz Grzesik, Bartłomiej Wiech (82 Mateusz Piwko), Michał Grzesik (58 Wojciech Leśniak), Kamil Jakubowski.

Błażowianka : Dominik Sobczyk - Piotr Brzęk, Dariusz Róg, Kacper Cieśla, Sebastian Bober, Dominik Laska, Marek Kruczek (67 Mirosław Durek), Damian Rzepecki, Michał Karnas (82 Norbert Rabczak), Dawid Gwazdacz (60 Bartosz Kuśnierz), Wojciech Kruczek.