Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Friday, April 20, 2018
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











WYNIKI V LIGA SEZON 2017/2018

I kolejka - 15 sierpień 2017r..

Błażowianka Błażowa Aramix Niebylec
3:2 (0:2)
KS Stobierna Dynovia Dynów
5:0 (4:0)
Strumyk Malawa Bratek Bratkowice
2:0 (1:0)
Strug Tyczyn Iskra Jawornik Polski
3:1 (1:0)
Jedność Niechobrz Sokół Sokołów Młp.
2:3 (1:1)
Crasnovia Krasne Błękit Żołynia
2:3 (1:2)
Korona Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:2 (1:1)
Sawa Sonina Resovia II Rzeszów
2:1 (1:0)

II kolejka - 19/20 sierpień 2017r..

Korona Rzeszów Błażowianka Błażowa
1:0 (0:0)
Błękit Żołynia Jedność Niechobrz
1:1 (1:0)
Strumyk Malawa Strug Tyczyn
0:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. KS Stobierna
2:2 (0:1)
Dynovia Dynów Sawa Sonina
5:3 (3:1)
Aramix Niebylec Crasnovia Krasne
2:4 (2:1)
Iskra Jawornik Polski Grodziszczanka Grodzisko Dln.
0:2 (0:1)
Bratek Bratkowice Resovia II Rzeszów
2:1 (0:1) zweryfikowany 3:0 vo za grę nieuprawnionego gracza.

III kolejka - 26/27 sierpień 2017r..

Błażowianka Błażowa Iskra Jawornik Polski
2:4 (0:1)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Strumyk Malawa
1:2 (1:0)
Resovia II Rzeszów Dynovia Dynów
1:2 (0:2)
Jedność Niechobrz Aramix Niebylec
2:1 (1:0)
Strug Tyczyn Bratek Bratkowice
1:1 (0:0)
Crasnovia Krasne Korona Rzeszów
1:4 (0:3)
KS Stobierna Błękit Żołynia
0:1 (0:0)
Sawa Sonina Sokół Sokołów Młp.
1:2 (0:1)

IV kolejka - 30 sierpień 2017r..

Strumyk Malawa Błażowianka Błażowa
1:2 (1:2)
Korona Rzeszów Jedność Niechobrz
1:0 (1:0)
Błękit Żołynia Sawa Sonina
0:3 (0:1)
Bratek Bratkowice Dynovia Dynów
3:0 (2:0)
Strug Tyczyn Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:0 (2:0)
Aramix Niebylec KS Stobierna
0:1 (0:1)
Iskra Jawornik Polski Crasnovia Krasne
5:1 (3:0)
Sokół Sokołów Młp. Resovia II Rzeszów
1:1 (1:0)

V kolejka - 2/3 wrzesień 2017r..

Błażowianka Błażowa Strug Tyczyn
1:0 (0:0)
Dynovia Dynów Sokół Sokołów Młp.
2:2 (0:0)
Resovia II Rzeszów Błękit Żołynia
0:4 (0:0)
Crasnovia Krasne Strumyk Malawa
2:1 (1:1)
Sawa Sonina Aramix Niebylec
1:1 (1:0)
Jedność Niechobrz Iskra Jawornik Polski
2:0 (1:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Bratek Bratkowice
2:2 (1:0)
KS Stobierna Korona Rzeszów
0:4 (0:1)

VI kolejka - 9/10 wrzesień 2017r..

Grodziszczanka Grodzisko Dln. Błażowianka Błażowa
2:2 (1:2)
Strug Tyczyn Crasnovia Krasne
4:1 (2:1)
Błękit Żołynia Dynovia Dynów
1:1 (1:0)
Bratek Bratkowice Sokół Sokołów Młp.
1:1 (0:1)
Iskra Jawornik Polski KS Stobierna
2:1 (1:1)
Aramix Niebylec Resovia II Rzeszów
1:3 (0:2)
Korona Rzeszów Sawa Sonina
1:0 (1:0)
Strumyk Malawa Jedność Niechobrz
4:1 (2:0)

VII kolejka - 16/17 wrzesień 2017r..

Błażowianka Błażowa Bratek Bratkowice
5:2 (1:1)
Sokół Sokołów Młp. Błękit Żołynia
4:0 (2:0)
Sawa Sonina Iskra Jawornik Polski
5:1 (2:1)
Crasnovia Krasne Grodziszczanka Grodzisko Dln.
4:5 (1:2)
Resovia II Rzeszów Korona Rzeszów
1:2 (1:0)
KS Stobierna Strumyk Malawa
0:4 (0:1)
Jedność Niechobrz Strug Tyczyn
1:2 (1:1)
Dynovia Dynów Aramix Niebylec
1:0 (0:0)

VIII kolejka - 23/24 wrzesień 2017r..

Błażowianka Błażowa Crasnovia Krasne
3:1 (1:1)
Strumyk Malawa Sawa Sonina
5:1 (3:1)
Strug Tyczyn KS Stobierna
1:3 (0:2)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Jedność Niechobrz
0:1 (0:0)
Błękit Żołynia Bratek Bratkowice
6:2 (3:0)
Aramix Niebylec Sokół Sokołów Młp.
3:4 (3:0)
Korona Rzeszów Dynovia Dynów
3:1 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Resovia II Rzeszów
2:1 (2:1)

IX kolejka - 30 wrzesień/1 październik 2017r..

Jedność Niechobrz Błażowianka Błażowa
1:0 (1:0)
KS Stobierna Grodziszczanka Grodzisko Dln.
3:2 (0:2)
Dynovia Dynów Iskra Jawornik Polski
2:0 (1:0)
Sawa Sonina Strug Tyczyn
0:6 (0:0)
Resovia II Rzeszów Strumyk Malawa
1:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. Korona Rzeszów
1:2 (0:1)
Crasnovia Krasne Bratek Bratkowice
4:1 (0:1)
Błękit Żołynia Aramix Niebylec
2:1 (1:0)

X kolejka - 7/8 październik 2017r..

Błażowianka Błażowa KS Stobierna
1:3 (1:1)
Bratek Bratkowice Aramix Niebylec
4:3 (2:1)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Sawa Sonina
4:0 (0:0)
Strug Tyczyn Resovia II Rzeszów
1:3 (0:2)
Strumyk Malawa Dynovia Dynów
4:0 (0:0)
Crasnovia Krasne Jedność Niechobrz
1:3 (0:1)
Korona Rzeszów Błękit Żołynia
6:1 (3:1)
Iskra Jawornik Polski Sokół Sokołów Młp.
: (:)

XI kolejka - 14/15 październik 2017r..

Sawa Sonina Błażowianka Błażowa
0:3 (0:2)
Sokół Sokołów Młp. Strumyk Malawa
2:2 (2:0)
Dynovia Dynów Strug Tyczyn
0:1 (0:0)
Resovia II Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dln.
0:4 (0:1)
KS Stobierna Crasnovia Krasne
3:1 (1:0)
Błękit Żołynia Iskra Jawornik Polski
1:0 (1:0)
Jedność Niechobrz Bratek Bratkowice
1:1 (1:0)
Aramix Niebylec Korona Rzeszów
0:2 (0:0)

XII kolejka - 21/22 październik 2017r..

Błażowianka Błażowa Resovia II Rzeszów
5:0 (2:0)
Crasnovia Krasne Sawa Sonina
2:0 (0:0)
Jedność Niechobrz KS Stobierna
0:1 (0:1)
Strug Tyczyn Sokół Sokołów Młp.
2:0 (1:0)
Iskra Jawornik Polski Aramix Niebylec
0:3 (0:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Dynovia Dynów
1:1 (1:1)
Bratek Bratkowice Korona Rzeszów
1:2 (0:0)
Strumyk Malawa Błękit Żołynia
3:0 (3:0)

XIII kolejka - 28/29 październik 2017r..

Dynovia Dynów Błażowianka Błażowa
2:3 (1:1)
Aramix Niebylec Strumyk Malawa
0:3 (0:0)
Błękit Żołynia Strug Tyczyn
0:0 (0:0)
Resovia II Rzeszów Crasnovia Krasne
3:3 (2:1)
Korona Rzeszów Iskra Jawornik Polski
3:0 (1:0)
Sawa Sonina Jedność Niechobrz
1:3 (0:2)
Sokół Sokołów Młp. Grodziszczanka Grodzisko Dln.
3:3 (2:0)
KS Stobierna Bratek Bratkowice
: (:)

XIV kolejka - 4/5 listopad 2017r..

Błażowianka Błażowa Sokół Sokołów Młp.
3:1 (2:1)
Crasnovia Krasne Dynovia Dynów
4:1 (1:0)
Strug Tyczyn Aramix Niebylec
0:2 (0:0)
KS Stobierna Sawa Sonina
0:2 (0:1)
Strumyk Malawa Korona Rzeszów
2:3 (1:1)
Jedność Niechobrz Resovia II Rzeszów
6:0 (2:0)
Bratek Bratkowice Iskra Jawornik Polski
3:0 (2:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Błękit Żołynia
2:2 (2:0)

XV kolejka - 11/12 listopad 2017r..

Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa
1:0 (1:0)
Sawa Sonina Bratek Bratkowice
1:4 (0:3)
Korona Rzeszów Strug Tyczyn
0:1 (0:1)
Sokół Sokołów Młp. Crasnovia Krasne
7:0 (2:0)
Resovia II Rzeszów KS Stobierna
2:2 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Strumyk Malawa
2:5 (2:2)
Dynovia Dynów Jedność Niechobrz
2:1 (1:1)
Aramix Niebylec Grodziszczanka Grodzisko Dln.
6:0 (3:0)

XVI kolejka - 17/18 marzec 2018r. przełożona na 18 kwiecień 2018 r..

Aramix Niebylec Błażowianka Błażowa
: (:)
Dynovia Dynów KS Stobierna
: (:)
Bratek Bratkowice Strumyk Malawa
: (:)
Iskra Jawornik Polski Strug Tyczyn
: (:)
Sokół Sokołów Młp. Jedność Niechobrz
: (:)
Błękit Żołynia Crasnovia Krasne
: (:)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Korona Rzeszów
: (:)
Resovia II Rzeszów Sawa Sonina
: (:)

XVII kolejka - 25 marzec i 30 maj 2018r..

Błażowianka Błażowa Korona Rzeszów
: (:)
Jedność Niechobrz Błękit Żołynia
: (:)
Strug Tyczyn Strumyk Malawa
: (:)
KS Stobierna Sokół Sokołów Młp.
: (:)
Sawa Sonina Dynovia Dynów
: (:)
Crasnovia Krasne Aramix Niebylec
: (:)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Iskra Jawornik Polski
: (:)
Resovia II Rzeszów Bratek Bratkowice
2:1 (1:0)

XVIII kolejka - 31 smarzec 2018r..

Iskra Jawornik Polski Błażowianka Błażowa
1:4 (1:1)
Strumyk Malawa Grodziszczanka Grodzisko Dln.
1:1 (1:1)
Dynovia Dynów Resovia II Rzeszów
0:2 (0:1)
Aramix Niebylec Jedność Niechobrz
0:0 (0:0)
Bratek Bratkowice Strug Tyczyn
3:1 (2:1)
Korona Rzeszów Crasnovia Krasne
4:2 (2:0)
Błękit Żołynia KS Stobierna
3:0 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. Sawa Sonina
0:2 (:)



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
20 kolejka

Strug Tyczyn


Reslogistic Błażowianka Błażowa


15.04.2018r. (niedziela)


3:1 (2:0)


V liga
21 kolejka

GKS Niebylec


Reslogistic Błażowianka Błażowa


18.04.2018r. (środa)


17.00






Tabela
V LIGA
1.Korona
164340-13
2.Błażowianka 163137-22
3.Strumyk163039-16
4.Błękit162826-25
5.Strug
162725-16
6.Jedność
162425-18
7.Stobierna152324-25
8.Bratek16 22 32-31
9.Sokół
152133-26
10.Grodziszcz. 161931-31
11.Resovia II171821-39
11.Dynovia161820-34
12.Crasnovia
161633-49
14.Sawa151622-38
15.Iskra151218-38
16.Aramix
161125-30
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

Administrator
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

Administrator
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

Administrator
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

temik3
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60