2006-10-14 Korona gromi Błażowiank?
Dodane przez dnia October 14 2006 21:30:16
Błażowianka B?azowa, wyjazdowym spotkaniu uleg?a Koronie Rzeszów (Za??że) 0-5 (0-5). Wicelider tabeli da? naszej dru?ynie lekcj? futbolu, pokazuj?c jak nale?y gra? w pi?k?...
Rozszerzona zawartość newsa
Błażowianka B?azowa, wyjazdowym spotkaniu uleg?a Koronie Rzeszów (Za??że) 0-5 (0-5). Wicelider tabeli da? naszej dru?ynie lekcj? futbolu, pokazuj?c jak nale?y gra? w pi?k?. Pierwsz? bramk? gospodarze zdobyli w 10 minucie. Wynik został ustalony w 35 minucie gry, kiedy było ju? 5-0. W 45 minucie rzutu karnego podyktowanego dla Błażowianki, za faul na G. Chuchli nie wykorzystał Marcin Mijalny. W drugiej po?owie, miejscowi spu?cili z tonu, kontroluj?c do ko?ca spotkanie.

Błażowianka: L. Wielgos - A. Chuchla, T. Ostafiński, P. Kruczek, M. P?pek - S. Wielgos (46 R. Cag), M. Mijalny, G. Chuchla, W. Kruczek - M. Barabasz (60 P. Dopart), M. Sobkowicz.

?ó?te kartki: W. Kruczek, G. Chuchla, M. Mijalny.

Gracz meczu: Brudek (Korona Za??że)