2019-04-06 KS Trzebownisko - Błażowianka.
Dodane przez Administrator dnia April 08 2019 08:40:45
Pewnym zwycięstwem zakończyli pojedynek w Trzebownisku piłkarze Błażowianki i opuścili strefę spadkową. Od początku spotkania większą kulturą gry wykazywali się przyjezdni i w 32 minucie po akcji trójkowej Karnas-Kanach-Kruła faulowany został w obrębie pola karnego Maciej Kruła, a etatowy strzelec rzutów karnych Dariusz Róg nie pomylił się i było 1:0, Tuż po przerwie Przemysław Kanach znakomitym rajdem minął rywala, który rękoma powalił  go na ziemię, a że było to także w polu karnym arbiter znów wskazał na jedenastkę. Tą tym razem pewnie wykorzystał Maciej Kruła. W dalszej części gry goście kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i groźnie kontrowali. W 73 minucie Wojciech Kruczek rzucił piłkę na wolne pole do Michała Karnasa a tego wyciął obrońca gospodarzy..... oczywiście w polu karnym i z "wapna" nie pomylił się ponownie Dariusz Róg. W końcówce meczu ładnym strzałem z wolnego popisał się Przemysław Tomaka, ale było to jedynie honorowe trafienie dla Trzebowniska.