Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Wednesday, November 22, 2017
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











Wyniki juniorzy (gr 3. Łańcut) sezon 2016/2017
XXII kolejka - 17 czerwiec 2017r..

Budovia Budy Łańcuckie Błażowianka Błażowa
1:6
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Astra Medynia Głogowska
3:2
Grom Handzlówka Dąb Kosina
1:5
Sitowianka Budy Łańcuckie Pogoń Leżajsk
2:4
Sawa Sonina Włókniarz Rakszawa
2:2
Wisłok Czarna Start Brzóza Stadnicka
4:2

XXI kolejka - 10 czerwiec 2017r..

Błażowianka Błażowa Grom Handzlówka
6:2
Dąb Kosina Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:0 wo
Astra Medynia Głogowska Sawa Sonina
1:2
Pogoń Leżajsk Wisłok Czarna
3:0
Start Brzóza Stadnicka Budovia Budy Łańcuckie
2:1
Włókniarz Rakszawa Sitowianka Budy Łańcuckie
9:0

XX kolejka - 3 czerwiec 2017r..

Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błażowianka Błażowa
1:6
Budovia Budy Łańcuckie Grom Handzlówka
1:3
Sawa Sonina Dąb Kosina
0:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Astra Medynia Głogowska
3:5
Wisłok Czarna Włókniarz Rakszawa
0:5
Start Brzóza Stadnicka Pogoń Leżajsk
2:4

XIX kolejka - 27 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Sawa Sonina
4:0
Grom Handzlówka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:7
Astra Medynia Głogowska Wisłok Czarna
0:1
Pogoń Leżajsk Budovia Budy Łańcuckie
4:3
Włókniarz Rakszawa Start Brzóza Stadnicka
2:2
Dąb Kosina Sitowianka Budy Łańcuckie
4:1

XVIII kolejka - 20 maj 2017r..

Sitowianka Budy Łańcuckie Błażowianka Błażowa
3:3
Budovia Budy Łańcuckie Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:3
Sawa Sonina Grom Handzlówka
2:0
Start Brzóza Stadnicka Astra Medynia Głogowska
6:0
Wisłok Czarna Dąb Kosina
0:1
Pogoń Leżajsk Włókniarz Rakszawa
5:0

XVII kolejka - 13 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Czarna
3:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sawa Sonina
3:1
Astra Medynia Głogowska Pogoń Leżajsk
1:6
Włókniarz Rakszawa Budovia Budy Łańcuckie
3:6
Dąb Kosina Start Brzóza Stadnicka
1:2
Grom Handzlówka Sitowianka Budy Łańcuckie
2:1

XVI kolejka - 6 maj 2017r..

Start Brzóza Stadnicka Błażowianka Błażowa
0:5
Sitowianka Budy Łańcuckie Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:1
Budovia Budy Łańcuckie Sawa Sonina
1:4
Włókniarz Rakszawa Astra Medynia Głogowska
5:1
Wisłok Czarna Grom Handzlówka
1:3
Pogoń Leżajsk Dąb Kosina
3:0

XV kolejka - 2 maj 2017r..

Błażowianka Błażowa Pogoń Leżajsk
4:0
Sawa Sonina Sitowianka Budy Łańcuckie
3:0
Astra Medynia Głogowska Budovia Budy Łańcuckie
1:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Wisłok Czarna
2:2
Dąb Kosina Włókniarz Rakszawa
1:0
Grom Handzlówka Start Brzóza Stadnicka
2:1

XIV kolejka - 29 kwiecień 2017r..

Włókniarz Rakszawa Błażowianka Błażowa
5:0
Start Brzóza Stadnicka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:0
Budovia Budy Łańcuckie Sitowianka Budy Łańcuckie
2:2
Astra Medynia Głogowska Dąb Kosina
1:2
Wisłok Czarna Sawa Sonina
0:7
Pogoń Leżajsk Grom Handzlówka
2:1

XIII kolejka - 22 kwiecień 2017r..

Błażowianka Błażowa Astra Medynia Głogowska
10:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Wisłok Czarna
0:1
Dąb Kosina Budovia Budy Łańcuckie
2:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Pogoń Leżajsk
0:4
Grom Handzlówla Włókniarz Rakszawa
2:0
Sawa Sonina Star Brzóza Stadnicka
1:1

XII kolejka - 8 kwiecień 2017r..

Dąb Kosina Błażowianka Błażowa
0:4
Włókniarz Rakszawa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:1
Start Brzóza Stadnicka Sitowianka Budy Łańcuckie
1:1
Astra Medynia Głogowska Grom Handzlówka
1:2
Budovia Budy Łańcuckie Wisłok Czarna
4:2
Pogoń Leżajsk Sawa Sonina
2:1

XI kolejka - 5 listopad 2016r..

Błażowianka Błażowa Budovia Budy Łańcuckie
10:0
Astra Medynia Głogowska Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1
Dąb Kosina Grom Handzlówka
2:1
Pogoń Leżajsk Sitowianka Budy Łańcuckie
5:1
Włókniarz Rakszawa Sawa Sonina
3:1
Start Brzóza Stadnicka Wisłok Czarna
3:2

X kolejka - 29 październik 2016r..

Grom Handzlówka Błażowianka Błażowa
4:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Dąb Kosina
3:4
Sawa Sonina Astra Medynia Głogowska
3:0
Wisłok Czarna Pogoń Leżajsk
1:2
Budovia Budy Łańcuckie Start Brzóza Stadnicka
0:10
Sitowianka Budy Łańcuckie Włókniarz Rakszawa
0:3

IX kolejka - 22 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:4
Grom Handzlówka Budovia Budy Łańcuckie
3:0
Dąb Kosina Sawa Sonina
2:2
Astra Medynia Głogowska Sitowianka Budy Łańcuckie
0:1
Włókniarz Rakszawa Wisłok Czarna
4:0
Pogoń Leżajsk Start Brzóza Stadnicka
2:0

VIII kolejka - 15 październik 2016r..

Sawa Sonina Błażowianka Błażowa
1:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Grom Handzlówka
1:2
Wisłok Czarna Astra Medynia Głogowska
6:0
Budovia Budy Łańcuckie Pogoń Leżajsk
0:4
Start Brzóza Stadnicka Włókniarz Rakszawa
2:4
Sitowianka Budy Łańcuckie Dąb Kosina
0:4

VII kolejka - 8 październik 2016r..

Błażowianka Błażowa Sitowianka Budy Łańcuckie
6:0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Budovia Budy Łańcuckie
6:0
Grom Handzlówka Sawa Sonina
2:2
Astra Medynia Głogowska Start Brzóza Stadnicka
0:4
Dąb Kosina Wisłok Czarna
1:2
Włókniarz Rakszawa Pogoń Leżajsk
1:0

VI kolejka - 1 październik 2016r..

Wisłok Czarna Błażowianka Błażowa
1:2
Sawa Sonina Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:2
Pogoń Leżajsk Astra Medynia Głogowska
7:0
Budovia Budy Łańcuckie Włókniarz Rakszawa
0:9
Start Brzóza Stadnicka Dąb Kosina
2:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Grom Handzlówka
3:2

V kolejka - 24 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa Start Brzóza Stadnicka
2:9
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sitowianka Budy Łańcuckie
2:0
Sawa Sonina Budovia Budy Łańcuckie
5:1
Astra Medynia Głogowska Włókniarz Rakszawa
2:5
Grom Handzlówka Wisłok Czarna
2:0
Dąb Kosina Pogoń Leżajsk
1:3

IV kolejka - 17 wrzesień 2016r..

Pogoń Leżajsk Błażowianka Błażowa
6:2
Sitowianka Budy Łańcuckie Sawa Sonina
2:2
Budovia Budy Łańcuckie Astra Medynia Głogowska
1:0
Wisłok Czarna Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:3
Włókniarz Rakszawa Dąb Kosina
1:2
Start Brzóza Stadnicka Grom Handzlówka
1:0

III kolejka - 10 wrzesień 2016r..

Błażowianka Błażowa Włókniarz Rakszawa
2:1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Start Brzóza Stadnicka
5:5
Sitowianka Budy Łańcuckie Budovia Budy Łańcuckie
6:0
Dąb Kosina Astra Medynia Głogowska
6:0
Sawa Sonina Wisłok Czarna
3:0
Grom Handzlówka Pogoń Leżajsk
1:1

II kolejka - 3 wrzesień 2016r..

Astra Medynia Głogowska Błażowianka Błażowa
0:1
Wisłok Czarna Sitowianka Budy Łańcuckie
1:1
Budovia Budy Łańcuckie Dąb Kosina
0:2
Pogoń Leżajsk Orzeł Wólka Niedźwiedzka
5:2
Włókniarz Rakszawa Grom Handzlówka
0:0
Start Brzóza Stadnicka Sawa Sonina
2:3

I kolejka - 27 sierpień 2016r..

Błażowianka Błażowa Dąb Kosina
1:2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Włókniarz Rakszawa
3:1
Sitowianka Budy Łańcuckie Start Brzóza Stadnicka
3:0
Grom Handzlówka Astra Medynia Głogowska
8:1
Wisłok Czarna Budovia Budy Łańcuckie
0:1
Sawa Sonina Pogoń Leżajsk
1:2

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
15 kolejka

Błękit Żołynia


Reslogistic Błażowianka Błażowa


12.11.2017r. (niedziela)


1:0 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Korona
144036-10
2.Błażowianka 142833-20
3.Strug
132422-10
4.Strumyk132328-12
5.Błękit142222-25
6.Jedność
132023-16
7.Stobierna121919-19
8.Sokół
131826-24
9.Grodziszcz. 131830-23
10.Bratek13 16 24-27
11.Crasnovia
141631-38
12.Dynovia141518-31
13.Sawa131318-29
14.Iskra131215-29
15.Resovia II141115-36
16.Aramix
14717-32
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

Administrator
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

Administrator
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

Administrator
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

temik3
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna5724-10
6.Sokółz336-7
7.Budovia427-14
8.Start200-23
9.Sawa401-38