Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Saturday, May 27, 2017
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki

Grupa naborowa
Informacja
Kadra

Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II




Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











Wyniki juniorzy (gr 3. Łańcut) sezon 2016/2017

XVIII kolejka - 20 maj 2017r..

Sitowianka Budy Łańcuckie Błażowianka Błażowa
-:-
Budovia Budy Łańcuckie Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-:-
Sawa Sonina Grom Handzlówka
-:-
Start Brzóza Stadnicka Astra Medynia Głogowska
-:-
Wisłok Czarna Dąb Kosina
-:-
Pogoń Leżajsk Włókniarz Rakszawa
-:-

XVII kolejka - 13 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Czarna
3:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sawa Sonina
3:1
Astra Medynia Głogowska Pogoń Leżajsk
1:6
Włókniarz Rakszawa Budovia Budy Łańcuckie
3:6
Dąb Kosina Start Brzóza Stadnicka
1:2
Grom Handzlówka Sitowianka Budy Łańcuckie
2:1

XVI kolejka - 6 maj 2017r..

Start Brzóza Stadnicka Błażowianka Błażowa
0:5
Sitowianka Budy Łańcuckie Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:1
Budovia Budy Łańcuckie Sawa Sonina
1:4
Włókniarz Rakszawa Astra Medynia Głogowska
5:1
Wisłok Czarna Grom Handzlówka
1:3
Pogoń Leżajsk Dąb Kosina
3:0

XV kolejka - 2 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Pogoń Leżajsk
4:0
Sawa Sonina Sitowianka Budy Łańcuckie
3:0
Astra Medynia Głogowska Budovia Budy Łańcuckie
1:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Wisłok Czarna
2:2
Dąb Kosina Włókniarz Rakszawa
1:0
Grom Handzlówka Start Brzóza Stadnicka
2:1

XIV kolejka - 29 kwiecień 2017r..

Włókniarz Rakszawa Błażowianka Błażowa
5:0
Start Brzóza Stadnicka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:0
Budovia Budy Łańcuckie Sitowianka Budy Łańcuckie
2:2
Astra Medynia Głogowska Dąb Kosina
1:2
Wisłok Czarna Sawa Sonina
0:7
Pogoń Leżajsk Grom Handzlówka
2:1

XIII kolejka - 22 kwiecień 2017r..

Błażowianka Błażowa Astra Medynia Głogowska
10:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Wisłok Czarna
0:1
Dąb Kosina Budovia Budy Łańcuckie
2:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Pogoń Leżajsk
0:4
Grom Handzlówla Włókniarz Rakszawa
2:0
Sawa Sonina Star Brzóza Stadnicka
1:1

XII kolejka - 8 kwiecień 2017r..

Dąb Kosina Błażowianka Błażowa
0:4
Włókniarz Rakszawa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:1
Start Brzóza Stadnicka Sitowianka Budy Łańcuckie
1:1
Astra Medynia Głogowska Grom Handzlówka
1:2
Budovia Budy Łańcuckie Wisłok Czarna
4:2
Pogoń Leżajsk Sawa Sonina
2:1

XI kolejka - 5 listopad 2016r..

Błażowianka Błażowa Budovia Budy Łańcuckie
10:0
Astra Medynia Głogowska Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1
Dąb Kosina Grom Handzlówka
2:1
Pogoń Leżajsk Sitowianka Budy Łańcuckie
5:1
Włókniarz Rakszawa Sawa Sonina
3:1
Start Brzóza Stadnicka Wisłok Czarna
3:2

X kolejka - 29 październik 2016r..

Grom Handzlówka Błażowianka Błażowa
4:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Dąb Kosina
3:4
Sawa Sonina Astra Medynia Głogowska
3:0
Wisłok Czarna Pogoń Leżajsk
1:2
Budovia Budy Łańcuckie Start Brzóza Stadnicka
0:10
Sitowianka Budy Łańcuckie Włókniarz Rakszawa
0:3

IX kolejka - 22 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:4
Grom Handzlówka Budovia Budy Łańcuckie
3:0
Dąb Kosina Sawa Sonina
2:2
Astra Medynia Głogowska Sitowianka Budy Łańcuckie
0:1
Włókniarz Rakszawa Wisłok Czarna
4:0
Pogoń Leżajsk Start Brzóza Stadnicka
2:0

VIII kolejka - 15 październik 2016r..

Sawa Sonina Błażowianka Błażowa
1:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Grom Handzlówka
1:2
Wisłok Czarna Astra Medynia Głogowska
6:0
Budovia Budy Łańcuckie Pogoń Leżajsk
0:4
Start Brzóza Stadnicka Włókniarz Rakszawa
2:4
Sitowianka Budy Łańcuckie Dąb Kosina
0:4

VII kolejka - 8 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Sitowianka Budy Łańcuckie
6:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Budovia Budy Łańcuckie
6:0
Grom Handzlówka Sawa Sonina
2:2
Astra Medynia Głogowska Start Brzóza Stadnicka
0:4
Dąb Kosina Wisłok Czarna
1:2
Włókniarz Rakszawa Pogoń Leżajsk
1:0

VI kolejka - 1 październik 2016r..

Wisłok Czarna Błażowianka Błażowa
1:2
Sawa Sonina Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:2
Pogoń Leżajsk Astra Medynia Głogowska
7:0
Budovia Budy Łańcuckie Włókniarz Rakszawa
0:9
Start Brzóza Stadnicka Dąb Kosina
2:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Grom Handzlówka
3:2

V kolejka - 24 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa Start Brzóza Stadnicka
2:9
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sitowianka Budy Łańcuckie
2:0
Sawa Sonina Budovia Budy Łańcuckie
5:1
Astra Medynia Głogowska Włókniarz Rakszawa
2:5
Grom Handzlówka Wisłok Czarna
2:0
Dąb Kosina Pogoń Leżajsk
1:3

IV kolejka - 17 wrzesień 2016r..

Pogoń Leżajsk Błażowianka Błażowa
6:2
Sitowianka Budy Łańcuckie Sawa Sonina
2:2
Budovia Budy Łańcuckie Astra Medynia Głogowska
1:0
Wisłok Czarna Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:3
Włókniarz Rakszawa Dąb Kosina
1:2
Start Brzóza Stadnicka Grom Handzlówka
1:0

III kolejka - 10 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa Włókniarz Rakszawa
2:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Start Brzóza Stadnicka
5:5
Sitowianka Budy Łańcuckie Budovia Budy Łańcuckie
6:0
Dąb Kosina Astra Medynia Głogowska
6:0
Sawa Sonina Wisłok Czarna
3:0
Grom Handzlówka Pogoń Leżajsk
1:1

II kolejka - 3 wrzesień 2016r..

Astra Medynia Głogowska Błażowianka Błażowa
0:1
Wisłok Czarna Sitowianka Budy Łańcuckie
1:1
Budovia Budy Łańcuckie Dąb Kosina
0:2
Pogoń Leżajsk Orzeł Wólka Niedźwiedzka
5:2
Włókniarz Rakszawa Grom Handzlówka
0:0
Start Brzóza Stadnicka Sawa Sonina
2:3

I kolejka - 27 sierpień 2016r..

Błażowianka Błażowa Dąb Kosina
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Włókniarz Rakszawa
3:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Start Brzóza Stadnicka
3:0
Grom Handzlówka Astra Medynia Głogowska
8:1
Wisłok Czarna Budovia Budy Łańcuckie
0:1
Sawa Sonina Pogoń Leżajsk
1:2

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
-------
26 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa<


Astra Medynia Głogowska


20.05.2017r. (sobota)


5:2 (2:1)


---------
27 kolejka

Wisłok Strzyżów


Reslogistic Błażowianka Błażowa


27.05.2017r. (sobota)


godzina 15.30


Tabela
V LIGA
1.Wisłok276365-25
2.Sawa265453-32
3.Strumyk
265153-25
4.Jedność
264954-28
5.Dynovia264749-34
6.Resovia II274351-58
7.Bratek27 43 47-33
8.Sokół
274245-35
9.Iskra273745-38
11.Crasnovia
263645-35
11.Stobierna263436-42
12.Korona
263348-48
13.Błażowianka 262737-47
14.Grom 262236-62
15.Astra272029-66
16.Dąbrówki251331-67
17.Jasionka
26727-73
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

Administrator
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

Administrator
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

Administrator
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

temik3
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy 99
Klasa A (T-20)
1.Pogoń174354-17
2.Sawa173345-22
3.Grom173337-18
4.Włókniarz173148-23
5.Błażowianka173053-35
6.Dąb172933-27
7.Start172645-34
8.Orzeł172139-38
9.Sitowianka171924-35
10.Budovia171519-69
11.Wisłok171121-41
12.Astra17210-69