Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, September 24, 2017
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











WYNIKI V LIGA SEZON 2016/2017

XXXIV kolejka - 17/18 czerwiec 2017r..

Błażowianka Błażowa LKS Jasionka
0:4 (0:1)
Grom Handzlówka KS Stobierna
2:4 (0:3)
Strumyk Malawa Sawa Sonina
3:1 (0:0)
KS Dąbrówki Astra Medynia Głogowska
0:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. Bratek Bratkowice
1:0 (0:0)
Dynovia Dynów Crasnovia Krasne
3:5 (2:1)
Korona Rzeszów Jedność Niechobrz
4:0 (0:0)
Resovia II Rzeszów Wisłok Strzyżów
2:1 (1:0)
Iskra Jawornik Polski pauza
-

XXXIII kolejka - 14 czerwiec 2017r..

Sawa Sonina Błażowianka Błażowa
0:1 (0:0)
Iskra Jawornik Polski Dynovia Dynów
1:1 (0:0)
Wisłok Strzyżów Sokół Sokołów Młp.
1:4 (0:1)
LKS Jasionka Grom Handzlówka
1:1 (0:0)
Jedność Niechobrz KS Dąbrówki
4:1 (0:0)
KS Stobierna Korona Rzeszów
2:5 (2:2)
Crasnovia Krasne Strumyk Malawa
3:1 (0:1)
Astra Medynia Głogowska Resovia II Rzeszów
0:8 (0:2)
Bratek Bratkowice pauza
-

XXXII kolejka - 9/11 czerwiec 2017r..

Błażowianka Błażowa Crasnovia Krasne
2:2 (1:1)
Jedność Niechobrz KS Stobierna
0:1 (0:0)
Grom Handzlówka Sawa Sonina
5:6 (1:2)
Sokół Sokołów Młp. Astra Medynia Głogowska
3:2 (3:0)
Dynovia Dynów Bratek Bratkowice
1:2 (0:1)
Strumyk Malawa Iskra Jawornik Polski
4:3 (0:2)
Korona Rzeszów LKS Jasionka
1:2 (0:2)
KS Dąbrówki Resovia II Rzeszów
0:6 (0:1)
Wisłok Strzyżów pauza
-

XXXI kolejka - 3/4 czerwiec 2017r..

Iskra Jawornik Polski Błażowianka Błażowa
0:1 (0:0)
Bratek Bratkowice Strumyk Malawa
3:3 (1:2)
Wisłok Strzyżów Dynovia Dynów
6:0 (1:0)
LKS Jasionka Jedność Niechobrz
0:7 (0:2)
KS Stobierna KS Dąbrówki
1:0 (0:0)
Sawa Sonina Korona Rzeszów
0:3 (0:1)
Crasnovia Krasne Grom Handzlówka
2:1 (0:0)
Resovia II Rzeszów Sokół Sokołów Młp.
4:2 (2:1)
Astra Medynia Głogowska pauza
-

XXX kolejka - 31 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Bratek Bratkowice
3:2 (2:1)
Jedność Niechobrz Sawa Sonina
2:0 (0:0)
Grom Handzlówka Iskra Jawornik Polski
0:0 (0:0)
Dynovia Dynów Astra Medynia Głogowska
7:1 (4:0)
KS Stobierna LKS Jasionka
4:0 (2:0)
Strumyk Malawa Wisłok Strzyżów
2:3 (2:1)
Korona Rzeszów Crasnovia Krasne
1:1 (0:0)
KS Dąbrówki Sokół Sokołów Młp.
1:1 (1:1)
Resovia II Rzeszów pauza
-

XXIX kolejka - 28/29 maj 2017r..

Wisłok Strzyżów Błażowianka Błażowa
2:2 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Strumyk Malawa
1:7 (1:2)
Resovia II Rzeszów Dynovia Dynów
0:1 (0:0)
Crasnovia Krasne Jedność Niechobrz
3:1 (0:1)
LKS Jasionka KS Dąbrówki
4:1 (3:0)
Iskra Jawornik Polski Korona Rzeszów
1:5 (1:1)
Bratek Bratkowice Grom Handzlówka
4:1 (1:1)
Sawa Sonina KS Stobierna
1:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. pauza
-

XXVIII kolejka - 20/21 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Astra Medynia Głogowska
5:2 (2:1)
LKS Jasionka Sawa Sonina
2:3 (0:2)
Grom Handzlówka Wisłok Strzyżów
0:3 (0:0)
Dynovia Dynów Sokół Sokołów Młp.
0:2 (0:1)
KS Stobierna Crasnovia Krasne
2:0 (1:0)
Strumyk Malawa Resovia II Rzeszów
7:1 (4:0)
Korona Rzeszów Bratek Bratkowice
1:4 (0:3)
Jedność Niechobrz Iskra Jawornik Polski
2:2 (0:1)
KS Dąbrówki pauza
-

XXVII kolejka - 13/14 maj 2017r..

Resovia II Rzeszów Błażowianka Błażowa
3:1 (2:1)
Sokół Sokołów Młp. Strumyk Malawa
0:2 (0:1)
Astra Medynia Głogowska Grom Handzlówka
2:2 (1:2)
Crasnovia Krasne LKS Jasionka
5:2 (3:1)
Wisłok Strzyżów Korona Rzeszów
1:0 (0:0)
Iskra Jawornik Polski KS Stobierna
3:3 (1:0)
Bratek Bratkowice Jedność Niechobrz
0:2 (0:1)
Sawa Sonina KS Dąbrówki
7:1 (3:1)
Dynovia Dynów pauza
-

XXVI kolejka - 6/7 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Sokół Sokołów Młp.
3:0 (1:0)
Sawa Sonina Crasnovia Krasne
0:1 (0:0)
Jedność Niechobrz Wisłok Strzyżów
1:2 (0:1)
KS Dąbrówki Dynovia Dynów
1:4 (1:3)
KS Stobierna Bratek Bratkowice
2:1 (1:0)
Grom Handzlówka Resovia II Rzeszów
3:2 (1:1)
Korona Rzeszów Astra Medynia Głogowska
4:1 (2:1)
LKS Jasionka Iskra Jawornik Polski
0:1 (0:1)
Strumyk Malawa pauza
-

XXV kolejka - 3 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa pauza
-
Wisłok Strzyżów KS Stobierna
0:2 (0:1)
Dynovia Dynów Strumyk Malawa
1:1 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Sawa Sonina
0:1 (0:0)
Resovia II Rzeszów Korona Rzeszów
3:2 (1:1)
Sokół Sokołów Młp. Grom Handzlówka
4:2 (3:1)
Bratek Bratkowice LKS Jasionka
0:0 (0:0)
Crasnovia Krasne KS Dąbrówki
9:2 (4:2)
Astra Medynia Głogowska Jedność Niechobrz
0:5 (0:3)

XXIV kolejka - 29/30 kwiecień 2017r..

Błażowianka Błażowa Dynovia Dynów
0:2 (0:2)
Sawa Sonina Bratek Bratkowice
2:1 (1:1)
LKS Jasionka Wisłok Strzyżów
0:3 (0:2)
KS Dąbrówki Strumyk Malawa
1:4 (1:1)
KS Stobierna Astra Medynia Głogowska
2:0 (0:0)
Jedność Niechobrz Resovia II Rzeszów
5:0 (0:0)
Korona Rzeszów Sokół Sokołów Młp.
3:2 (1:1)
Crasnovia Krasne Iskra Jawornik Polski
1:0 (1:0)
Grom Handzlówka pauza
-

XXIII kolejka - 22/23 kwiecień 2017r..

Strumyk Malawa Błażowianka Błażowa
5:2 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. Jedność Niechobrz
1:2 (0:0)
Dynovia Dynów Grom Handzlówka
3:2 (2:2)
Astra Medynia Głogowska LKS Jasionka
4:2 (3:0)
Resovia II Rzeszów KS Stobierna
0:2 (0:1)
Iskra Jawornik Polski KS Dąbrówki
2:1 (1:0)
Bratek Bratkowice Crasnovia Krasne
2:0 (0:0)
Wisłok Strzyżów Sawa Sonina
4:1 (2:1)
Korona Rzeszów pauza
-

XXII kolejka - 15 kwiecień 2017r..

KS Dąbrówki Błażowianka Błażowa
2:2 (1:0)
Sawa Sonina Astra Medynia Głogowska
2:1 (2:0)
Crasnovia Krasne Wisłok Strzyżów
1:2 (1:1)
KS Stobierna Sokół Sokołów Młp.
0:3 (0:2)
Grom Handzlówka Strumyk Malawa
1:5 (1:1)
Korona Rzeszów Dynovia Dynów
3:4 (2:2)
Iskra Jawornik Polski Bratek Bratkowice
1:2 (1:1)
LKS Jasionka Resovia II Rzeszów
2:3 (1:2)
Jedność Niechobrz pauza
-

XXI kolejka - 8/9 kwiecień 2017r..

Błażowianka Błażowa Grom Handzlówka
3:0 (2:0)
Strumyk Malawa Korona Rzeszów
0:0 (0:0)
Bratek Bratkowice KS Dąbrówki
4:2 (3:1)
Astra Medynia Głogowska Crasnovia Krasne
0:3 (0:0)
Wisłok Strzyżów Iskra Jawornik Polski
2:1 (0:1)
Resovia II Rzeszów Sawa Sonina
0:2 (0:1)
Dynovia Dynów Jedność Niechobrz
2:1 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. LKS Jasionka
2:0 (1:0)
KS Stobierna pauza
-

XX kolejka - 1/2 kwiecień 2017r..

Korona Rzeszów Błażowianka Błażowa
3:1 (1:0)
KS Stobierna Dynovia Dynów
0:2 (0:0)
Crasnovia Krasne Resovia II Rzeszów
4:1 (1:0) zweryfikowany 4:0 za grę nieuprawnionego gracza.
Sawa Sonina Sokół Sokołów Młp.
2:1 (1:0)
Jedność Niechobrz Strumyk Malawa
1:2 (1:2)
KS Dąbrówki Grom Handzlówka
1:0 (0:0)
Iskra Jawornik Polski Astra Medynia Głogowska
2:0 (1:0)
Bratek Bratkowice Wisłok Strzyżów
1:4 (0:3)
LKS Jasionka pauza
-

XVIII kolejka - 25/26 marzec 2017r..

Błażowianka Błażowa Jedność Niechobrz
0:2 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Bratek Bratkowice
1:6 (1:5)
Grom Handzlówka Korona Rzeszów
2:0 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. Crasnovia Krasne
0:0 (0:0)
Resovia II Rzeszów Iskra Jawornik Polski
3:0 (2:0)
Strumyk Malawa KS Stobierna
0:0 (0:0)
Dynovia Dynów LKS Jasionka
8:0 (1:0)
Wisłok Strzyżów KS Dąbrówki
2:2 (1:1)
Sawa Sonina pauza
-

XVIII kolejka - 18/19 marzec 2017r..

KS Stobierna Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
Sawa Sonina Dynovia Dynów
3:2 (2:0)
Jedność Niechobrz Grom Handzlówka
1:1 (0:1)
Iskra Jawornik Polski Sokół Sokołów Młp.
3:1 (0:1)
LKS Jasionka Strumyk Malawa
1:4 (0:3)
KS Dąbrówki Korona Rzeszów
2:4 (2:1)
Wisłok Strzyżów Astra Medynia Głogowska
5:0 (2:0)
Bratek Bratkowice Resovia II Rzeszów
3:1 (0:0)
Crasnovia Krasne pauza
-

XVII kolejka - 19/20 listopad 2016r..

LKS Jasionka Błażowianka Błażowa
4:4 (1:2)
Bratek Bratkowice Sokół Sokołów Młp.
1:0 (0:0)
KS Stobierna Grom Handzlówka
4:1 (1:0)
Crasnovia Krasne Dynovia Dynów
1:2 (0:1)
Jedność Niechobrz Korona Rzeszów
5:0 (3:0)
Wisłok Strzyżów Resovia II Rzeszów
7:1 (5:0)
Astra Medynia Głogowska KS Dąbrówki
1:0 (0:0)
Sawa Sonina Strumyk Malawa
0:1 (0:1)
Iskra Jawornik Polski pauza
-

XVI kolejka - 10/11/12 listopad 2016r..

Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina
1:1 (1:0)
Strumyk Malawa Crasnovia Krasne
3:0 (1:0)
Grom Handzlówka LKS Jasionka
1:1 (0:1)
KS Dąbrówki Jedność Niechobrz
2:2 (1:1)
Dynovia Dynów Iskra Jawornik Polski
1:1 (0:0)
Korona Rzeszów KS Stobierna
4:0 (2:0)
Resovia II Rzeszów Astra Medynia Głogowska
2:1 (1:0)
Sokół Sokołów Młp. Wisłok Strzyżów
0:0 (0:0)
Bratek Bratkowice pauza
-

XV kolejka - 5/6 listopad 2016r..

Crasnovia Krasne Błażowianka Błażowa
2:2 (1:1)
LKS Jasionka Korona Rzeszów
1:1 (0:0)
Sawa Sonina Grom Handzlówka
5:1 (2:1)
Astra Medynia Głogowska Sokół Sokołów Młp.
1:1 (0:1)
KS Stobierna Jedność Niechobrz
2:3 (1:2)
Resovia II Rzeszów KS Dąbrówki
2:1 (1:0)
Bratek Bratkowice Dynovia Dynów
0:0 (0:0)
Iskra Jawornik Polski Strumyk Malawa
1:1 (0:1)
Wisłok Strzyżów pauza
-

XIV kolejka - 29/30 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Iskra Jawornik Polski
0:2 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. Resovia II Rzeszów
3:0 (0:0)
Grom Handzlówka Crasnovia Krasne
0:1 (0:0)
Jedność Niechobrz LKS Jasionka
5:0 (2:0)
Dynovia Dynów Wisłok Strzyżów
2:2 (1:1)
KS Dąbrówki KS Stobierna
1:2 (0:0)
Strumyk Malawa Bratek Bratkowice
2:1 (2:1)
Korona Rzeszów Sawa Sonina
1:1 (1:0)
Astra Medynia Głogowska pauza
-

XIII kolejka - 22/23 październik 2016r..

Bratek Bratkowice Błażowianka Błażowa
4:0 (1:0)
LKS Jasionka KS Stobierna
2:2 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Grom Handzlówka
1:2 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Dynovia Dynów
1:1 (1:0)
Crasnovia Krasne Korona Rzeszów
2:2 (1:1)
Wisłok Strzyżów Strumyk Malawa
1:1 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. KS Dąbrówki
3:0 (2:0)
Sawa Sonina Jedność Niechobrz
2:1 (1:0)
Resovia II Rzeszów pauza
-

XII kolejka - 15/16 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Strzyżów
0:2 (0:1)
Strumyk Malawa Astra Medynia Głogowska
1:2 (0:0)
Grom Handzlówka Bratek Bratkowice
1:6 (1:3)
Jedność Niechobrz Crasnovia Krasne
0:0 (0:0)
Korona Rzeszów Iskra Jawornik Polski
1:1 (0:1)
KS Stobierna Sawa Sonina
0:1 (0:1)
Dynovia Dynów Resovia II Rzeszów
0:4 (0:0)
KS Dąbrówki LKS Jasionka
1:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. pauza
-

XI kolejka - 8/9 październik 2016r..

Astra Medynia Głogowska Błażowianka Błażowa
0:2 (0:2)
Sawa Sonina LKS Jasionka
1:0 (1:0)
Wisłok Strzyżów Grom Handzlówka
1:1 (1:0)
Sokół Sokołów Młp. Dynovia Dynów
1:1 (0:1)
Crasnovia Krasne KS Stobierna
1:2 (0:1)
Resovia II Rzeszów Strumyk Malawa
3:0 (1:0)
Bratek Bratkowice Korona Rzeszów
0:2 (0:2)
Iskra Jawornik Polski Jedność Niechobrz
1:2 (1:0)
KS Dąbrówki pauza
-

X kolejka - 1/2 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Resovia II Rzeszów
3:2 (2:1)
Strumyk Malawa Sokół Sokołów Młp.
1:1 (1:0)
Grom Handzlówka Astra Medynia Głogowska
3:0 (1:0)
LKS Jasionka Crasnovia Krasne
1:4 (0:1)
Korona Rzeszów Wisłok Strzyżów
1:3 (1:2)
KS Stobierna Iskra Jawornik Polski
2:4 (1:3)
Jedność Niechobrz Bratek Bratkowice
2:0 (0:0)
KS Dąbrówki Sawa Sonina
3:5 (0:2)
Dynovia Dynów pauza
-

IX kolejka - 24/25 wrzesień 2016r..

Sokół Sokołów Młp. Błażowianka Błażowa
1:0 (1:0)
Crasnovia Krasne Sawa Sonina
0:0 (0:0)
Wisłok Strzyżów Jedność Niechobrz
5:1 (2:1)
Dynovia Dynów KS Dąbrówki
2:1 (1:1)
Bratek Bratkowice KS Stobierna
5:1 (2:0)
Resovia II Rzeszów Grom Handzlówka
3:2 (2:1)
Astra Medynia Głogowska Korona Rzeszów
3:2 (2:0)
Iskra Jawornik Polski LKS Jasionka
3:0 (2:0)
Strumyk Malawa pauza
-

VIII kolejka - 17/18 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa pauza
-
KS Stobierna Wisłok Strzyżów
0:1 (0:1)
Strumyk Malawa Dynovia Dynów
1:1 (1:1)
Sawa Sonina Iskra Jawornik Polski
3:3 (2:1)
Korona Rzeszów Resovia II Rzeszów
1:2 (1:0)
Grom Handzlówka Sokół Sokołów Młp.
3:3 (1:0)
LKS Jasionka Bratek Bratkowice
0:1 (0:1)
KS Dąbrówki Crasnovia Krasne
3:2 (2:0)
Jedność Niechobrz Astra Medynia Głogowska
1:0 (0:0)

VII kolejka - 14 wrzesień 2016r..

Dynovia Dynów Błażowianka Błażowa
1:0 (0:0)
Bratek Bratkowice Sawa Sonina
0:1 (0:1)
Wisłok Strzyżów LKS Jasionka
4:1 (2:0)
Strumyk Malawa KS Dąbrówki
2:0 (2:0)
Astra Medynia Głogowska KS Stobierna
0:3 (0:1)
Resovia II Rzeszów Jedność Niechobrz
2:3 (2:2)
Sokół Sokołów Młp. Korona Rzeszów
3:3 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Crasnovia Krasne
2:3 (0:0)
Grom Handzlówka pauza
-

VI kolejka - 10/11 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa Strumyk Malawa
2:3 (1:2)
Jedność Niechobrz Sokół Sokołów Młp.
1:1 (1:1)
Grom Handzlówka Dynovia Dynów
3:1 (3:0)
LKS Jasionka Astra Medynia Głogowska
2:2 (0:2)
KS Stobierna Resovia II Rzeszów
0:1 (0:1)
KS Dąbrówki Iskra Jawornik Polski
1:3 (0:2)
Crasnovia Krasne Bratek Bratkowice
2:0 (1:0)
Sawa Sonina Wisłok Strzyżów
4:3 (0:1)
Korona Rzeszów pauza
-

V kolejka - 3/4 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa KS Dąbrówki
1:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. KS Stobierna
3:2 (0:2)
Dynovia Dynów Korona Rzeszów
2:0 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Sawa Sonina
1:1 (0:0)
Resovia II Rzeszów LKS Jasionka
5:2 (0:1)
Strumyk Malawa Grom Handzlówka
2:1 (1:0)
Iskra Jawornik Polski Bratek Bratkowice
1:1 (1:1)
Wisłok Strzyżów Crasnovia Krasne
1:0 (1:0)
Jedność Niechobrz pauza
-

IV kolejka - 31 sierpień 2016r..

Grom Handzlówka Błażowianka Błażowa
1:1 (0:1)
Sawa Sonina Resovia II Rzeszów
0:0 (0:0)
LKS Jasionka Sokół Sokołów Młp.
3:4 (2:3)
KS Dąbrówki Bratek Bratkowice
0:2 (0:0)
Crasnovia Krasne Astra Medynia Głogowska
2:3 (0:3)
Jedność Niechobrz Dynovia Dynów
0:0 (0:0)
Korona Rzeszów Strumyk Malawa
2:1 (0:1)
Iskra Jawornik Polski Wisłok Strzyżów
0:1 (0:1)
KS Stobierna pauza
-

III kolejka - 27/28 sierpień 2016r..

Błażowianka Błażowa Korona Rzeszów
3:1 (0:1)
Dynovia Dynów KS Stobierna
3:1 (1:1)
Strumyk Malawa Jedność Niechobrz
2:2 (1:1)
Sokół Sokołów Młp. Sawa Sonina
2:1 (0:1)
Resovia II Rzeszów Crasnovia Krasne
4:1 (1:0)
Grom Handzlówka KS Dąbrówki
2:2 (2:1)
Astra Medynia Głogowska Iskra Jawornik Polski
1:3 (1:0)
Wisłok Strzyżów Bratek Bratkowice
1:1 (0:0)
LKS Jasionka pauza
-

II kolejka - 20/21 sierpień 2016r..

Jedność Niechobrz Błażowianka Błażowa
2:0 (1:0)
Iskra Jawornik Polski Resovia II Rzeszów
3:0 (2:0)
LKS Jasionka Dynovia Dynów
1:2 (1:1)
Bratek Bratkowice Astra Medynia Głogowska
1:0 (0:0)
Crasnovia Krasne Sokół Sokołów Młp
0:0 (0:0)
Korona Rzeszów Grom Handzlówka
5:0 (2:0)
KS Stobierna Strumyk Malawa
0:2 (0:2)
KS Dąbrówki Wisłok Strzyżów
1:2 (0:2)
Sawa Sonina pauza
-

I kolejka - 13/14/15 sierpień 2016r..

Błażowianka Błażowa KS Stobierna
1:2 (1:0)
Dynovia Dynów Sawa Sonina
2:4 (2:1)
Grom Handzlówka Jedność Niechobrz
1:2 (0:1)
Sokół Sokołów Młp. Iskra Jawornik Polski
3:1 (1:1)
Strumyk Malawa LKS Jasionka
0:0 (0:0)
Korona Rzeszów KS Dąbrówki
2:1 (1:1)
Astra Medynia Głogowska Wisłok Strzyżów
2:3 (2:2)
Resovia II Rzeszów Bratek Bratkowice
4:0 (1:0)
Crasnovia Krasne pauza
-



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
7 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Bratek Bratkowice


17.09.2017r. (niedziela)


5:2 (1:1)


V liga
8 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Crasnovia Krasne


24.09.2017r. (niedziela)


13.00


Tabela
V LIGA
1.Korona
71915-4
2.Strug
71412-5
3.Strumyk71314-6
4.Sokół
71315-9
5.Błażowianka 71315-12
6.Błękit71110-11
7.Dynovia71111-15
8.Sawa71015-11
9.Bratek7 9 12-11
10.Grodziszcz. 7914-14
11.Iskra7913-16
12.Jedność
779-12
13.Stobierna779-13
14.Crasnovia
7615-24
16.Resovia II747-15
16.Aramix
717-15
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

Administrator
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

Administrator
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

Administrator
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

temik3
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Włókniarz4937-1
2.Wisłok3912-3
3.Błażowianka398-2
4.Tatyna5724-10
5.Jedność349-10
6.Sokółz336-7
7.Budovia427-14
8.Start200-23
9.Sawa401-38