2009-08-21 Aktualności sportowe: http://sportowetempo.pl/ ! Zapraszamy !
Dodane przez dnia Sierpie 22 2009 21:07:01
Wszystkich kibiców Błażowianki zapraszamy na nowo powstały portal internetowy  http://sportowetempo.pl/ Każdy kibic znajdzie tam mnóstwo aktualnych informacji z krajowych i światowych wydarzeń sportowych. Sympatyk Błażowianki będzie mógł na bieżąco śledzić przedewszystkim wyniki wszystkich drużyn naszego klubu, bowiem na portalu w bardzo krótkim czasie po zakończeniu meczu podawane są wyniki, składy oraz krótkie informacje meczowe na temat spotkań drużyn seniorskich i młodzieżowych całego piłkarskiego Podkarpacia (fotorelacje z niektórych spotkań) ...

Rozszerzona zawartość newsa
Wszystkich kibiców Błażowianki zapraszamy na nowo powstały portal internetowy  http://sportowetempo.pl/ Każdy kibic znajdzie tam mnóstwo aktualnych informacji z krajowych i światowych wydarzeń sportowych. Sympatyk Błażowianki będzie mógł na bieżąco śledzić przedewszystkim wyniki wszystkich drużyn naszego klubu, bowiem na portalu w bardzo krótkim czasie po zakończeniu meczu podawane są wyniki, składy oraz krótkie informacje meczowe na temat spotkań drużyn seniorskich i młodzieżowych całego piłkarskiego Podkarpacia (fotorelacje z niektórych spotkań).
Informacje na temat naszych drużyn znjadują się w dziale: Podkarpacie: V liga (Rzeszów), KLasa B (grupa II), trampkarze starsi (grupa I), trampkarze młodsi (grupa II).

Zapraszam do odwiedzania portalu internetowego, który jest kontynuacją popularnego "Dziennika Polskiego" !